Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

As siandien dariausi kauke veidui su bananu,alyvuogiu aliejumi ir medumi,odele liko svelni ir pamaitinta wub.gif

Dar toki klausimeli turiu,kadangi as namines kaukes darausi labai retai,noriu paklausti labiau patyrusiu: kaip jus uzsidedate kauke stovint prie veidrodzio ar gulint ir ar jums nenuteka ir nenubega kaukes gabaliukai ant plauku,drabuziu? Nes as uzsitepu atsigulusi laikydama maza veidrodeli,kad matyciau kur tepti,tai man nelabai patogu ir visada kauke nubega visur,zodziu daugiau diskomforto negu malonumo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 25 spalio 2009 - 14:16
QUOTE(Victoria Beckham @ 2009 10 19, 12:34)
Pasidariau pomidoru kauke, ir rezultatas siaubingas... verysad.gif  isbere labai slyksciai, net paauglystej nebuvo tiek spuogu, oda siaubingai suerzinta, kam as ja dariau, turejau grazia oda, norejau dar grazesnes.... atsargiau reikia su tais agresyviais produktais reikia. Labai nusiminusi esu.


As kai dariau pomidoru kauke, man irgi truputi keistai oda reagavi, lyg grauze is karto, paskui praejo.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(white kitty @ 2009 10 25, 15:15)
As siandien dariausi kauke veidui su bananu,alyvuogiu aliejumi ir medumi,odele liko svelni ir pamaitinta wub.gif

Dar toki klausimeli turiu,kadangi as namines kaukes darausi labai retai,noriu paklausti labiau patyrusiu: kaip jus uzsidedate kauke stovint prie veidrodzio ar gulint ir ar jums nenuteka ir nenubega kaukes gabaliukai ant plauku,drabuziu? Nes as uzsitepu atsigulusi laikydama maza veidrodeli,kad matyciau kur tepti,tai man nelabai patogu ir visada kauke nubega visur,zodziu daugiau diskomforto negu malonumo blush2.gif

Aš asmeniškai darau tokios konsistencijos, kad nebėgtų(na bent jau stengiuosi, kad taip gautųsi smile.gif), deduosi atsistojusi prie didelio veidrodžio, o poto atsigulu ir guliu ramiai.
Na, o jeigu gaunasi kiek skystesnė, tada jau ir aš čiumpu mažesnį veidrodėlį, šalia pasidedu kosmetinės vatos ar švelnių servetėlių, kad jei imtų tekėti-galėčiau pavalyti ax.gif
Atsakyti
Ar bandet kuri kiausinio kauke? g.gif atsikiri tryni nuo baltymo, pirma baltymu isitepi, kol sustengsta, poto nuplauni ir poto tryniu, kuris atseit drekina 4u.gif bet kazin cia sausai odai tinka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2009 11 05, 15:21)
Ar bandet kuri kiausinio kauke?  g.gif atsikiri tryni nuo baltymo, pirma baltymu isitepi, kol sustengsta, poto nuplauni ir poto tryniu, kuris atseit drekina  4u.gif bet kazin cia sausai odai tinka?  g.gif



Aš su kiaušiniu pasidarau į mėnesį nors kartą. JEi noriu,kad sutrauktų poras tai puikiai tinka baltymas, tik aš įmaišau citrinos sulčių. Jei oda sausa,tai geriau nedėti citrinos smile.gif O trinys labai tinka sausai odai, nes gerai drėkina smile.gif o jei dar alyvuogių aliejaus šaukštelis, tai super gera drėkinanti ir maitinanti kaukė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 10 25, 14:25)
As kai dariau pomidoru kauke, man irgi truputi keistai oda reagavi, lyg grauze is karto, paskui praejo..  doh.gif


kiekvieną sekmadienį darausi pomidorų kaukę ir man padeda. iš pradžių šiek tiek pagraužia, po to jau nieko. Nusiplovus veidą skaistus palieka ir poros mažiau užsikemša smile.gif
Atsakyti
Darausi kai guliu vonioj sia kauke: mieles,avokadu aliejus ir citrinos sulciu biski... skaistina,valo ir stangrina oda smile.gif pabandykit... uzsitepu pagulejus vonioj biski,kad nuo garu odos poros atsidarytu...galima pagarinus veida ir taip..bet geresnis efektas visada kai oda "pakankinta" garu buna smile.gif
Atsakyti
išbandžiau keletą naminių kaukių veidui ir vat iškilo klausimas - aš kažkaip paakių netepu su tom kaukėm, kad ir kokią daryčiau(na pvz dribsnių, linų sėmenų ar molio), kaip manot galima? Jeigu ne, tai gal žinote namines kaukytes paakiams? smile.gif Kad jau guliu tas 10-15 min, tai norisi gulėti "maximaliai" taip sakant ir akytem kad naudos būtų...
Atsakyti
kiek žinau nelabai galima tas kaukes tepti paakių srityje. gal tiesiog po agurko griežinėlį užsidėti , kol kaukė užtepta. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egle.: 09 lapkričio 2009 - 16:03
paakių srityje jokiu budu negalima tepti tų kaukių, kurias tepate ant viso veido smile.gif
yra kaukyčių paakiams

