Įkraunama...
Įkraunama...

Naminės kaukės veidui.

Anksciau esu maciusi,linu semenis,prekiavo prie vaistazoliu,vaistineje.
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2009 09 28, 07:51)
Paaiškink prašau kaip tu išmiegi visą naktį su ta kauke???? Vakar pasidariau, tai prasikankinau iki 4val ryto ir nusiploviau, nei užsiklot normaliai, nei šonu atsigult(pasitiesiau rankšluostį, bet prilimpa žandas), žodžiu siaubo naktis  fear.gif


Tai sakau,nera patogu schmoll.gif bet man kazkaip normaliai,tiesiog ant pagalves pasitiesiau ranksluosti ir viskas gerai smile.gif na manau galima ja ir diena uzsitept jei nezadi is namu lyst biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(baltapuke @ 2009 09 29, 15:38)
ačiū abiems, ne ten ieškojau, šturmuosiu vaistine smile.gif

Aš irgi vaistinėje pirkau, tik maltų nebuvo, tai pati susimaliau smile.gif Kaina apie 6LT mirksiukas.gif
Atsakyti
Ką tik atradau šitą temą SM ir noriu visoms už receptus padėkot - jau skaičiuoju kada darbas baigsis, bėgsiu namo bandyt... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 09 17, 17:04)
Pagaliau prisiruošiau aspirino įsigyti  biggrin.gif
Va dabar sėdžiu su ta kauke ir laukiu stebūklo  biggrin.gif

Ir,as,siandien sia kauke pasidariau.Na,odele svelni paliko,taciau isskirtinio kazkokio poveikio nepastebejau,nes ir po kitu kaukiu,odele tapdavo svelni smile.gif
Gal,po daugiau kartu ir pastebeciau didesni poveiki rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,gal ka galit rekomenduot,kokia namine kauke,misriai ir nosies srityje inkstiruotai odai?
Atsakyti
QUOTE(Kaciusss @ 2009 10 04, 19:22)
Sveikos merginos,gal ka galit rekomenduot,kokia namine kauke,misriai ir nosies srityje inkstiruotai odai?


Tai gali,kad ir aspirinine kauke isbandyti,(ankstesniuose psl., buvo aprasymas)
Atsakyti
QUOTE(Kaciusss @ 2009 10 04, 19:22)
Sveikos merginos,gal ka galit rekomenduot,kokia namine kauke,misriai ir nosies srityje inkstiruotai odai?


man rodos ir avižinė tinka.. aš turiu mišrią odą ir man visai patiko oda po jos.
Atsakyti
QUOTE(Booo @ 2009 09 28, 09:21)
as naudoju ciberzoles,gram miltu,pieno ir miltu kauke,palaikau 10 min..labai gerai valo oda..tik paskui reik dar nusiplaut veida su prausikliu kokiu nes oda gelsva buna doh.gif  dar turiu krema su ciberzole mirksiukas.gif

Nusipirkau šiandien ciberžolės miltelių, gal galėtumėte parašyti tikslesnį šios kaukės receptą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baltapuke @ 2009 10 05, 15:38)
man rodos ir avižinė tinka.. aš turiu mišrią odą ir man visai patiko oda po jos.



o kaip ta kauke darytis?reikes butinai pasidaryt,gal pades pavalyt nuo nosies tuos bjaurius inkstirus verysad.gif
Atsakyti
bandysiu tą cinamoninę jaučiu ax.gif
tik dėsiu ne ant viso veido- o tik ant nosies smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 10 05, 22:08)
bandysiu tą cinamoninę jaučiu  ax.gif
tik dėsiu ne ant viso veido- o tik ant nosies  smile.gif

Dariau kas vakarą gal savaitę(po 2-3val laikiau), jokio odos pagerėjimo kas liečia bėrimą ir odos nešvarumą nepastebėjau išskyrus padrėkinimą 4u.gif
Atsakyti