Įkraunama...
Įkraunama...

Komiso parduotuvės

QUOTE(zuika23 @ 2012 08 01, 21:54)
absoliučiai nieko gero tas komisas Pupoje "aš augu"  schmoll.gif kai tik atsidarė viskas buvo tikrai super. Didelis pasirinkimas, geros kainos, o ir antkainis ne toks didelis. Dabar nesvarbu ką atneši ar kojinių porą, ar vežimą +100 proc. antkainio. Tai ženkliai pasijuto ant prekių asortimento. Mažiau kas pradėjo nešti geresnių firmų, padoresnio "stovio" rūbelius ir šiaip daiktus. Jei geresnė daikto būklė, tai patys matyt renkasi parduoti. Tai daugiausia tokių rūbelių kur šiaip internetu labai sunkiai parduosi arba kaip kažkas čia rašė kad neapsimoka dėl 2-3 lt kelis kartus kartoti skelbimo. O ir kiek nueini visi tie patys rūbai kaip kabėjo prieš porą mėnesių, tai taip ir kabo  ax.gif nors kur nekabės tie patys kai nesugeba naujai atneštų prekių padėti į prekybą  g.gif (mūsų nuneštų batukų nesugebėjo virš mėnesio padėti į lentynas) vienu žodžiu, aš pas juos nei ką nešiu, nei eisiu pirkti, nei kam rekomenduosiu  schmoll.gif



tas pats ir "Trijuose paršiukuose"-ankainius užsideda didžiulius ir tikrai jau atneši daiktus, kurie kainavo labai daug, ir prašai penkis, šešis kartus mažiau ir tai nelabai parsiduoda, nes ankainis tai uždėtas oho. Tai tikrai tada pamąstai ar verta ten pridavinėti. Gaila, kad taip, nes tikrai gera mintis tie komisai-ir priduot ir nusipirkt gali pigiau.
Atsakyti
O Klaipedoje yra? Gal galima adresiukus?? 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif ,

gal galėtumėte man užrodyti, kokios VILNIUJE yra komisinės vaikiškų prekių parduotuvės ir kur. Žinau "AŠ AUGU" (tą, kuri buvo Pupoj) ir kiek suspėjau peržvelgti, radau " 3 PARŠIUKAI" - bet šita pirmadieniais lyg nedirba, o mes kaip tik rytoj žadame į sostinę tokias parduotuvėles aplankyti... Gal patartumėte man, kad nesiblaškytume po visą Vilnių. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2012 10 21, 18:13)
Sveikutės  4u.gif ,

gal galėtumėte man užrodyti, kokios VILNIUJE yra komisinės vaikiškų prekių parduotuvės ir kur. Žinau "AŠ AUGU" (tą, kuri buvo Pupoj) ir kiek suspėjau peržvelgti, radau " 3 PARŠIUKAI" - bet šita pirmadieniais lyg nedirba, o mes kaip tik rytoj žadame į sostinę tokias parduotuvėles aplankyti... Gal patartumėte man, kad nesiblaškytume po visą Vilnių.  ax.gif

Tai kad dirba "Trys paršiukai" pirmadieniais smile.gif Man rodos, tik sekmadieniais išeiginė.
Atsakyti
QUOTE(Ilona_D @ 2012 10 21, 21:14)
Tai kad dirba "Trys paršiukai" pirmadieniais  smile.gif  Man rodos, tik sekmadieniais išeiginė.


Ačiū už pastabą, 4u.gif apsilankysime ir ten. smile.gif


Sakykit, o APELSINŲ MERGAITĖ ar dar gyvuoja ir kur? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 22 spalio 2012 - 08:30
QUOTE(eling @ 2012 10 22, 08:52)

Sakykit, o APELSINŲ MERGAITĖ ar dar gyvuoja ir kur?  ax.gif



Pati klausiau, pati ir atsakysiu, gal dar kam bus aktualu - bent jau Šeškinės g. nėra Apelsinų mergaitės, - kitos parduotuvės darbuotoja sakė, kad šis komisas bankrutavo.
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2012 07 19, 10:55)
turiu nemazai nenesiojamu rubeliu, noreciau nunesti i komisa. Kur patartumet Panevezyje?


