Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Uogienė @ 2009 04 07, 15:04)
as jai padaryciau gal karsta dusa  g.gif kiminai tai sausi ziuriu visai salia padeti? Gal jai truksta dregmes? o kiek laiko lempa buna ijungta? nes vieta siaip tamsoka atrodo  g.gif
Kazkada orchideju temos senbuves ismoke mus, naujokes, labai lengvai pasidaryti reanimatoriu. Isbandyta - veiksminga  mirksiukas.gif
Reikia paprasto maiselio permatomo, i ji ipilti virinto vandens ir pateliuskuoti, paskui ispilti. I vidu ideti dregnu (ne slapiu) kiminu ir paguldyti ant ju ligoniuke. Pripusti maiseli oro ir isleisti kelis kartus. Paskui vel pripusti ir toki pripusta tvirtai uzristi, kad butu kaip balionas  biggrin.gif pakabinti siltoje, sviesioje vietoje, ne sauleje (!). Ir pamirsti 2 savaitems (as sugebejau 1 savaite nekisti nagu  lotuliukas.gif ) Paskui isimti pasiziureti kaip laikosi, vel pakartoti viska ir vel laukti  4u.gif
MB jau priprato prie visokiu itartinu dalyku musu namuose  biggrin.gif


salia tai sausi, bet kai dedu i maiseli pravedinus tai visada dregnus dedu, ir pora kart i diena isemus augala pravedint valandai ar daugiau. O lempa buna ijungta visa ta laika kol gele reanimatoriuje, isskyrus nakti (lempa nakti isjungiu). Dabar skaitau apie karsta dusa, manau reiks isbandyt nes jau baigiu vilti prarast, tik va reik kad vyras is rusu kalbos isverstu, nes RS ten apie karsta dusa straipsnis rusiskas...
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 07, 21:28)
As jau sodinciau i substrata, gal guldyciau geriau tinka ir apklociau dregnais kiminais, purenciau ir purskaliociau  biggrin.gif karts nuo karto po dusu pakisciau  ax.gif bet jeigu yra kantrybes, reiktu tuos pumpurelius paauginti iki 5 cm mazdaug  4u.gif


Man kilo panaši mintis. Apie apklojimą ir purškaliojimą ax.gif tik va ir klausiu nuomonių,nes gana žalia esu su tom orchidėjom.Reanimuoju irgi pirmą kartą.Bijau sugadint kažką blush2.gif bet ačiū 4u.gif
Papildyta:
Dar palauksim kitų komentarų wink.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 07, 16:49)
dziovinat gelyte, is nuotrauku atrodo kad jai per sausa...ir man ta lempa tai kazkaip nelabai  schmoll.gif geriau pastatykit i sviesia vieta, o ne i tamsu kampeli, gi pro vazono sonus irgi sviesa patenka i vidu  mirksiukas.gif IR TRUPUTUKA DREGMES DAUGIAU  4u.gif



aciu uz pastebejimus 4u.gif
P.S i mane drasiai galima kreiptis 'tu' ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 07, 15:04)

Kazkada orchideju temos senbuves ismoke mus, naujokes, labai lengvai pasidaryti reanimatoriu. Isbandyta - veiksminga  mirksiukas.gif
Reikia paprasto maiselio permatomo, i ji ipilti virinto vandens ir pateliuskuoti, paskui ispilti. I vidu ideti dregnu (ne slapiu) kiminu ir paguldyti ant ju ligoniuke. Pripusti maiseli oro ir isleisti kelis kartus. Paskui vel pripusti ir toki pripusta tvirtai uzristi, kad butu kaip balionas  biggrin.gif pakabinti siltoje, sviesioje vietoje, ne sauleje (!). Ir pamirsti 2 savaitems (as sugebejau 1 savaite nekisti nagu  lotuliukas.gif ) Paskui isimti pasiziureti kaip laikosi, vel pakartoti viska ir vel laukti  4u.gif



