Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(as_rutak @ 2009 04 06, 18:09)
oi aciu lb uz patarima 4u.gif  4u.gif  4u.gif  o jei praviras reanimatorius??? na pas mane 5 litru butelis tai jei atsukciau kamsteli??? smile.gif

Bet kokiu atveju reanimatoriaus ant saulės NESTATYTI
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 06, 17:09)
oi aciu lb uz patarima 4u.gif  4u.gif  4u.gif  o jei praviras reanimatorius??? na pas mane 5 litru butelis tai jei atsukciau kamsteli??? smile.gif

O kaip tu per kamščio angą sugebėjai orchidėją į tą butelį įkišt? blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 06, 18:12)
O kaip tu per kamščio angą sugebėjai orchidėją į tą butelį įkišt?  blink.gif  blink.gif  blink.gif


speju, kad nupjove virsu ir uzdenge, tik kamsti nusuko paskui biggrin.gif
Atsakyti
jo perpjoviau per puse o paskui usideda vienas ant koto graziai ir kamstis nusisuka lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 06, 18:56)
Bet kokiu atveju reanimatoriaus ant saulės NESTATYTI

supratau, klausau, aciu 4u.gif smile.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu va ištraukiau aš savo gelstančią miltoniją ir išsigandau blink.gif Visa šlapia, tai viena, o antra - visos gėlės šaknys buvo sugrūstos į va kokį indelį. Ten dar pilna šlapių kiminų buvo. Nežinau, kas tai per nauja sodinimo technika, bet man pasirodė baisiai.

Čia jie abu (normalus) ir tas mažutis palyginimui

user posted image

Ir tada tas jau buvo įdėtas į nromalų ir užbertas substraktu. tai kaip tada galėjo ji augti normaliai. Pakraupau. Ir apsidžiaugiau, kad pasinaudojusi jūsų patarimais, ištraukiau ją apžiūrėjimui. Dabar patalpinau į susmulkiintą žievių substraktą (su peiliu pasidarbavau ir pasigaminau smulkų). Įsodinau ir žiūrėsim kas bus toliau.


Melanija, ar nereikėtų ir tau saviškių patikrinti. Kita vertus, jei gerai žydi, galir nereikia. mano tai per 4 dienas numetė visus žiedus ir lapai du pagelto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 06 balandžio 2009 - 19:08
QUOTE(Lietuva @ 2009 04 06, 19:05)
Nu va ištraukiau aš savo gelstančią miltoniją ir išsigandau  blink.gif Visa šlapia, tai viena, o antra - visos gėlės šaknys buvo sugrūstos į va kokį indelį. Ten dar pilna šlapių kiminų buvo.  Nežinau, kas tai per nauja sodinimo technika, bet man pasirodė baisiai.

Čia jie abu (normalus) ir tas mažutis palyginimui

Ir tada tas jau buvo įdėtas į nromalų ir užbertas substraktu. tai kaip tada galėjo ji augti normaliai. Pakraupau. Ir apsidžiaugiau, kad pasinaudojusi jūsų patarimais, ištraukiau ją apžiūrėjimui. Dabar patalpinau į susmulkiintą žievių substraktą (su peiliu pasidarbavau ir pasigaminau smulkų). Įsodinau ir žiūrėsim kas bus toliau.
Melanija, ar nereikėtų ir tau saviškių patikrinti. Kita vertus, jei gerai žydi, galir nereikia. mano tai per 4 dienas numetė visus žiedus ir lapai du pagelto.


Čia tai bent, pirmąkart apie tokį dalyką girdžiu. Baisu, kai augalus taip kankina
bash.gif Tikiuosi atsigaus tavo miltonija blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 04 06, 20:05)
Nu va ištraukiau aš savo gelstančią miltoniją ir išsigandau  blink.gif Visa šlapia, tai viena, o antra - visos gėlės šaknys buvo sugrūstos į va kokį indelį. Ten dar pilna šlapių kiminų buvo.  Nežinau, kas tai per nauja sodinimo technika, bet man pasirodė baisiai.


manau cia krizes laiku taip substrata taupo pardavejai... prikisa slamsto visokio, paskui ant virsaus graziai substrato ir vualia augaliukas "graziai" pasodintas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 02, 11:23)
Visose maximose iki velyku falenopsiai 15,99



snd nusipirkau eiline gelyte. kazkur pries 1,5m turejau vienam paskui kita isigijau. zydejo kaip pasele - nesustodamos, augo. sugalvojau persodinti - prisiskaicius parinkau pati jom zeme. bet tevai prikiso nagus ir numarino mano gelytes ;( nustojo zydet.
db is ju nieko nebeliko.
tad nusipirkau nauja grazuole wink.gif

lb bijau kad nieko nenutiktu...
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 04 06, 20:05)
Nu va ištraukiau aš savo gelstančią miltoniją ir išsigandau  blink.gif Visa šlapia, tai viena, o antra - visos gėlės šaknys buvo sugrūstos į va kokį indelį. Ten dar pilna šlapių kiminų buvo.  Nežinau, kas tai per nauja sodinimo technika, bet man pasirodė baisiai.

Čia jie abu (normalus) ir tas mažutis palyginimui

user posted image

Ir tada tas jau buvo įdėtas į nromalų ir užbertas substraktu. tai kaip tada galėjo ji augti normaliai. Pakraupau. Ir apsidžiaugiau, kad pasinaudojusi jūsų patarimais, ištraukiau ją apžiūrėjimui. Dabar patalpinau į susmulkiintą žievių substraktą (su peiliu pasidarbavau ir pasigaminau smulkų). Įsodinau ir žiūrėsim kas bus toliau.
Melanija, ar nereikėtų ir tau saviškių patikrinti. Kita vertus, jei gerai žydi, galir nereikia. mano tai per 4 dienas numetė visus žiedus ir lapai du pagelto.


Hmmm...man tada irgi reikia patikrinti, ar kartais tokiam maniškė neauga. Kiek šaknis buvau ištraukusi, tai matosi labai daug kažkokios vatos. Kaži, blogai čia, ane?
Atsakyti
QUOTE(*Indraja @ 2009 04 06, 20:20)
Čia tai bent, pirmąkart apie tokį dalyką girdžiu. Baisu, kai augalus taip kankina
bash.gif  Tikiuosi atsigaus tavo miltonija  blink.gif

Tai tiesiog biznis, dideli abarotai, nieks necicackina, svarbu, kad isgyventu iki pardavimo, "uzdirbtu" pinigus, kas yra galutinis tikslas.
Atsakyti
[quote=Lietuva,2009 04 06, 20:05]
Nu va ištraukiau aš savo gelstančią miltoniją ir išsigandau blink.gif Visa šlapia, tai viena, o antra - visos gėlės šaknys buvo sugrūstos į va kokį indelį. Ten dar pilna šlapių kiminų buvo. Nežinau, kas tai per nauja sodinimo technika, bet man pasirodė baisiai.

tikiuos tau dar pavyks išgelbėt, man nepavyko- per ilgai uždelsėm verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 06, 15:43)
vat uztat ir supuvo kad oro negavo saknys, o extra toks stambus, lengvai oras cirkuliuoja, neturetu puti jei gerai apkarpet saknis  thumbup.gif


Oi, kiek tu subtilybiu biggrin.gif Bet as irgi pradedu sirgti orchiu liga - "maximoje' vos vos praejau pro tokia grazia salotiniai - geltona spalva zydejusias bigsmile.gif Turbut, rytoj paimsiu - nebeatsilaikau lotuliukas.gif
Atsakyti