Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Nu tada as praradau savo jautria uosle, ne kitaip.
Atsakyti
user posted image
Gal galit pasakyt kas čia ant lapo? Ar tai užkrečiama?
Parsinešiau iš Maximkos (nors sakiau, kad daugiau falenopsių man nereikia). Šaknis apžiūrėjau, o į lapus dėmesio neatkreipiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2009 04 05, 06:52)
Gal galit pasakyt kas čia ant lapo? Ar tai užkrečiama?
Parsinešiau iš Maximkos (nors sakiau, kad daugiau falenopsių man nereikia). Šaknis apžiūrėjau, o į lapus dėmesio neatkreipiau doh.gif


Gal nudege sauleje? g.gif o kaip kiti lapai? nera nieko itartino?
Atsakyti
[quote=Lietuva,2009 04 04, 21:30]
Mano prieš 4 dienas pirktos Miltonijos vysta žiedai. Kai pirkau klestėjo. Pačios matėt. Ar tai natūralus nuvytimas, ar visgi ir aš prisidėsiu pire tų, kurioms Miltonių tiap ir nepavyko išsaugoti verysad.gif
Tikiuosi, kad ne.

Nenoriu išgąsdint- bet apžiūrėčiau šaknis, tokią pačią pirkau anytai, ir jai labai greit pradėjo vyst žiedai- išroviau o šaknyse didelis gabalas absoliučiai šlapių kiminų- anyta prisiekinėjo nelaisčiusi(buvau uždraudusi), tai greičiausiai jau perlaistytą padovanojau- išsaugoti nepavyko verysad.gif
Atsakyti
[quote=pabirze,2009 04 05, 12:13]
[quote=Lietuva,2009 04 04, 21:30]
Mano prieš 4 dienas pirktos Miltonijos vysta žiedai. Kai pirkau klestėjo. Pačios matėt. Ar tai natūralus nuvytimas, ar visgi ir aš prisidėsiu pire tų, kurioms Miltonių tiap ir nepavyko išsaugoti verysad.gif
Tikiuosi, kad ne.

Nenoriu išgąsdint- bet apžiūrėčiau šaknis, tokią pačią pirkau anytai, ir jai labai greit pradėjo vyst žiedai- išroviau o šaknyse didelis gabalas absoliučiai šlapių kiminų- anyta prisiekinėjo nelaisčiusi(buvau uždraudusi), tai greičiausiai jau perlaistytą padovanojau- išsaugoti nepavyko verysad.gif
[/quote]

kartais ne Karoliniskese Maximoje esancioje geliu pard. pirkai? Nes braizas panasus g.gif maciau ten miltoniju laaaabai dideliais ziedais, bet bijau as ju doh.gif nemoku ju auginti, tai nepirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 05, 15:01)
kartais ne Karoliniskese Maximoje esancioje geliu pard. pirkai? Nes braizas panasus  g.gif maciau ten miltoniju laaaabai dideliais ziedais, bet bijau as ju  doh.gif nemoku ju auginti, tai nepirkau  ax.gif


Ne ne ten. Karoliniškių maksimoje lygiai tokios pat kaip pas mane bet kainuoja 29 lt. O aš Ukmergės gatvėje maksimoje pirkau ir tik todėl susigundžiau šiuo grožiu, kad kainavo 18 lt. Bet žinojau, kad jas sunku išsaugoti. Dabar taip gaila. Žiedkočius jau nukirpau, bet ir lapelis vienas kitas geltonuoti pradėjo. Gal ir man traukti lauk ir pasižiūrėti, kas ten darosi? Jau net kilo mintis atiduoti už 18 lt. tam, kas tikrai su jomis moka draugauti. Kad tik gėlytė išgyventų.

Tiesa, jei tikrai niekam Vilniuje nereikia (pastovėjusio ir kaip tik tinkamo tręšti Cybidžius) arklio š, tai jau mesiu laukan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lietuva: 05 balandžio 2009 - 13:06
QUOTE(Lietuva @ 2009 04 05, 14:05)
Ne ne ten. Karoliniškių maksimoje lygiai tokios pat kaip pas mane bet kainuoja 29 lt. O aš Ukmergės gatvėje maksimoje pirkau ir tik todėl susigundžiau šiuo grožiu, kad kainavo 18 lt. Bet žinojau, kad jas sunku išsaugoti. Dabar taip gaila. Žiedkočius jau nukirpau, bet ir lapelis vienas kitas geltonuoti pradėjo. Gal ir man traukti lauk ir pasižiūrėti, kas ten darosi? Jau net kilo mintis atiduoti už 18 lt. tam, kas tikrai su jomis moka draugauti. Kad tik gėlytė išgyventų.