o gele paguldyti tiesiog ant ju ar kaip ir stacia, kad tik saknys kiminuose butu, ar ner skirtumo? blush2.gif
Atsakyti
Manau, kad nera didelio skirtumo - paguldysi, ar pastatysi. Esme reanimuojant - dregme aplink augala.
Atsakyti
Lbas rytas smile.gif
siandien ryte purskiau savo orchytes ir ziuriu, kad vienos pastoviai lapai blizga lyg koks lipsnus skystis butu ... is kur jis atsirada jeigu nuvalau lapus???? vabaliuku jokiu nesimato.
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 08, 07:57)
Lbas rytas smile.gif
siandien ryte purskiau savo orchytes ir ziuriu, kad vienos pastoviai lapai blizga lyg koks lipsnus skystis butu ... is kur jis atsirada jeigu nuvalau lapus???? vabaliuku jokiu nesimato.

ir man taip buvo, daba jau ir vabaliuku radau.... tik nezinau ka daryt.....
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2009 04 08, 08:59)
ir man taip buvo, daba jau ir vabaliuku radau.... tik nezinau ka daryt.....



naikinti vabaliukus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2009 04 08, 08:59)
ir man taip buvo, daba jau ir vabaliuku radau.... tik nezinau ka daryt.....

o neeeeee doh.gif nejaugi ir pas mane ju atsiras??? o dar tai mano karvyte... idomu gal tas pesticidas actara tinka??? ir butinai izoliuosiu geluyte nuo kitu nes dar kitas apkres....

kaip tie vabaliukai atrodo????????????????
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2009 04 08, 09:05)
naikinti vabaliukus  ax.gif

o su kuo... as daba juos nuploviau su kempine, ir tas gelytes atskyriau nuo kitu.... su kuo daba juos naikinti?
Papildyta:
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 08, 09:06)
kaip tie vabaliukai atrodo????????????????

tokie slykstus... fu... prilipe lapo antroj pusej... ploksti, tokie vieni dar balti, kiti rudi.... nezinau kaip vadinas....
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 08, 09:06)
o neeeeee doh.gif  nejaugi ir pas mane ju atsiras??? o dar tai mano karvyte... idomu gal tas pesticidas actara tinka??? ir butinai izoliuosiu geluyte nuo kitu nes dar kitas apkres....

kaip tie vabaliukai atrodo????????????????

Tinka ir net labai rolleyes.gif

QUOTE(Ž.J. @ 2009 04 08, 09:11)
o su kuo... as daba juos nuploviau su kempine, ir tas gelytes atskyriau nuo kitu.... su kuo daba juos naikinti?
Papildyta:

tokie slykstus... fu... prilipe lapo antroj pusej... ploksti, tokie vieni dar balti, kiti rudi.... nezinau kaip vadinas....

Skydamariai. Naikinti actara 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ž.J. @ 2009 04 08, 09:11)
o su kuo... as daba juos nuploviau su kempine, ir tas gelytes atskyriau nuo kitu.... su kuo daba juos naikinti?
Papildyta:

tokie slykstus... fu... prilipe lapo antroj pusej... ploksti, tokie vieni dar balti, kiti rudi.... nezinau kaip vadinas....

jauciu numanau apie kokius kalbi... na as paziurejau kitapuse svari lapu... bet jauciu as tai tokia gele nusipirkau apkresta nes tikrai ne viena tokia nebuvo....
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2009 04 07, 20:37)
salia tai sausi, bet kai dedu i maiseli pravedinus tai visada dregnus dedu, ir pora kart i diena isemus augala pravedint valandai ar daugiau. O lempa buna ijungta visa ta laika kol gele reanimatoriuje, isskyrus nakti (lempa nakti isjungiu). Dabar skaitau apie karsta dusa, manau reiks isbandyt nes jau baigiu vilti prarast, tik va reik kad vyras is rusu kalbos isverstu, nes RS ten apie karsta dusa straipsnis rusiskas...


Gal reiktu dienos sviesos ax.gif o del duso, as buvau idejusi nuoroda RS forumo, ten lietuviskai dalijamasi patirtimi siuo klausimu ax.gif o jeigu dar blogai ka nors isvers biggrin.gif
Atsakyti