Įkraunama...
Įkraunama...

Komiso parduotuvės

Buvau tam komise.Neblogų dalykų yra, bet ir kai kas yra per brangu. Tarkim aš nunešiau odinį švarką tai sau uždėjo 40 % ir 5lt. už sutartį.Viena sutartis yra 4-5 daiktai iki 100lt. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaidulė @ 2009 03 19, 23:57)
Obaaa, geras  bigsmile.gif O ten kainą kas nustatinėja?  g.gif

TU pasakai kiek nori už tą daiktą, jos yvertina ir pasako ar ne per daug.Nes dar uždeda savo procentą, tai daiktas turi atitikti kainos vertę.
Atsakyti
Dėmesio ! komiso parduotuvės taisyklės:perskaičiau Jūsų pasisakymus apie komiso parduotuvę Kaune Kęstučio g.55ir supratau,kad net ir kurios apsilankė ir pridavė savo rūbelius,ne ką suprato.
1.Sutartis kainuoja 5Lt.
2.Su viena sutartim galima priduoti min.1- max 5 daiktus iki 100Lt .
3.Prie Jūsų daikto kainos yra pridedama 40proc.(iš ju 19proc. PVM)
4.Jei daiktas neparduodamas per 30d. ,ir jei klientas neatsiima prekes ji nukainuojama 20proc.,jei dar po 30d.preke neparduodama ji nukainuojama nuo jau nukainuotos sumos 50proc.,o jei prekė neparsidavė per 90 d.ir klientas nepareiškė noro jos pasiimti ji nukainuojama iki 1Lt.(O 1Lt. todėl,kad žmonės nepamirštų kur pridavė savo daiktus doh.gif )
6.Jei parsiduoda kelios prekes anksčiau mėnesio, pranešama sms žinute.
Atsakyti
QUOTE(reda80 @ 2009 04 29, 13:32)
sveiki
buvau tam komise.nunešiau odinį švarką už 100 lt., tai užsidėjo sau 40 procentu ir už sutartį sumokėjau 5 lt.Jeigu per 30d. neparduoda, tada muša kaina arba turi atsiimti. i viena sutasri priima 4 daiktus, kurie kainuotu 100 lt. ištikrujū, tai neapsimoka, sau y kišene nemažai isideda.Turiu daug vaikiškų rūbelių, nųėjau paklausti ar priimtu,paimtų, bet užsidėtų kaina didelį.už bodukus paprašiau 1-2 lt., tai ant jų dar uždėjo antkainy ir gaunasi, kad parduos už 5-6 lt. juk tai brangu.tai atsiėmiau.


Na va pasirodo pasikeite salygos, nes man tikrai uzdejo 30 proc antkaini.
Man sms parase po gero menesio, o gal ir dvieju, nors buvo parduota nenukainuotu daiktu. Siaip manau paciam parduot labiau apsimoka, tikrai nemazai komisas pasiima
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2009 03 20, 12:30)
Panarsiau ir radau thumbup.gif

VINTAGE BOUTIQUE, parduotuvė, UAB STILIAUS MOZAIKA ( priimame įdomius ir originalius drabužius komiso pagrindais )
Arklių g. 3-13, LT- 01129 VILNIUS -              (5) 2619887

vitage@zebra.lt

thumbup.gif net nepalvociau kad tokiu parduotuviu dar yra bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2009 05 29, 20:52)
thumbup.gif net nepalvociau kad tokiu parduotuviu dar yra bigsmile.gif



yra yra:) ir dabar krizes metu ju tik daugeja;)
Atsakyti
O Kaune tik kestucio gatvej?ar dar kur yra?
g.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 05 27, 21:12)
Na va pasirodo pasikeite salygos, nes man tikrai uzdejo 30 proc antkaini.
Man sms parase po gero menesio, o gal ir dvieju, nors buvo parduota nenukainuotu daiktu. Siaip manau paciam parduot labiau apsimoka, tikrai nemazai komisas pasiima

Nebandei paskaiciuot kiek jiems realei lieka pelno?19% PVM,patalpu nuoma ir patarnavimai(elektra,vanduo ir t.t.),jei yra samdoma pardaveja imone dar~30% nuo jos atlyginimo sumoka valstybei(cia neieina dvidesim kaskeli % kuriuos pati pardaveja nuo savo atlyginimo susimoka t.y.iskart atskaiciuojama).Dabar pabandyk paskaiciuot kas lieka viska atmetus.
Atsakyti
QUOTE(Laimanjj @ 2009 07 02, 16:43)
Nebandei paskaiciuot kiek jiems realei lieka pelno?19% PVM,patalpu nuoma ir patarnavimai(elektra,vanduo ir t.t.),jei yra samdoma pardaveja imone dar~30% nuo jos atlyginimo sumoka valstybei(cia neieina dvidesim kaskeli % kuriuos pati pardaveja nuo savo atlyginimo susimoka t.y.iskart atskaiciuojama).Dabar pabandyk paskaiciuot kas lieka viska atmetus.


Nebandziau ir nebandysiu tongue.gif siaip as nei kavinese, nei parduotuvese ar kokiose kirpyklose ir pan. neskaiciuoju kiek kam kas kainuoja...ir sitas priekaistas cia visai ne tema
Atsakyti
Gal kas buvot naujam komise prie Girstupio? g.gif Kaip ten salygos? g.gif
Atsakyti
Kaune, Valanciaus 16, turi atsidaryti komisas, rubelius jau priima, bet ten tik vaikiskus rubus, zaislus, vezimus ir tt. Sutartis menesiui 5 lt. Siandien sese nese apie 15 drabuzeliu, tai mokestis sutarties 5 lt. Kiek supratau, sutartis kainuoja tiek nepriklausomai nuo daiktu skaiciaus. Uzsideda antkaini 10 - 30 proc.
Atsakyti
QUOTE(saulele7 @ 2009 07 02, 23:11)
Kaune, Valanciaus 16, turi atsidaryti komisas, rubelius jau priima, bet ten tik vaikiskus rubus, zaislus, vezimus ir tt. Sutartis menesiui 5 lt. Siandien sese nese apie 15 drabuzeliu, tai mokestis sutarties  5 lt. Kiek supratau, sutartis kainuoja tiek nepriklausomai nuo daiktu skaiciaus. Uzsideda antkaini 10 - 30 proc.

O čia senamiestyje? Turiu naujų nepanešiotų rūbelių, galėčiau nunešt smile.gif
Atsakyti
Taip, senamiesti, Kaune. Uz naujus drabuzelius, man atrodo, net tu 5 lt neima, bet negarantuota 100% smile.gif O dirba jie ten 10-18 val.
Atsakyti