Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(dreamere @ 2009 04 07, 15:44)

dziovinat gelyte, is nuotrauku atrodo kad jai per sausa...ir man ta lempa tai kazkaip nelabai schmoll.gif geriau pastatykit i sviesia vieta, o ne i tamsu kampeli, gi pro vazono sonus irgi sviesa patenka i vidu mirksiukas.gif IR TRUPUTUKA DREGMES DAUGIAU 4u.gif

QUOTE(s!ma @ 2009 04 07, 16:33)
Karštas dušas laistymo priemonė ar gaivinimo?  blush2.gif
Kas kiek laiko jį darot?

seip sergancioms gelems dusas nerekomenduojamas, jis gali paskatinti puvimo atsiradima... dusas labiau tinka augalo suzadinimui, t.y kad augintu saknis, lapus ar pumpurus, priklausomai nuo medziagu sukaupimo kiekio

QUOTE(Aruna @ 2009 04 07, 17:33)
O man kai pernai padovanojo naują paaugusi daigeli, tai jis vargsiukas taip ir stovi vietoj- jau daugiau nei metai praejo . Jokie lapeliai aukstyn neauga verysad.gif  Ir zeme tinkama, ir vieta parinkau sviesia, bet be tiesioginiu spinduliu, taciau judejimo jokio  verysad.gif

gal pabandykit patrest???dusas neprosal butu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aruna, o gal ji saknis augina viduje? tiesiog nesimato?
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 04 07, 16:43)
Pasirodo, as visai ne taip laistydavau doh.gif
Nes nupursdavau lapus, juos nusausindavau, tada apipurksdavau orines saknis, kol jos pazaliuoja, tada vandeniu palaistydavau is virsaus. I lekstute esu pridejusi drenazo akmeneliu. Nuo ju nupildavau isbegusi is vazonelio vandeni ir palikdavau gelyte ant ju - drenazas garuoja.. g.gif

Bet teks mirkyti tada blush2.gif

Viskas gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(s!ma @ 2009 04 07, 15:33)
Karštas dušas laistymo priemonė ar gaivinimo?  blush2.gif
Kas kiek laiko jį darot?

Man anksciau buvo laistymo priemone. Darydavau karta i savaite. Bet dabar jau merkiu i virinta vandeni, nes vanduo is krano nera tinkamas laistymui, o dusa tik retkarciais padarau.
Atsakyti
kosmaras, ant savo trijų gėlyčių radau tokias lipnias demes ir kazkokius vabalus..... ir ka dabar daryt....
Atsakyti
parodysiu ir as savo grazuole.
tik ka ja nusipirkau, perskaicius vienam jusu siulomu psl, kad pasiziurejus i saknis - galima pasakyt kada ji laistyt. taigi pagal mane - saknis zalios - laistyt nereikia. taip?

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo olialiaa: 07 balandžio 2009 - 18:47
QUOTE(olialiaa @ 2009 04 07, 19:40)
parodysiu ir as savo grazuole.
tik ka ja nusipirkau, perskaicius vienam jusu siulomu psl, kad  pasiziurejus i saknis - galima pasakyt kada ji laistyt. taigi pagal mane - saknis zalios - laistyt nereikia. taip?



Nereikia.
Gėlytė jūsų puiki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 04 07, 18:40)
parodysiu ir as savo grazuole.



Grazi, sveika gelyte mirksiukas.gif
kol kas laistyti nereikia, bet stebek po keliu dienu smile.gif gali papursalioti lapus ir orines saknis ax.gif o siaip neimirkes vazonelis, viskas grazu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uogienė: 07 balandžio 2009 - 19:33
Prašau patarimų ir pasisakymų. Tai va,turiu tas dvi savo ligones reanimuojamas.Rodo jos man gyvybės ženklus.Abi lyg ir leidžia naujų šaknelių,kurios kaip aš sakau dar tik "pypsiukai",bet kasdien vis ūgteli jie. Viena leidžia naują lapelį. Abi jos nėra visiškai bešaknės. Kai kur skaičiau,kad kitos merginos jas sodina į substratą,jei gėlytės nėra visai beviltiškos. Įdedu nuorodą,kur abejų foto įmečiau,pažiūrėkit,gal ir man verta rizikuot ir pasodinti jas?Ar visdėlto laikyti,kol pilnai išleis šakneles. Ačiū už nuomones ir pasisakymus wink.gif
http://public.fotki....les-orchidejos/
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 07, 19:31)
Grazi, sveika gelyte  mirksiukas.gif
kol kas laistyti nereikia, bet stebek po keliu dienu smile.gif gali papursalioti lapus ir orines saknis  ax.gif o siaip neimirkes vazonelis, viskas grazu  drinks_cheers.gif



aciu aciu smile.gif
stebesiu ir karts nuo karto idesiu foto, kad pakomentuotumet ar gerai priziuriu:)
Atsakyti
QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 04 07, 19:49)
Viskas gerai  mirksiukas.gif


Niu tada clap.gif Bet kai nuzydes, darysiu dusus smile.gif

Ir labai grazi baltuole, ka tik parodyta bigsmile.gif Mano tokia buvo is pradziu, bet numete pumpurus - visai nemokejau priziureti pirmosios cry.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 04 07, 19:54)
Prašau patarimų ir pasisakymų. Tai va,turiu tas dvi savo ligones


As jau sodinciau i substrata, gal guldyciau geriau tinka ir apklociau dregnais kiminais, purenciau ir purskaliociau biggrin.gif karts nuo karto po dusu pakisciau ax.gif bet jeigu yra kantrybes, reiktu tuos pumpurelius paauginti iki 5 cm mazdaug 4u.gif

QUOTE(olialiaa @ 2009 04 07, 19:59)
aciu aciu smile.gif
stebesiu ir karts nuo karto idesiu foto, kad pakomentuotumet ar gerai priziuriu:)


linkiu, kad graziai augtu ir dziugintu ne tik seimininke, bet ir mus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uogienė: 07 balandžio 2009 - 20:29