Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

Na man beveik viska isvale,net tuos baltus,kur tokie aplink akis,su adatikem daug kas bando naikint g.gif po keleto naktu juos truputi su nagiuku pakrapsciau ir issivale beveik visi thumbup.gif galiu pasakyt kad si kauke isvale kokius 97% visokiu blogybiu nuo veiduko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kastutokia @ 2009 09 26, 01:21)
Na man beveik viska isvale,net tuos baltus,kur tokie aplink akis,su adatikem daug kas bando naikint g.gif po keleto naktu juos truputi su nagiuku pakrapsciau ir issivale beveik visi thumbup.gif galiu pasakyt kad si kauke isvale kokius 97% visokiu blogybiu nuo veiduko thumbup.gif

O prieš kiek laiko tą kaukę dareisi, pakartotinai dar nedarei? 4u.gif
Atsakyti
pasiskaičiau ir sudomino kaukė su serbentais arba braškėm, jogurtu ir citrinų sultimis;) reikės pabandyti šį vakarą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kastutokia @ 2009 09 24, 20:29)
Galiu savo patirtim pasidalint ir as,gal kam pravers smile.gif pasidariau kauke is 3 valg. saukstu medaus ir 1 arbat saukstelio cinamono (na ja sudejau i maza indeli ir laikiau saldytuve,nes cia keliems kartams uztenka). Ja reikia tepti ant veido pries einant miegoti ir laikyti per nakti,siek tiek nepatogu nes tepasi pagalve,tai as ranksluosti pasidedavau. Ir taip 20 dienu. O rezultatas svytinti oda,be jokiu spuogu. Per ta 20 dienu istraukia spuogus is pat saknu. Va man po pirmos nakties tiek baltu spuogeliu isaugo,kad galvojau sviesiu ja i siuksliadeze,bet dar po keleto bandymu visi spuogai dingo. Kur is vakaro galvojau bus skaudus didelis spuogas,ryte bebuvo likes tik mazas baltas spuogiukas,ir ji aisku isspaudziau nors taip ir negalima,bet vakare jau tik mazas vos matomas sasiukas liko,bet ir tas po poros dienu nukrito smile.gif  Dabar oda lygi-jokiu spuogu. thumbup.gif


O šita kaukė neriebina odos?
Atsakyti
kauke pries pora sav baigiau daryt,dar nezadu daryt,bet kai jau vel spuogai dygt prades,vel darysiu smile.gif na del riebinimo tai nezinau,man bent jau itakos nepadare...o mano oda riebi doh.gif
Atsakyti
Dariaus šiandien avižinių dribsnių kaukytę, tai labai patiko man ax.gif tokį vieną gūząakivaizdžiaia prislopino tongue.gif
o kažkaip dėl medaus, tai vis bijau surizikuot. Kažkaip atrodo, kad jis odą riebina ir poras gali užkimšt unsure.gif
Atsakyti
as naudoju ciberzoles,gram miltu,pieno ir miltu kauke,palaikau 10 min..labai gerai valo oda..tik paskui reik dar nusiplaut veida su prausikliu kokiu nes oda gelsva buna doh.gif dar turiu krema su ciberzole mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kastutokia @ 2009 09 24, 20:29)
Galiu savo patirtim pasidalint ir as,gal kam pravers smile.gif pasidariau kauke is 3 valg. saukstu medaus ir 1 arbat saukstelio cinamono (na ja sudejau i maza indeli ir laikiau saldytuve,nes cia keliems kartams uztenka). Ja reikia tepti ant veido pries einant miegoti ir laikyti per nakti,siek tiek nepatogu nes tepasi pagalve,tai as ranksluosti pasidedavau. Ir taip 20 dienu. O rezultatas svytinti oda,be jokiu spuogu. Per ta 20 dienu istraukia spuogus is pat saknu. Va man po pirmos nakties tiek baltu spuogeliu isaugo,kad galvojau sviesiu ja i siuksliadeze,bet dar po keleto bandymu visi spuogai dingo. Kur is vakaro galvojau bus skaudus didelis spuogas,ryte bebuvo likes tik mazas baltas spuogiukas,ir ji aisku isspaudziau nors taip ir negalima,bet vakare jau tik mazas vos matomas sasiukas liko,bet ir tas po poros dienu nukrito smile.gif  Dabar oda lygi-jokiu spuogu. thumbup.gif

