Įkraunama...
Įkraunama...

Komiso parduotuvės

Panarsiau ir radau thumbup.gif

VINTAGE BOUTIQUE, parduotuvė, UAB STILIAUS MOZAIKA ( priimame įdomius ir originalius drabužius komiso pagrindais )
Arklių g. 3-13, LT- 01129 VILNIUS - (5) 2619887

vitage@zebra.lt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dimming: 20 kovo 2009 - 11:32
pries savaite buvau Kestucio g. esanciame "komise".
As supratau sekanciai: uz kiekviena Jiems pasiulyta savo daikta sumoki 5 lt, o kaina pasakai pats savo (man taip asmeniskai pasake). Kad dar koki procenta pasiimtu - negirdejau. O ten pat ant sienos kabancias taisykles skaiciau, tai tiksliai procentu nenurodysiu, bet kazkas panasaus: jei per 30 dienu nenuperka Tavo daikto, tai nuakinoja 30%, jei po 60 d nenuperka - dar 20%, o jei per 90 dienu nenuperka - parduoda uz 1 Lt.

kaip suprantu, jei nenori, kad daiktas butu nukainotas, ji tiesiog pasiimi atgal... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte Kristi @ 2009 03 20, 15:35)
pries savaite buvau Kestucio g. esanciame "komise".
As supratau sekanciai: uz kiekviena Jiems pasiulyta savo daikta sumoki 5 lt, o kaina pasakai pats savo (man taip asmeniskai pasake). Kad dar koki procenta pasiimtu - negirdejau. O ten pat ant sienos kabancias taisykles skaiciau, tai tiksliai procentu nenurodysiu, bet kazkas panasaus: jei per 30 dienu nenuperka Tavo daikto, tai nuakinoja 30%, jei po 60 d nenuperka - dar 20%, o jei per 90 dienu nenuperka - parduoda uz 1 Lt.

kaip suprantu, jei nenori, kad daiktas butu nukainotas, ji tiesiog pasiimi atgal...  g.gif


Ne uz kiekviena daikta 5lt sumoki, o uz sutarti. "Pirkau" sutarti ant kurios surase 4 daiktus
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 03 20, 20:27)
Ne uz kiekviena daikta 5lt sumoki, o uz sutarti. "Pirkau" sutarti ant kurios surase 4 daiktus


o man sake: vienas daiktas - 5 Lt, kitas daiktas - vel 5 Lt, nauja sutartis...
tai kaip dabar is tikruju yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte Kristi @ 2009 03 20, 21:29)
o man sake: vienas daiktas - 5 Lt, kitas daiktas - vel 5 Lt, nauja sutartis...
tai kaip dabar is tikruju yra?  g.gif


Na as mokejau 5lt uz 4 daiktus. Gal pakeite kazka, nzn
Atsakyti
Pinigus už nuneštą daiktą sumoka "atnešėjui" kai tą daiktą parduoda?
Atsakyti
QUOTE(Liūtė @ 2009 03 25, 09:18)
Pinigus už nuneštą daiktą sumoka "atnešėjui" kai tą daiktą parduoda?


taip
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 03 26, 00:30)


o tai kaip pinigus sumoka paskui? turi uzeiti veliau ar kaip? nelb supratau
Atsakyti
Gal kas zino, ar yra Klaipedoj tokiu komisu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(braskytia__ @ 2009 04 01, 20:44)
o tai kaip pinigus sumoka paskui? turi uzeiti veliau ar kaip? nelb supratau


Sake paraso sms, ale kazkaip neisvaizduoju, kad ten visiems siuntinetu tuos sms
Atsakyti
QUOTE(dimming @ 2009 03 20, 12:30)
Panarsiau ir radau thumbup.gif

VINTAGE BOUTIQUE, parduotuvė, UAB STILIAUS MOZAIKA ( priimame įdomius ir originalius drabužius komiso pagrindais )
Arklių g. 3-13, LT- 01129 VILNIUS -              (5) 2619887

vitage@zebra.lt


Originalius ir idomius? Ka tai reikstu? g.gif
Is kur man zinoti ar mano pasiulytas daiktai idomus bus jiems? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dilditele @ 2009 03 08, 19:26)
Visokius supirkineja. O pagal ka atrenka - nezinau, greiciausiai pagal kokybe, maciau ten ir nauju yra.


sveiki
buvau tam komise.nunešiau odinį švarką už 100 lt., tai užsidėjo sau 40 procentu ir už sutartį sumokėjau 5 lt.Jeigu per 30d. neparduoda, tada muša kaina arba turi atsiimti. i viena sutasri priima 4 daiktus, kurie kainuotu 100 lt. ištikrujū, tai neapsimoka, sau y kišene nemažai isideda.Turiu daug vaikiškų rūbelių, nųėjau paklausti ar priimtu,paimtų, bet užsidėtų kaina didelį.už bodukus paprašiau 1-2 lt., tai ant jų dar uždėjo antkainy ir gaunasi, kad parduos už 5-6 lt. juk tai brangu.tai atsiėmiau.
Atsakyti