Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

Sveikos, merginos smile.gif Skaičiau, skaičiau šiandien visą dieną Jūsų atsiliepimus, patarimus visokius ir susigundžiau... ax.gif Išbandžiau daugelio Jūsų išgirtą kūno šveitiklį su kavos tirščiais, dar įpyliau pašildyto alyvuogių aliejaus ir citrinos sulčių, tai kažkas tokio thumbup.gif !!! Iki šios dienos pirmenybę teigdavau pirktinei kosmetikai, bet tikrai buvau labai maloniai nustebinta ir sužavėta wub.gif Dar išbandžiau avižinių dribsnių, medaus ir citrinos sulčių kaukę veidui ir pasidariau seną gerą alyvuogių aliejaus kaukę plaukams - nesuprantu, kodėl buvau pamiršusi šitokį gerą dalyką.. smile.gif Aišku, biškį terlionė gaunasi, kai tą aliejų reikia išplauti, bet rezultatas puikus, ne ką prasčiau nei kaukės, kurias pirkdavau iš savo kirpėjos! Super, grįšiu, manau, prie naminių gražinimosi priemonių rolleyes.gif Ypač dabar, kai krizė biggrin.gif bigsmile.gif ax.gif

Gundausi pasidaryti tą medaus ir cinamono kaukę, kur viena mergina aprašė... rolleyes.gif Gal padės man nugalėti spuogelius ant nugaros blink.gif Tik nežinau, kaip reikės miegoti su ta kaukyte blink.gif

Kokius žinote naminius šveitiklius veidukui? Mano oda mišri, normali, bet būna, kad sualergizuoja nei iš šio nei iš to tos vietos, kur šypsenos raukšlelės yra, būna, kad parausta ir šerpetoja.... Šiaip kažkokių labai bėdų nėra su veiduku... smile.gif
Atsakyti
Tiesa, gal nieko nenustebinsiu čia su šita kauke, bet gal kas nežino ir pasinaudos cool.gif

Sausiems plaukučiams labai gera tokia kaukytė:

Alyvuogių aliejus, kelių kiaušinių triniai, majonezas thumbup.gif Aš laikydavau per naktį ir ryte išsiplaudavau smile.gif Aišku, nekas, jei ne viena miegi lotuliukas.gif Rankšluostis, žinoma, nuo galvos nuslenka, pagalvė išsipeckina ir visokie kitokie nepatogumai.. smile.gif Šiandien, kur dariausi tą alyvuogių aliejaus kaukę, tai sugalvojau, kaip kitaip sustiprinti jos veikimą : mirkau vonioje, kol su ja buvau smile.gif Garai, šiluma gerai veikia, kaukę kažkaip geriau įsisavina plaukai thumbup.gif draugė kirpėja sakė, kad negerai visi tie maišiukai ir rankšluosčiai ant galvos, kai su kauke būni, nebent tik frotinis rankšluostukas, tik jokių ten kepurėlių ir maišelių, nes plaukai turi kvėpuoti mirksiukas.gif

Ir dar atsiminiau dėl avižinių dribsnių smile.gif Tai vat, jei norite pagražinti savo odą, tai jie tinka ne tik ant odos dėti, bet ir į vidų vartoti thumbup.gif pabandykite bent savaitėlę kiekvieną rytą pusryčiams suvalgyti dribsnių, džiovintų vaisių ir medaus salotas, vat ir paskaistės veidukas.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(stella2007 @ 2009 04 02, 21:16)
as darausi tokia kaukyte veido drekinimui ir maitinimui : nuskutu obuoli ir ji sutrinu,tada reikia uzvirinti piena,tada i ta piena dedama obuolio tyrele ir viskas sumaisoma,,,palaukti kol atves iki kambario temperat ir deti ant merlinio skuduriuko ir ant veido,,tik nedeti ant akiu,,paguleti 15-20 min,.efektas nepakartojamas  thumbup.gif


as ir tokia darau, bet nededu ent merlino o tiesiai ant veido, ir dar obuoli kartu su pienu pasildau. o pries tai nuplaunu veida , patepu drekinanciu kremu, ir i inda ipilu uzvirinto vandens, tada ranksluosti ant galvos ir taip garinu veida kol yra garu, na po garavimo dedu kauke. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kartitiesa @ 2009 12 03, 23:22)
as ir tokia darau, bet nededu ent merlino o tiesiai ant veido, ir dar obuoli kartu su pienu pasildau. o pries tai nuplaunu veida , patepu drekinanciu kremu, ir i inda ipilu uzvirinto vandens, tada ranksluosti ant galvos ir taip garinu veida kol yra garu, na po garavimo dedu kauke. 4u.gif



bandžiau oboulių kaukę, niekaip nesuprantu nesilaiko ji man visai ant veido g.gif
Atsakyti
QUOTE(kamius @ 2009 12 04, 00:26)
bandžiau oboulių kaukę, niekaip nesuprantu nesilaiko ji man visai ant veido g.gif


