Įkraunama...
Įkraunama...

Komiso parduotuvės

QUOTE(hela123 @ 2011 08 01, 09:23)
Gal kas žino Panevėžyje komisus? Kokie atsiliepimai? smile.gif


Pasiskaityki keletą puslapių atgal . ten mano nuomonė apie komisą tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ishiri @ 2011 08 12, 18:52)
gal zinote komisu kaune ?
aciu

Praeidama maciau Vilniaus g.priesais yra optika. Dauksos g.,bet neatsimenu kurioi vietoi,kazkur per viduri. ax.gif
Atsakyti
mane irgi domina komisai kaune kazin kiek ju jau yra ir kur?
Atsakyti
QUOTE(hela123 @ 2011 08 01, 09:23)
Gal kas žino Panevėžyje komisus? Kokie atsiliepimai? smile.gif

vienas neseniai atrodo atidarytas prie autobusu stoties, salia "Coliukes" ten priima suaugusiuju rubus ir pan, bet nieko vaikisko smile.gif daugiau nezinau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Klio @ 2011 04 17, 18:45)
Adresas: Ateities g. 1F (Vilniuje, Jeruzalės mikrorajone ), salia RIMI parduotuves.
Bet manau kad uzdeda nemaza antkaini, nea drauge atnese striuke uz 10 Lt, o ji dabar ten kainuoja 18 Lt  g.gif  Tai 80% antkainis  blink.gif


man vakar isvis sake, kad iki 20 lt 100 proc antkainis doh.gif
Atsakyti
3 parsiukai Jeruzaleje visai nebloga parduotuvele. Pati pardaviau daug drabuzeliu ten. Ivertina aisku rubelius labai zema kaina, bet jie parsiduoda. Kelis simtus susirinkau po kelis Lt smile.gif Bet kokiu atveju nera ko lyginti su prekyba cia SM schmoll.gif Vien tas skelbimu kartojimas del keliu litu man nelabai priimtinas...laiko gaisimas.
Ir man nerupi koki antkaini deda, jei parduoda smile.gif Irgi butu juokinga tiketis, kad ant atnesto rubelio uz 5 Lt imtu 50 cnt lotuliukas.gif Mastykime logiskai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sposa: 17 lapkričio 2011 - 14:26
Klaipedoje priesais Saturno parduotuve, prie Senojo turgaus, sausio gale turi atsidaryti nauju ir mazai devetu rubu komisas, kiek zinau, zada geru ir zinomu firmu rubelius, avalyne ir kitus daiktelius priimineti smile.gif reikes apsilankyti, nes namuose daug visko prisikaupe tiek mano tiek merginos biggrin.gif
Atsakyti
Klaipedoje, kiek zinau nuo vasario men. naujai atidaromas komisas nauju ir mazai devetu rubu ar kitu daiktu, priesais Saturno parduotuve, prie Senojo turgaus 4u.gif
Atsakyti
girdejau kad Kaune Silainiuose bus atidaromas vaikisku prekiu komisas,netoli iki parduotuves,kur poliklinika. Reikes apsilankyti g.gif
Atsakyti
neskaiciau visos temos ax.gif
bet Kaune prie skorpiono tako kovo 11osios anksciau budavo komisas, o dabar man atrodo tik siaip kuistukas liko, gal kas geriau zinote? 4u.gif
Atsakyti
gal kuri uzrodytu komisa vilniuje kur galima priduoti suaugusiu rubus?
turiu nauja striuke vyriska, moteriska svarka dzinsini......ir pan

Atsakyti
mes dabar Prancūzijoje. ir čia mažame miestelyje yra du tokie komisai. į vieną mes suvežėm visus dukrytės išaugtus drabužėlius bei žaislus. o ir pirkom iš ten laiptelius pasilipti ant tualeto, ir vonelę, nes didelę palikom Lietuvoje.
tikrai liuks dalykas drinks_cheers.gif
Atsakyti