Tiesa, jei tikrai niekam Vilniuje nereikia (pastovėjusio ir kaip tik tinkamo tręšti Cybidžius) arklio š, tai jau mesiu laukan.

ir pas ją taip pat, po to lapai pradėjo gelsti- jei jau nukirpai žiedkočius - nepakenks šaknų patikrinimas, arba dar palauk ką turinčios patirtį pasakys.
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 04 05, 13:05)
Ne ne ten. Karoliniškių maksimoje lygiai tokios pat kaip pas mane bet kainuoja 29 lt. O aš Ukmergės gatvėje maksimoje pirkau ir tik todėl susigundžiau šiuo grožiu, kad kainavo 18 lt. Bet žinojau, kad jas sunku išsaugoti. Dabar taip gaila. Žiedkočius jau nukirpau, bet ir lapelis vienas kitas geltonuoti pradėjo. Gal ir man traukti lauk ir pasižiūrėti, kas ten darosi? Jau net kilo mintis atiduoti už 18 lt. tam, kas tikrai su jomis moka draugauti. Kad tik gėlytė išgyventų.

Tiesa, jei tikrai niekam Vilniuje nereikia (pastovėjusio ir kaip tik tinkamo tręšti Cybidžius) arklio š, tai jau mesiu laukan.


ech, gaila, jau persodinau savo cimbuka unsure.gif neturejau arkliuko k, tai be jo sodinau, ziuresim kas bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lietuva @ 2009 04 05, 14:05)
Ne ne ten. Karoliniškių maksimoje lygiai tokios pat kaip pas mane bet kainuoja 29 lt. O aš Ukmergės gatvėje maksimoje pirkau ir tik todėl susigundžiau šiuo grožiu, kad kainavo 18 lt. Bet žinojau, kad jas sunku išsaugoti. Dabar taip gaila. Žiedkočius jau nukirpau, bet ir lapelis vienas kitas geltonuoti pradėjo. Gal ir man traukti lauk ir pasižiūrėti, kas ten darosi? Jau net kilo mintis atiduoti už 18 lt. tam, kas tikrai su jomis moka draugauti. Kad tik gėlytė išgyventų.

Tiesa, jei tikrai niekam Vilniuje nereikia (pastovėjusio ir kaip tik tinkamo tręšti Cybidžius) arklio š, tai jau mesiu laukan.

Manau, kuo skubiau persodink į smulkų substratą kaip falenopsių, tik smulkesnį (gal pati pasidarbuok peiliu ar kuo), į permatomą vazoną sodink, o kad nuo saulutės nenukentėtų, dar į kitą gali įdėti, jei nori. Tokiam substrate ir vazone bus lengva kontroliuoti drėgmę, bent man tai labai patogu, kol kas laikosi.Ir patarčiau nedelsti unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 05, 14:43)
ech, gaila, jau persodinau savo cimbuka  unsure.gif neturejau arkliuko k, tai be jo sodinau, ziuresim kas bus  biggrin.gif

viskas bus gerai mirksiukas.gif as pernai irgi be s... pasodinau, dabar prazydo tik gal del to ziedeliu mazokai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 05, 08:37)
Gal nudege sauleje?  g.gif o kaip kiti lapai? nera nieko itartino?

Dar vienas panašus lapas yra. Bet šiaip lyg ir nieko daugiau įtartino. Žiūrėsiu, jei nesiplės, tai gerai. O jei didės plėmai, tai į šiukšlynę unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pookelis @ 2009 04 05, 19:45)
Dar vienas panašus lapas yra. Bet šiaip lyg ir nieko daugiau įtartino. Žiūrėsiu, jei nesiplės, tai gerai. O jei didės plėmai, tai į šiukšlynę unsure.gif

jokių "į šiukšlynę" blink.gif schmoll.gif man tada geriau atiduok, aš tokiu atveju pagydysiu, koks jau ten bebūtų tas gėliukas, tik nemėgink išmest schmoll.gif
bet šiaip manau, kad nieko nebus, juk visokių iš maksimų parsinešam gėlių, ir baisiais lapais, ir krentančiais pumpurais, o paskui ima ir atsigauna mirksiukas.gif
Atsakyti