Įkraunama...
Įkraunama...

Komiso parduotuvės

O gal galėtumėt ir tel. nr. parašyti į a.ž. jei dar turite galimybę nurašyti nuo skelbimo ax.gif čia Valančiaus g. Kaune kur 4u.gif
Atsakyti
PAS MUS DAR YRA TOKIU PARDUOTUVIU biggrin.gif PANEVEZI
Atsakyti
nerealią Vilniuje radau parduotuvę Ateities 1E. Vadinasi "Trys paršiukai". Prie pat Rimi prekybos centro - kitas pastatas. Beveik visi nauji, neispakuoti daiktai, atvešti iš JAV, Vokietijos. Gal vežasi patys, gal iš mamyčių superka, nes veikia kaip komisas. Labai daug vaikštynių, žaislų, buteliukų. Kainos labai mažos. Už vaikštynę naują su muzikėlėm sumokejau 45 Lt.
Atsakyti
QUOTE(astulkinas @ 2012 03 14, 16:57)
Komisas Vilniuje  " Garderobo krautuvėle "
Vilnius
Antakalnio 61/2
prie Drogo

Čia vaikų ar suaugusiųjų?

QUOTE(lili70 @ 2012 05 21, 15:59)
nerealią Vilniuje radau parduotuvę Ateities 1E. Vadinasi "Trys paršiukai". Prie pat Rimi prekybos centro - kitas pastatas. Beveik visi nauji, neispakuoti daiktai, atvešti iš JAV, Vokietijos. Gal vežasi patys, gal iš mamyčių superka, nes veikia kaip komisas. Labai daug vaikštynių, žaislų, buteliukų. Kainos labai mažos. Už vaikštynę naują su muzikėlėm sumokejau 45 Lt.

Kaip įdomiai, aš ten labai dažnai lankausi, vis sustoju pro šalį važiuodama, bet naujų daiktų tikrai nėra daug g.gif Yra rūbų skyriukas, o žaislų naujų tik keletą kartų mačiau nuo pat atsidarymo, kai dar kitose patalpose buvo g.gif Esu pirkusi keletą naujų rūbelių, bet gal man nesiseka, nes labai retai tokių randu..
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 05 22, 12:31)
Čia vaikų ar suaugusiųjų?
Kaip įdomiai, aš ten labai dažnai lankausi, vis sustoju pro šalį važiuodama, bet naujų daiktų tikrai nėra daug  g.gif  Yra rūbų skyriukas, o žaislų naujų tik keletą kartų mačiau nuo pat atsidarymo, kai dar kitose patalpose buvo  g.gif  Esu pirkusi keletą naujų rūbelių, bet gal man nesiseka, nes labai retai tokių randu..

Tikriausiai reklama g.gif
Atsakyti
QUOTE(spiegliuke @ 2012 04 19, 15:18)
PAS MUS DAR YRA TOKIU PARDUOTUVIU biggrin.gif  PANEVEZI

Kurioje vietoje yra? Labai partikdavo kažkada prie centrinio turgaus... bet išsikėlė ar užsidarė jau prieš kokius metus? kur dar yra? kokios sąlygos?
Atsakyti
QUOTE(Lolitusik @ 2012 05 26, 12:15)
Tikriausiai reklama  g.gif

Nemanau smile.gif Gyvenu netoliese prie "Trijų paršiukų", todėl dažnai užsuku. Savo merginai beveik visus rūbelius perkam ten. Man patinka, kad rūbeliai geros kokybės, originalūs. Kaina irgi labai tinkama: visai neseniai pirkom dvi vasarines suknutes po 12 Lt thumbup.gif Gal ir ne naujos, bet atrodo kaip visiškai naujos - tik be etikečių ir ne "gariūninės" kokybės. Jau kelintas ECO basutes ten nusiperkam už juokingą kainą, taip pat ir originalius kroksiukus biggrin.gif Labai džiaugiuosi, kad šalia yra tokia parduotuvė, o kai persikraustė į naujas patalpas, tai visai mūsų kieme thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spiegliuke @ 2012 04 19, 16:18)
PAS MUS DAR YRA TOKIU PARDUOTUVIU biggrin.gif  PANEVEZI

turiu nemazai nenesiojamu rubeliu, noreciau nunesti i komisa. Kur patartumet Panevezyje?
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2012 02 10, 10:39)
gal kas daugiau zino apie komisus vilniuje- suaugusiu rubu?
vaikisku prekiu kiek supratau geras Pilaiteje, Pupoje?

Prie "Pramogų Banko" Vilniuje www.buduaras.lt
Atsakyti
QUOTE(ausmare @ 2012 02 10, 06:39)
gal kas daugiau zino apie komisus vilniuje- suaugusiu rubu?
vaikisku prekiu kiek supratau geras Pilaiteje, Pupoje?


absoliučiai nieko gero tas komisas Pupoje "aš augu" schmoll.gif kai tik atsidarė viskas buvo tikrai super. Didelis pasirinkimas, geros kainos, o ir antkainis ne toks didelis. Dabar nesvarbu ką atneši ar kojinių porą, ar vežimą +100 proc. antkainio. Tai ženkliai pasijuto ant prekių asortimento. Mažiau kas pradėjo nešti geresnių firmų, padoresnio "stovio" rūbelius ir šiaip daiktus. Jei geresnė daikto būklė, tai patys matyt renkasi parduoti. Tai daugiausia tokių rūbelių kur šiaip internetu labai sunkiai parduosi arba kaip kažkas čia rašė kad neapsimoka dėl 2-3 lt kelis kartus kartoti skelbimo. O ir kiek nueini visi tie patys rūbai kaip kabėjo prieš porą mėnesių, tai taip ir kabo ax.gif nors kur nekabės tie patys kai nesugeba naujai atneštų prekių padėti į prekybą g.gif (mūsų nuneštų batukų nesugebėjo virš mėnesio padėti į lentynas) vienu žodžiu, aš pas juos nei ką nešiu, nei eisiu pirkti, nei kam rekomenduosiu schmoll.gif
Atsakyti
Sveiki, vaikai sparciai auga ir nebespejame rubu pirkti, o isaugtus ir dar gerai issilaikiusius rubus irgi gaila ismesti. Ar zinote kur Kaune yra superkami paaugliu padeveti, bet vis dar geros kokybes esantys rubai? As pati esu is Silainiu.
Atsakyti
Tai kur Vilniuje galim priduoti vaikiskus drabuzelius?
Atsakyti