Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Mergaitės, sakykit, viena mano orchidėja leidžia labai daug orinių šaknų. Ar, tai drėgmės trūkumas ar kas kita. Man, tai gražu tos orinės šaknelės, bet nei viena iš kitų turimų jų tiek neturi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fira @ 2009 04 02, 10:49)
Mergaitės, sakykit, viena mano orchidėja leidžia labai daug orinių šaknų. Ar, tai drėgmės trūkumas ar kas kita. Man, tai gražu tos orinės šaknelės, bet nei viena iš kitų turimų jų tiek neturi smile.gif

tai cia visiskai nieko blogo biggrin.gif cia kaip tik gerai - orchidejai pas tave patinka, sudarytos geros augimo salygos thumbup.gif
Atsakyti
Su saknim, kaip ir su ziedstiebiais, geles labai skirtingos. Pas mane viena isvis neturi ir neleidzia oriniu saknu (vienas galas is substrato islindo doh.gif ), o viena jau visai is vazono lipa su orinemis saknimis, bet kadangi beveik be pertraukos zydi, tai nelabai noriu persodineti, gal jai ir nereikia persodinimo. Kitos augina orines saknis sakingai g.gif
Atsakyti
Bent jau Kaune maximose falnopsiai po 19.99 lt, manau reikes nusipirkt dar viena blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aleksoto Maksimoje po 15,99 4u.gif
Atsakyti
Visose maximose iki velyku falenopsiai 15,99
Atsakyti
Sveikos gėlininkės 4u.gif
Niekad nemaniau, kad papulsiu į šitą temą, bet... O situacija tokia, neturėjo merga problemų, gavo dovanų orchidėją doh.gif Niekada nemokėjau auginti gėlių ir tuo tiesiog neužsiiminėjau, bet dabar gaila prarast tokį grožį.
Perskaičiau krūvą medžiagos, bet elementariausias dalykas ir neaiškus blush2.gif Apžiūrėjau savo gėlės šaknis, na žalios jos, kaip ir sveikos atrodo, bet vietomis tokios parudavusios. Kaip dabar man žinot, puvinys čia ar kas g.gif Ir dar matau, kad tos vadinamos orinės šaknys džiūva, kaip suprantu trūksta drėgmės. Pas mus namie ganėtinai sausoka, tai jei kas rytą apipurkšiu turėtų pagerėt?
Įkeliu savo gėlės nuotraukas, būčiau laaaabai dėkinga, jei kuri pažiūrėjus pasakytų, man čia pult ją persodinėt ar palikt ramybėj kol kas blush2.gif
Atsakyti
Mano akimis ziurint gelyte atrodo gerai. Ten kur ant zaliu saknu matomi tokie rusvi-rausvi ploteliai, tai cia pas tas violetines, bordines saknu spalva daznai tokia buna. As esu viena tokia pat istraukus persodint, nes galvojau, kad puva saknys, bet pasirodo, kad ten sveikos, kietos, sultingos saknys, tik galai turi atspalvi. Siaip jei turi galimybe ikisk pirsta ir paciupinek. Puvinys buna labai minkstas wink.gif
Orines saknis, tas vietas kur sudziuve ir susirauksleja visai, gali apkarpyti wink.gif Jei kirpsi iki sveikos vietos, tai zaizdele dezinfekuok pabarstydama cinamono wink.gif
Atsakyti
rimtas kai nukerpi lapa ar sakni reikia cinamonu pabarstyti????? mano viena lapa kazkoks velnias suede - skylute atsirado ir negraziai augo tai nukirpau sau ramei ir vsio doh.gif ot blondine visiska doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pupute @ 2009 04 02, 12:40)
rimtas kai nukerpi lapa ar sakni reikia cinamonu pabarstyti????? 

Taip, reiketu mirksiukas.gif
Atsakyti
Lorute, ačiū tau labai notworthy.gif
Truputi pasikasiau iki tos rudos šaknies, kieta ji, vadinasi tik šiaip spalvota, o aš čia jau puoliau į paniką biggrin.gif Matysim kaip bus toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(toscana @ 2009 04 02, 12:46)
Lorute, ačiū tau labai  notworthy.gif
Truputi pasikasiau iki tos rudos šaknies, kieta ji, vadinasi tik šiaip spalvota, o aš čia jau puoliau į paniką  biggrin.gif  Matysim kaip bus toliau smile.gif

Ner uz ka mirksiukas.gif Stebek tu jas, jei matysi kad pleciasi ar minksteja tai kirpk, bet as manau, kad tikrai cia tos spalvotos saknys kaip ir pas mane mirksiukas.gif
Atsakyti