Įkraunama...
Įkraunama...

Egipto žemė

Mergaites, gal kas zinot, kiek dabar Airijoj kainuoja Egipto zeme (Egyra ten lyg vadinasi). Klausiau brolio, sake apie 30 euru... Sunku patiketi verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuatra: 03 rugsėjo 2009 - 16:03
o koks yra EZ galioji laikas, nes manajai jau kokie 2.5 metai, o liko daugiau nei puse, naudojant kiekviena diena, tai net nzn ka daryt smile.gif
Atsakyti
Gal kas galit nurasyti EZ sudeti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maserati @ 2009 09 04, 15:27)
Gal kas galit nurasyti EZ sudeti? blush2.gif

man atrodo kazkur sioje temoje buvo jos sudetis ideta g.gif
Bet ji tikrai nenaturali schmoll.gif
Papildyta:
Nepatingejau ir suradau irnesakyk.gif

Bi-kor
Ingredients: Talc, Nylon-12, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Dimethicone, Polysorbate-20, C12-15 Alkyl Benzoate, Magnesium Aluminum Silicate, Tocopheryl Acetate, Butyrospermum Parkil Butter (Shea Butter), Simmondsia Chinensis Oil (Jojoba Oil), Retinyl Palmitate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Acrylates Copolymer, Hdi/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Parfum (Fragrance), Magnesium Carbonate, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Propylene Glycol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Arachis Hypogaea Oil (Peanut Oil), Silica. (+/-) MAY CONTAIN: Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides).

Ikos
TALC, MICA, PARAFFINUM LIQUIDUM, NYLON-12, CI77491, CI 77492, DIMETHICONE, POLYSORBATE 20, CI 77499, LAUROYL LYSINE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, HYDROLIZED SILK, PHOSPHOLIPIDS, HYALURONIC ACID, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, SODIUM DEHYDROACETATE, TOCOPHERYL ACETATE, SIMMONDSIA CHINENSIS, PARFUM, BHT.
Atsakyti
QUOTE(Cherry_ @ 2009 09 04, 14:49)
o koks yra EZ galioji laikas, nes manajai jau kokie 2.5 metai, o liko daugiau nei puse, naudojant kiekviena diena, tai net nzn ka daryt smile.gif

As savaja turiu jau daugiau kaip puse metu ir dar galo krasto nesimato,man keist akai ci akazkuri mamyte rase kad per pus emetu ar tai per metus sunaudojo(nepamenu tiksliai)na nebent kiekviena diena tepa,nezinau,bet ir taip kiek jos turetum tept kad taip greit sunaudot 4u.gif
Atsakyti
as irgi neisivaizduoju kaip smile.gif nes tepu kiekviena diena, visa veida, o galo nesimato doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2009 09 03, 16:02)
Mergaites, gal kas zinot, kiek dabar Airijoj kainuoja Egipto zeme (Egyra ten lyg vadinasi). Klausiau brolio, sake apie 30 euru... Sunku patiketi  verysad.gif



QUOTE(Ridma @ 2009 09 05, 10:00)
As savaja turiu jau daugiau kaip puse metu ir dar galo krasto nesimato,man keist akai ci akazkuri mamyte rase kad per pus emetu ar tai per metus sunaudojo(nepamenu tiksliai)na nebent kiekviena diena tepa,nezinau,bet ir taip kiek jos turetum tept kad taip greit sunaudot 4u.gif


baigiu sunaudot atvezta EZ is Airijos. Mokejau daug, kazkur 25 svarus. vadinasi "Egypt -wonder", gamintojas TANA COSMETICS,VOKIETIJA. Ji kitokia, daug biresne, susinaudojo labai greit. O ta tikroji EZ tai kieta kaip akmenukas, todel labaio pamazu ir naudojasi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ridma @ 2009 09 05, 11:00)
As savaja turiu jau daugiau kaip puse metu ir dar galo krasto nesimato,man keist akai ci akazkuri mamyte rase kad per pus emetu ar tai per metus sunaudojo(nepamenu tiksliai)na nebent kiekviena diena tepa,nezinau,bet ir taip kiek jos turetum tept kad taip greit sunaudot 4u.gif

tai reik dziaugtis del to laugh.gif wink.gif as irgi savajai galo nematau g.gif bet galiojimo laiko ant pakuotes nera schmoll.gif
Atsakyti
As taip pat buvau egipto zemes gerbeja, 3 ar 4 esu sunaudojusi, bet dabar iskeiciau i nars idegio pudra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shape @ 2009 09 05, 21:41)
As taip pat buvau egipto zemes gerbeja, 3 ar 4 esu sunaudojusi, bet dabar iskeiciau i nars idegio pudra  bigsmile.gif

per kiek laiko susinaudojo 4 pakuotes ?
o koki nars naudojate? kuom jis geresnis?
Atsakyti
"IKOS"
TALC, MICA, PARAFFINUM LIQUIDUM, NYLON-12, CI77491, CI 77492, DIMETHICONE, POLYSORBATE 20, CI 77499, LAUROYL LYSINE, MAGNESIUM ALUMINUM SILICATE, HYDROLIZED SILK, PHOSPHOLIPIDS, HYALURONIC ACID, METHYLPARABEN, ETHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, BUTYLPARABEN, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, SODIUM DEHYDROACETATE, TOCOPHERYL ACETATE, SIMMONDSIA CHINENSIS, PARFUM, BHT.

"BI - KOR"
Talc, Nylon-12, Paraffinum Liquidum (Mineral Oil), Dimethicone, Polysorbate-20, C12-15 Alkyl Benzoate, Magnesium Aluminum Silicate, Tocopheryl Acetate, Butyrospermum Parkil Butter (Shea Butter), Simmondsia Chinensis Oil (Jojoba Oil), Retinyl Palmitate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Acrylates Copolymer, Hdi/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Parfum (Fragrance), Magnesium Carbonate, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Propylene Glycol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Arachis Hypogaea Oil (Peanut Oil), Silica. (+/-) MAY CONTAIN: Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Victorious: 08 rugsėjo 2009 - 11:43
QUOTE(tuatra @ 2009 09 03, 15:02)
Mergaites, gal kas zinot, kiek dabar Airijoj kainuoja Egipto zeme (Egyra ten lyg vadinasi). Klausiau brolio, sake apie 30 euru... Sunku patiketi  verysad.gif


o kur galima isigyti airijoje? as zinau tik viena vaistine ir tai ne dubline. niekur kitur nesu maciusi? unsure.gif

visad kainavo 20 euru. nemanau, kad pabangino unsure.gif
Atsakyti