Būdavo centrinoame turguje, bet nerekomenduoju ten, nes jau tokia nemaloni persona ten dirba kad siaubas dar ir rėkt galit gauti doh.gif

O ir antkainiu užsideda nemažus. Aš kostiumėlį šiltą pridavaiu už 5Lt. tikrai pigiai, bet =i8riu vien1 m4n neparduoda antrą, o kai pasižiūrėjau kad užsidėjusi 25Lt. doh.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif


Gal kuri tures info, kur pries keleta savaiciu issikele komiso parduotuve AS AUGU (buvo Pasilaiciuose, Perkunkiemio g. 33).

Buciau labai dekinga uz bet kokia informacija. 4u.gif
Labai svarbu!

Atsakyti
As irgi labai prašau parašyti žinančias kaip rasti parduotuvės šeimininkus. Esu palikusi daug daiktų, neinformavo, kad juos pasimčiau, tiesiog dingo....

QUOTE(Aukštaitė @ 2012 12 12, 16:32)
Sveikos mamytes smile.gif
Gal kuri tures info, kur pries keleta savaiciu issikele komiso parduotuve AS AUGU (buvo Pasilaiciuose, Perkunkiemio g. 33).

Buciau labai dekinga uz bet kokia informacija. 4u.gif
Labai svarbu!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regvyta: 14 gruodžio 2012 - 08:54
QUOTE(regvyta @ 2012 12 14, 09:54)
As irgi labai prašau parašyti žinančias kaip rasti parduotuvės šeimininkus. Esu palikusi daug daiktų, neinformavo, kad juos pasimčiau, tiesiog dingo....



Butinai jus informuosiu jei gausiu kokios info. Jusu to paties paprasysiu. mirksiukas.gif Radau info kad imonei paskelbtas bankrotas. blink.gif bash.gif
Jiems nenaudinga informuoti.
Visi telefonai isjungti.

Nezinia kuo cia viskas baigsis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aukštaitė: 14 gruodžio 2012 - 20:49
Sveikos,merginos smile.gif Mes rugseji irgi pridavem drabuzelius,o spalio 10 d.paskutini kart bendravo,o paskui jokiu ziniu nei tel,nei el. pastu neatsakinejo visai.Pries kelias dienas buvom nuvaziave i pekunkiemio 33,tai ten jau kiti seimininkai sake kad as augu bankrutavo.Vmi ir bankroto imone tokiu ziniu neturejo.Policija liepe rasyt pareiskima del sukciavimo.

Sian gavau laiska emaile is As augu toki,tai gal ir jums pades nors kiek si info

Labas vakaras,
Jau suruoseme Jusu grazinima. Prasome atvykti 2012 metu gruodzio 16d nuo 10val. iki 11.30val. atsiimti grazinimo ,adresu Sausio 13-osios g. 2 prie PC Maxima ir Karolina viesbucio. g.gif


Ziuresim ar mums pavyks atgauti savo drabuzelius g.gif
Atsakyti
QUOTE(acmeda @ 2012 12 15, 23:11)
Sveikos,merginos smile.gif  Mes rugseji irgi pridavem drabuzelius,o spalio 10 d.paskutini kart bendravo,o paskui jokiu ziniu nei tel,nei el. pastu neatsakinejo visai.Pries kelias dienas buvom nuvaziave  i pekunkiemio 33,tai ten jau kiti seimininkai sake kad as augu bankrutavo.Vmi ir bankroto imone tokiu ziniu neturejo.Policija liepe rasyt pareiskima del sukciavimo.

Sian gavau laiska emaile is As augu toki,tai gal ir jums pades nors kiek si info

Labas vakaras,
Jau suruoseme Jusu grazinima. Prasome atvykti 2012 metu gruodzio 16d  nuo 10val. iki 11.30val. atsiimti grazinimo ,adresu Sausio 13-osios g. 2 prie PC Maxima ir Karolina viesbucio. g.gif


Ziuresim ar mums pavyks atgauti savo drabuzelius g.gif


Labai aciu uz informacija. 4u.gif As jokio emailo is ju negavau del grazinimo. Gal galetumet i AZ parasyti savo tel. nr., gal kelioms kartu rasyti pareiskima butu dar geriau... g.gif As taip pat jau svarsciau kreiptis i policija. O jusu visi daiktai buvo surasyti pagal sarasa? Mat as nuveziau kelis maisus o jokiu irodymu tai kaip ir neturiu, sake pranes kada viska surasys kad atvaziuociau pasirasyti bet taip ir pradingo. doh.gif
Atsakyti