1.šalavijo antpilo kompresas gali padėti atsikratyti maišelių po akimis ir patamsėjusių paakių.
Prieš miegą 1 arbatinį šaukštelį šalavijo užpilkite 100 ml verdančio vandens ir palaikykite uždengę 15 minučių. Pusę atšaldykite šaldytuve, o kitą pusę šiek tiek pašildykite. Tuomet sumirkykite pašildytame antpile du nedidelius vatos gabalėlius ir padėkite juos ant užmerktų akių. Po dešimties minučių užsidėkite šaltą kompresą. Pakaitomis dėkite ant akių karštą ir šaltą nuovirą (kiekvieną palaikykite 7-10 minučių).

2.Kaukė iš petražolės lapelių efektyviai padeda atsikratyti maišelių po akimis. Smulkiai supjaustykite šviežius žalius lapelius ir uždėkite juos ant patinusios odos. Tuomet uždenkite akis drėgnais vatos gabalėliais ir palikite šią kaukę 15-20 minučių.

3.Su patinusiais vokais puikiai padės kovoti bulvės. Paimkite nuplautą, neskustą žalią bulvę ir sutarkuokite ją smulkia tarka. Tuomet 2 arbatinius šaukštelius šios tyrės sumaišykite su 2 arbatiniais šaukšteliais miltų ir vienu šaukštu pieno. Po to uždėkite gautą masę ant akių vokų ir palaikykite 15-20 minučių.

4.Kraujotaką veiksmingai gerina kalendros, agurko ir grietinės kaukė. Paimkite 2 arbatinius šaukštelius smulkintos kalendros ir agurko ir sumaišykite juos su vienu šaukštu grietinės. Uždėkite kaukę ant akių vokų ir odos aplink akis ir palaikykite maždaug 15 minučių. Tuomet nuplaukite veidą vėsiu vandeniu ir patepkite akis drėkinančiu kremu.

5.Pieno ir juodosios arbatos kaukė.Sumaišyti pusę valgomojo šaukšto pieno su puse šaukšto juodosios arbatos,suvilgyti du vatos ratukus ir dešimčiai minučių uždėti ant akių.Akys ims spindėti.

smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Ziemai turetu tikti sios kaukes:
Alyvuogių aliejaus kaukės odai:

Galite pabandyti veido kaukei naudoti gryną aliejų: švarų veidą ištepkite alyvuogių aliejumi ir palaikykite apie 20 minučių, nuplaukite šiltu vandeniu. Ypač tinka, jei jūsų oda sausa ir šerpetojanti - pastebėsite, kad ji tampa švelnesnė ir nebėra sausumo pojūčio.

Alyvuogių aliejaus ir kiaušinio trynio kaukė

Vieną šaukštą alyvų aliejaus, kiaušinio trynį ir kelis lašus citrinų sulčių išmaišykite ir palaikykite apie 10 minučių. Kaukė lygina, maitina, regeneruoja ir stangrina odą.

Morkų ir alyvuogių aliejaus kaukė

Gražią spalvą veidui suteiks morkų ir alyvuogių aliejaus kaukė. Ištepkite veidą natūraliomis morkų sultimis, palaukite keletą minučių ir patepkite odą alyvuogių aliejumi.

Alaus ir alyvuogių aliejaus kaukė

Odą sudrėkins kaukė su alyvuogių aliejumi ir alumi – porą šaukštų alaus, šaukštelį aliejaus ir medaus sumaišykite, užtepkite ant veido ir palaukite kol įsigers. Nusiprauskite vėsiu vandeniu.

Plaukams
Alyvuogių aliejus tinka ne tik veido ir kūno odai, bet ir plaukams. Alyvuogių aliejaus struktūra labai panaši į lipidų, esančių žmogaus odos riebaliniame sluoksnyje, tad jis neleidžia išsausėti galvos odai ir minkština bei maitina plaukus.

Geriausia naminė kaukė pažeistiems, išsausėjusiems plaukams:

Pašildykite alyvuogių aliejų ir ištepkite visus plaukus arba tik jų galiukus. Laikykite apie valandą, o jei galite ir ilgiau. Jei plaukai itin pažeisti tokią kaukę galite naudoti kartą per savaitę.




Atsakyti
gal galit placiau papsakot apie aspirino kauke,kiek laiko ja reik laikyti? ir ar tinka odai su issipletusiais kapiliarais,nes maciau medaus ten dedasi? 4u.gif
Atsakyti