Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

QUOTE(Jammin1 @ 2009 09 17, 17:04)
Pagaliau prisiruošiau aspirino įsigyti  biggrin.gif
Va dabar sėdžiu su ta kauke ir laukiu stebūklo  biggrin.gif


Kaip darei ta kauke? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 09 17, 17:05)
Kaip darei ta kauke?  bigsmile.gif

Dariau pagal kažkurios forumietės video smile.gif Nusipirkau aspirino be apvalkalo, ištirpinau jį su labai mažu kiekiu vandenuko, tada įdėjau medaus ir viską smulkiai sutryniau smile.gif Labai paprasta ir labai greitai pagaminama kaukė bigsmile.gif

Tiesa, oda išties tapo labai švelni smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jammin1: 17 rugsėjo 2009 - 16:17
QUOTE(aistuliaa @ 2009 09 17, 17:20)
einu paziuret, jei turiu aspirino, pasidarysiu ir as biggrin.gif

Parašyk ar patiko, jei darysies mirksiukas.gif
Aš tai tikrai darysiu po kokios savaitėlės vėl biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 09 17, 17:04)
Pagaliau prisiruošiau aspirino įsigyti  biggrin.gif
Va dabar sėdžiu su ta kauke ir laukiu stebūklo  biggrin.gif

Aš irgi šiandien antrąkart dariausi - tikrai oda labai švelni po jos drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos,
nezinau kas atsitiko, bet pagerejo veido spuoguotumo bukle smile.gif))
Ka naudojau tai viena karta nusisveiciau veida IWOSTAN sveitikliu spuoguotai odai,
ta pacia diena pasidariau kauke: medus su kiausinio baltymu, o dar kita diena pasidariau kauke citrinos keli laseliai ispausti irgi i kiausinio baltyma, laikiau gal po 20-30min., po proceduru pasitepdavau cinko tepaliuku spuogiukus.. nu siandien tai efektas super, sugijo tie visi spuogiukai ir liko tik nezymios rausvos demeles! Jau galvojau sakes, nes antibiotikai nepadeda, o vat visa tai, ka aprasiau, tai super padejo thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 09 17, 17:25)
Parašyk ar patiko, jei darysies  mirksiukas.gif
Aš tai tikrai darysiu po kokios savaitėlės vėl  biggrin.gif


aspirino neradau doh.gif ryt po paskaitu grizdama manau nusipirksiu ir pasidarysiu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(tequilla @ 2009 09 17, 18:02)
Sveikos,
nezinau kas atsitiko, bet pagerejo veido spuoguotumo bukle smile.gif))
Ka naudojau tai viena karta nusisveiciau veida IWOSTAN sveitikliu spuoguotai odai,
ta pacia diena pasidariau kauke: medus su kiausinio baltymu, o dar kita diena pasidariau kauke citrinos keli laseliai ispausti irgi i kiausinio baltyma, laikiau gal po 20-30min., po proceduru pasitepdavau cinko tepaliuku spuogiukus.. nu siandien tai efektas super, sugijo tie visi spuogiukai ir liko tik nezymios rausvos demeles! Jau galvojau sakes, nes antibiotikai nepadeda, o vat visa tai, ka aprasiau, tai super padejo  thumbup.gif


Idomu ar tikrai taip tos kaukes padejo, ar sutapimas g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 09 17, 19:25)
aspirino neradau  doh.gif  ryt po paskaitu grizdama manau nusipirksiu ir pasidarysiu  smile.gif
Papildyta:
Idomu ar tikrai taip tos kaukes padejo, ar sutapimas  g.gif


As irgi nezinau smile.gif)) gal tas IWOSTIN sveitiklis padejo, nes ji irgi pirmakart naudojau smile.gif) arba pradejo veikti alaus mieliu tabletes, nes geriu jas jau menesi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(tequilla @ 2009 09 17, 19:31)
As irgi nezinau smile.gif)) gal tas IWOSTIN sveitiklis padejo, nes ji irgi pirmakart naudojau smile.gif) arba pradejo veikti alaus mieliu tabletes, nes geriu jas jau menesi...  g.gif


kas del veido, alaus mieliu tabletes paauglysteje gerdavau, bet pamenu nepadedavo smile.gif nors tau gal ir padeda, ka cia gali zinot g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 09 17, 19:25)
aspirino neradau  doh.gif  ryt po paskaitu grizdama manau nusipirksiu ir pasidarysiu  smile.gif
Papildyta:
Idomu ar tikrai taip tos kaukes padejo, ar sutapimas  g.gif

aistuliaa manau galima vietoj aspirino citrinos sulčių kelis lašiukus įlašinti(tik nepadaugink nes labai skysta masė bus), aš vieną kartą bandžiau tai efektas tas pats ir dar natūraliau mano manymu, tiesiog aspirinas patogu nes ne taip tas medus nuo veido bėga mirksiukas.gif Be to po aspirino kaukės reikia vengti saulės spindulių arba naudoti kremą su apsauga ax.gif
Papildyta:
Man dar patinka valomoji mielių su pienu kaukė. Dar tik tris kartus dariausi tai žymaus valymo nespėjau pamatyti, bet oda būna švelni, drėgna ir susilygina spalvą good.gif
Atsakyti
Ernesin, aš bandžiau su citrinos sultim(rodos tikrai mažai įlašinau), bet taip veidą graužti pradėjo, kad nusiploviau iškart doh.gif Nors mano oda visiškai nejautri ir nelepi ax.gif O aspirinas visiškai negraužė smile.gif Bet čia gal tik man taip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 09 17, 20:10)
Ernesin, aš bandžiau su citrinos sultim(rodos tikrai mažai įlašinau), bet taip veidą graužti pradėjo, kad nusiploviau iškart  doh.gif  Nors mano oda visiškai nejautri ir nelepi  ax.gif  O aspirinas visiškai negraužė  smile.gif  Bet čia gal tik man taip smile.gif

Ne, ne tau vienai, tikrai citrina graužia, už tai ir parašiau, kad tik kelis lašiukus reikia lašinti(2-3) 4u.gif
Atsakyti
Tiesa, kas nebandėt dar, tai siūlau pamėginti tą linų sėklų kaukę. Aš labai ilgą laiką jaučiau jos poveikį smile.gif Manau turėtų ir kitoms patikti smile.gif
Atsakyti