na reikia kad butu neperskysta, yra ka paveikt kol ja uzsidedi, bet kai uzdedi tada laikosi tikrai neblogai
Atsakyti
na super kaukiu receptai ir patarimai 4u.gif noriu medaus ir citrinu sulciu isbandyt smile.gif o koki kieki reikia visam veidui? 2 saukteliu medaus ir 2-3 lasiuku citrinu uzteks? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(julija.s @ 2009 12 04, 16:33)
na super kaukiu receptai ir patarimai 4u.gif  noriu medaus ir citrinu sulciu isbandyt smile.gif o koki kieki reikia visam veidui? 2 saukteliu medaus ir 2-3 lasiuku citrinu uzteks? 4u.gif  4u.gif  4u.gif



As tai daugiau ispaudziau citrinos sulciu, kazkur puses citrinos, bet as dedu sauksta medaus ir dar sumaltu smulkiai avizu dribsniu mirksiukas.gif Jei oda riebesne , manau, daugiau galima citrinos, nei sausesne, maziau, nes ji ne tik balina siek tiek oda, bet is sausina... Kieno rebesne, toms labai gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(SuperBrunetė @ 2009 03 30, 11:40)
o man butu idomu ka naudojat pravalyti veido oda nuo nesvarumu ir naikinti spuogucius  g.gif



žaliąją arbatą. Nežinau, esu bandžiusi valyti ramunėlėmis, bet man jos erzina odą, o kai nusivalau su žaliąja arbata tai veidas tiesiog atgyja ir aš pati atgyju smile.gif Žalioji tonizuoja, padaro odą švelnią ir dar labai ją nuramina. Man asmeniškai patinka.
Atsakyti
o kokia kauke tiktu riebaluotis linkusiems plaukams ? turiu rimta problema, galva reikia plauti kiekviena diena unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(raganos_shluota @ 2009 12 05, 10:07)
žaliąją arbatą. Nežinau, esu bandžiusi valyti ramunėlėmis, bet man jos erzina odą, o kai nusivalau su žaliąja arbata tai veidas tiesiog atgyja ir aš pati atgyju smile.gif Žalioji tonizuoja, padaro odą švelnią ir dar labai ją nuramina. Man asmeniškai patinka.



O zalia arbata tai kokia? Plikoma zolyciu? blush2.gif
Papildyta:
o kokia kauke tiktu riebaluotis linkusiems plaukams ? turiu rimta problema, galva reikia plauti kiekviena diena unsure.gif



O, na, tai cia pas Tave problemos su galvos oda, manau... Na, su riebalu issiskyrimu.. smile.gif Namines kaukes tai nezinau, bet as toki gera sampuna naudojau, man padejo... Goldwellos scalp regulation , toks giliai valantis... rolleyes.gif Bet jo ilgai naudoti negalima, ir vieno negalima naudoti yra toks balzamas/kauke, kuri reikia kartu naudoti, irgi Goldwellos Kerasilk , vadinasi... Siaip sutvarko ta problemyte.. Bet sunaudoji buteliuka sampuno ir darai pertrauka.. smile.gif Naudoji ka nors pagal savo plauku bukle, nezinau, kokie jie pas Tave, sausi, dazyti ar ne, ir t.t. smile.gif O is naminiu net nezinau... g.gif Mano sausi plaukuciai, tai as su aliejukais visokiais alyvuogiu terlinuosi rolleyes.gif
Atsakyti
labai aciu wink.gif
Papildyta:
Dar noreciau suzinoti gal kuri turi koki recepta namu salygomis, kaip nors panaikinti juodas veido poras ? blush2.gif (nezinau , kaip tiksliai jos vadinasi, gal suprasit ) ax.gif
joa dazniausei buna ant nosies
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 10 gruodžio 2009 - 19:24
QUOTE(TheDark @ 2009 12 06, 17:59)
labai aciu wink.gif
Papildyta:
Dar noreciau suzinoti gal kuri turi koki recepta namu salygomis, kaip nors panaikinti juodas veido poras ? blush2.gif  (nezinau , kaip tiksliai jos vadinasi, gal suprasit )  ax.gif
joa dazniausei buna ant nosies



Prasom, i sveikata, bele macys biggrin.gif As tai cia skaiciau, panos naudoja pomidora sutrinta, dedasi ant nosies, atsiliepimai tai labai geri... Raso, kad istraukia tuos inkstyriukus.. smile.gif As ir pabandziau, na, lyg ir apmazejo cool.gif Bet geriausia, ka is naminiu isbandziau tai poras sutraukiancia kosele tokia:

Grietine + сitrinos sultys = sutrauktos poros smile.gif

Dar kiausinio baltymas su citrinos sultimis, bet tos nebandziau dar smile.gif
Atsakyti