Įkraunama...
Įkraunama...

Komiso parduotuvės

QUOTE(Sonrisita @ 2010 01 15, 15:36)
Bent jau toks yra Kovo 11-osios gatvėj šalia buitinės technikos parduotės (ankščiau ten buvo Skorpiono takas, vėliau Euroatletas).


Ten taip pat rūbų komisas?
Atsakyti
Sveikos , turim labai fainu, batu, geros kokybes, beveik naujus
siunciam i kiekviena miesta
kainos ir salygos lankscios...
teiraukites, sakmbinkite nuo pirmadienio iki penktadienio, arba rasykite el pastu...
http://komisas.blogs...abel/Mot. batai
Atsakyti
QUOTE(Astra @ 2010 01 15, 20:13)
Ten taip pat rūbų komisas?

Taip smile.gif priima ne tik rūbus, papuošalus, žaislus, rankdarbius, bet ir įvairią techniką mirksiukas.gif
Atsakyti
Kaune,Vilniaus g. prie Latino komisiuke yra daug nauju rubeliu,kainos geros,o dar ir pasideret kartais galima. blush2.gif Ten gal toks,sakyciau ne komisas,o kaip isparduotuve. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *leila*: 17 sausio 2010 - 21:30
Girdėjau Vilniuje visai naujas atsidarė Pylimo g., lyg ir prie "Jurates akmenėlių". Gal kas info turit?
Atsakyti
Šeškineje (priešais šeškinės polikliniką) rūsyje atsidaręs komisas ir devėti rubai. Savo mažiuka vedžiau į polikliniką taip ir atradau. Ten priima beveik viska: rūbus, avalynę, aksesuarus ir kt. Prekių dar nėra labai daug, nes neseniai atsidarė. Bet man išsirinkti užteko:). Man patiko tas, kad ten derėtis galima, del kainų ir sutarčių mokesčių. Pati nunešiau kelias prekes ir jau pardavė.
Atsakyti
QUOTE(Kantata @ 2010 01 20, 16:16)
Šeškineje (priešais šeškinės polikliniką) rūsyje atsidaręs komisas ir devėti rubai. Savo mažiuka vedžiau į polikliniką taip ir atradau. Ten priima beveik viska: rūbus, avalynę, aksesuarus ir kt. Prekių dar nėra labai daug, nes neseniai atsidarė. Bet man išsirinkti užteko:). Man patiko tas, kad ten derėtis galima, del kainų ir sutarčių mokesčių. Pati nunešiau kelias prekes ir jau pardavė.


Labas, o po kiek prekiu ten priima ir kiek proc.ima, gal placiau gali papasakoti? Aciu smile.gif
Atsakyti
O gal zinot drabuziu komisa Panevezyje ar Siauliuose, gal irgi kur nors priima naudotus drabuzelius?
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2008 10 27, 15:54)
Tarybiniais laikais budavo tokie komisai. Siais laikais pilna devetu darbuziu parduotuviu. Tiesa, maciau ir komisus, bet ten prabangus rubai.
Ne visus drabuzius norisi ismest, gerai butu koki lituka kita gaut. Bandziau klausinet skudurynuose ar priimtu, tai visi galvom tik palingavo, kad ne. Aisku dar lieka pardavimas internetu, bet man toks variantas netinka.

Komisiukas "Buduaras" Vilniaus centre.
Adresas: Pamenkalnio g. 5-31 (įėjimas iš Griniaus g.), t.y. šalia "Pramogų banko" (buvęs "Pergalės" kino teatras)
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2010 02 08, 16:17)
O gal zinot drabuziu komisa Panevezyje ar Siauliuose, gal irgi kur nors priima naudotus drabuzelius?



Panevezyje yra komisas
Atsakyti
Sveikos, mamytes!!

Šiauliuose ,Aušros al.54 yra vaikų prekių komisas, kuris dabar atsidare ir priima vaikiškus drabuželius, batukus, vežimelius, dviratukus, autokėdutes, nešiokles ir visus kitus vaikiškus aksesuarus. Iš mamyčių priimamos rankinės, megzti originalūs daiktai. Darbo laikas: 10-17val. , šeštadienį 10-14 val. Pirmadieni nedirba.Tel.pasiteirauti 869664125.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niunka007r: 09 kovo 2010 - 14:01
QUOTE(*leila* @ 2010 01 17, 22:29)
Kaune,Vilniaus g. prie Latino komisiuke yra daug nauju rubeliu,kainos geros,o dar ir pasideret kartais galima.  blush2.gif  Ten gal toks,sakyciau ne komisas,o kaip isparduotuve.  thumbup.gif



Labai fainu rubeliu galima cia rasti ir kainos geros. Daznai uzsuku pasizvalgyti thumbup.gif
Atsakyti