Paaiškink prašau kaip tu išmiegi visą naktį su ta kauke???? Vakar pasidariau, tai prasikankinau iki 4val ryto ir nusiploviau, nei užsiklot normaliai, nei šonu atsigult(pasitiesiau rankšluostį, bet prilimpa žandas), žodžiu siaubo naktis fear.gif
Atsakyti
QUOTE(kastutokia @ 2009 09 24, 20:29)
Galiu savo patirtim pasidalint ir as,gal kam pravers smile.gif pasidariau kauke is 3 valg. saukstu medaus ir 1 arbat saukstelio cinamono (na ja sudejau i maza indeli ir laikiau saldytuve,nes cia keliems kartams uztenka). Ja reikia tepti ant veido pries einant miegoti ir laikyti per nakti,siek tiek nepatogu nes tepasi pagalve,tai as ranksluosti pasidedavau. Ir taip 20 dienu. O rezultatas svytinti oda,be jokiu spuogu. Per ta 20 dienu istraukia spuogus is pat saknu. Va man po pirmos nakties tiek baltu spuogeliu isaugo,kad galvojau sviesiu ja i siuksliadeze,bet dar po keleto bandymu visi spuogai dingo. Kur is vakaro galvojau bus skaudus didelis spuogas,ryte bebuvo likes tik mazas baltas spuogiukas,ir ji aisku isspaudziau nors taip ir negalima,bet vakare jau tik mazas vos matomas sasiukas liko,bet ir tas po poros dienu nukrito smile.gif  Dabar oda lygi-jokiu spuogu. thumbup.gif


vat seniai norėjau paklaust, dabar kaip tik į temą bus smile.gif Kaip manote, kaip dažnai galima daryti kaukes?

Šitoj temelėj kažkas minėjo, kad per dažnai negalima, nes odą galimą alegrizuoti, be to, aš pati taip išmąsčiau, kad gal oda ir pati turi truputį stengtis, nereikia jos visą laiką skatinti, maitinti drėkinti ir t.t., nes ji gali atprasti pati drėkintis ir t.t., na idėja aiški... O šitą kaukytę reikėtų daryti kiekvieną dieną. Pabandyti norisi, bet man iškart mintys apie alergiją ateina.
Bandžiau čia aprašytąją avižinių dirbsnių kaukę - man labai patiko, dar įmečiau dribsnių į maišiuką ir į vonią, visai maloniai veikia odą smile.gif Tik nedrįsau kitą dieną to paties pakartot...
Atsakyti
QUOTE(baltapuke @ 2009 09 29, 10:24)
vat seniai norėjau paklaust, dabar kaip tik į temą bus smile.gif Kaip manote, kaip dažnai galima daryti kaukes?

Šitoj temelėj kažkas minėjo, kad per dažnai negalima, nes odą galimą alegrizuoti, be to, aš pati taip išmąsčiau, kad gal oda ir pati turi truputį stengtis, nereikia jos visą laiką skatinti, maitinti drėkinti ir t.t., nes ji gali atprasti pati drėkintis ir t.t., na idėja aiški... O šitą kaukytę reikėtų daryti kiekvieną dieną. Pabandyti norisi, bet man iškart mintys apie alergiją ateina.
Bandžiau čia aprašytąją avižinių dirbsnių kaukę - man labai patiko, dar įmečiau dribsnių į maišiuką ir į vonią, visai maloniai veikia odą smile.gif Tik nedrįsau kitą dieną to paties pakartot...

Manau,jei yra gydomoji kauke,tai ir atliekamas tam skirtas kursas.O jei daroma maitinamoji, drekinamoji, ar stangrinamoji ir pan.,,tai atlieku viena karta savaiteje.Na,o alergizuotis gali,jei apskritai esate kuriam tai produktui alergiska.Issiaiskinus tai ir nebenaudojant alergizuojanciu produktu,dingtu ir problemos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tora 5 @ 2009 09 29, 11:00)
Manau,jei yra gydomoji kauke,tai ir atliekamas tam skirtas kursas.O jei daroma maitinamoji, drekinamoji, ar stangrinamoji ir pan.,,tai atlieku viena karta savaiteje.Na,o alergizuotis gali,jei apskritai esate kuriam tai produktui alergiska.Issiaiskinus tai ir nebenaudojant alergizuojanciu produktu,dingtu ir problemos. smile.gif


Aišku, panašiai ir aš manau. Gal porą kartų į savaitę pasilepinsiu maximum. Tiesiog kai prisiskaičiau čia tiek kaukyčių taip ir norėjosi visas išbandyt, vieną dieną - vieną, kitą - kitą smile.gif) Tai ir susimąsčiau smile.gif

Tada dar klausimukas kas bandė linų sėmenų kaukę - O linų sėmenų paprastose parduotuvėse perkat? Poroj maximų ir iki pažiūrėjau - neradau... Prie ko jos būna? Prie kruopų ar prieskonių? Gal ne ten ieškau unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltapuke: 29 rugsėjo 2009 - 10:57
QUOTE(baltapuke @ 2009 09 29, 11:57)
Tada dar klausimukas kas bandė linų sėmenų kaukę - O linų sėmenų paprastose parduotuvėse perkat? Poroj maximų ir iki pažiūrėjau - neradau... Prie ko jos būna? Prie kruopų ar prieskonių? Gal ne ten ieškau  unsure.gif

Aš bandžiau, bet tik kartą ir tai per skystą masę pasidariau, tai net viso laiko neišlaikiau, nes labai tekėjo.
Perku maltus linų sėmenis vaistinėje 4u.gif
Atsakyti