Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Aš irgi darau žydinčioms ir nuo to joms tikrai ne blogiau. mirksiukas.gif
Atsakyti

QUOTE(Hottea @ 2009 04 07, 13:30)
Gal kas galite patarti, ar reikia zydinciai daryti dusus? g.gif

as irgi ir purskiu ir laistau po dusu kad ir zydincias,nieko blogo nepastebejau.Tik statau toliau nuo lango ir tiesioginiu saules spinduliu-kad saule nenudegintu(lasiukai kaip veidrodis-gali nukepint) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 07, 12:36)
gal turi nuotraukyciu?


Turiu cia
Atsakyti
QUOTE(dreamere @ 2009 04 07, 14:44)


as jai padaryciau gal karsta dusa g.gif kiminai tai sausi ziuriu visai salia padeti? Gal jai truksta dregmes? o kiek laiko lempa buna ijungta? nes vieta siaip tamsoka atrodo g.gif
Kazkada orchideju temos senbuves ismoke mus, naujokes, labai lengvai pasidaryti reanimatoriu. Isbandyta - veiksminga mirksiukas.gif
Reikia paprasto maiselio permatomo, i ji ipilti virinto vandens ir pateliuskuoti, paskui ispilti. I vidu ideti dregnu (ne slapiu) kiminu ir paguldyti ant ju ligoniuke. Pripusti maiseli oro ir isleisti kelis kartus. Paskui vel pripusti ir toki pripusta tvirtai uzristi, kad butu kaip balionas biggrin.gif pakabinti siltoje, sviesioje vietoje, ne sauleje (!). Ir pamirsti 2 savaitems (as sugebejau 1 savaite nekisti nagu lotuliukas.gif ) Paskui isimti pasiziureti kaip laikosi, vel pakartoti viska ir vel laukti 4u.gif
MB jau priprato prie visokiu itartinu dalyku musu namuose biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uogienė: 07 balandžio 2009 - 15:16
Penktadieni pasodinau savo gelyte i extra substrata. Pries tai dar pamirkiau 5 min. vandenuke isemusi is senojo substrato ir iki pat siandien vazonelio krastai aprasoje... tai galvoju ar ne per tankiai as priberiau substrato, kad tiek laiko dregme laikosi? Nors pasodintos as nelaisciau, dregme tik nuo substrato, kuris vos vos buvo dregnas ir nuo sakneliu, bet jos jau irgi buvo siek tiek pradziuvusios.
Atsakyti
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 07, 16:12)
Penktadieni pasodinau savo gelyte i extra substrata.pasodintos as nelaisciau, dregme tik nuo substrato, kuris vos vos buvo dregnas ir nuo sakneliu, bet jos jau irgi buvo siek tiek pradziuvusios.

na pas mane lasiukai irgi laikesi tose vietose kur neuzpildytos substratu bet saknys jau visos pilkos buvo tai ir palaisciau...
Atsakyti
Karštas dušas laistymo priemonė ar gaivinimo? blush2.gif
Kas kiek laiko jį darot?
Atsakyti
Pasirodo, as visai ne taip laistydavau doh.gif
Nes nupursdavau lapus, juos nusausindavau, tada apipurksdavau orines saknis, kol jos pazaliuoja, tada vandeniu palaistydavau is virsaus. I lekstute esu pridejusi drenazo akmeneliu. Nuo ju nupildavau isbegusi is vazonelio vandeni ir palikdavau gelyte ant ju - drenazas garuoja.. g.gif

Bet teks mirkyti tada blush2.gif
Atsakyti
Na, karstas dusas, mano akimis ziurint, gal greiciau pazadinimui tinka, skatina auginti sakneles ir pan. Karstas dusas, tai savotiskas streso sukelimas augalui. Ir negali zinoti, kaip augaliukas sureaguos unsure.gif
o siltas dusas - nuprausti orchideja, jos substrata. Tai nera pilnavertis laistymas, nes tokio liejimo metu substratas neimirksta tinkamai. Man gaunasi dazniausiai kad po duso as statau i kibireli ir palaistau ax.gif
Karstas dusas labai padejo augaliukui, kurio lapai toookie skuduriukai jau buvo, kad MB jau zyze mesti lauk blush2.gif bet po duso lapai kaip atsigavo bigsmile.gif nors ir saknu daug nureziau, jau leidzia orine saknele thumbup.gif turbut toks pats poveikis butu ir silto duso g.gif
kiekviena atranda savo bendravimo budu su savo augintinemis ax.gif
o cia va nemazai apie karsta dusa:
http://www.rojaussod...i...p;sk=t&sd=a
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uogienė: 07 balandžio 2009 - 15:46
QUOTE(Hottea @ 2009 04 07, 16:43)
Pasirodo, as visai ne taip laistydavau doh.gif
Nes nupursdavau lapus, juos nusausindavau, tada apipurksdavau orines saknis, kol jos pazaliuoja, tada vandeniu palaistydavau is virsaus. I lekstute esu pridejusi drenazo akmeneliu. Nuo ju nupildavau isbegusi is vazonelio vandeni ir palikdavau gelyte ant ju - drenazas garuoja.. g.gif

Bet teks mirkyti tada blush2.gif

manau tai irgi gerai gelytei jei sausas oras namuose tai garinasi tas vandenukas ir gaivina smile.gif
Atsakyti
O man kai pernai padovanojo naują paaugusi daigeli, tai jis vargsiukas taip ir stovi vietoj- jau daugiau nei metai praejo . Jokie lapeliai aukstyn neauga verysad.gif Ir zeme tinkama, ir vieta parinkau sviesia, bet be tiesioginiu spinduliu, taciau judejimo jokio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 07, 16:44)
Na, karstas dusas, mano akimis ziurint, gal greiciau pazadinimui tinka, skatina auginti sakneles ir pan. Karstas dusas, tai savotiskas streso sukelimas augalui. Ir negali zinoti, kaip augaliukas sureaguos  unsure.gif


Dėkui, išbandysiu, nes kaip tik turiu vieną bemirštančią su silpnais lapiukais rolleyes.gif
Atsakyti