Įkraunama...
Įkraunama...

Komiso parduotuvės

sveikutes visos komisu lankytojos 4u.gif as labiau noreciau kreiptis i alytiskes, butu idomu suzinoti jusu nuomone ar Alytuje reikalingas dar vienas komisas? noreciau atidaryti toki komisa kad butu galima atnest ivairius drabuzelius, savo ranku darbo papuosalus, ivairius rankdarbius, ivairius smulkius namu apyvokos daiktelius, knygas, zurnalus ir panasiai. taip pat ir pati komiso aplinka noreciau sukurti jaukia, miela, kad uzejus nesinoretu kuo greiciau iseit, pirkejai jaustusi kaip namuose. pirkejos turincios daugiau laisvo laiko galetu prisedusios ant sofkutes pavartyt kokia knyga arba zurnala smile.gif

lauksiu jusu nuomones ar tikrai reikalinga butu tokia komisine Alytuje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmuke3 @ 2011 03 31, 18:16)
sveikutes visos komisu lankytojos 4u.gif  as labiau noreciau kreiptis i alytiskes, butu idomu suzinoti jusu nuomone ar Alytuje reikalingas dar vienas komisas? noreciau atidaryti toki komisa kad butu galima atnest ivairius drabuzelius, savo ranku darbo papuosalus, ivairius rankdarbius, ivairius smulkius namu apyvokos daiktelius, knygas, zurnalus ir panasiai. taip pat ir pati komiso aplinka noreciau sukurti jaukia, miela, kad uzejus nesinoretu kuo greiciau iseit, pirkejai jaustusi kaip namuose. pirkejos turincios daugiau laisvo laiko galetu prisedusios ant sofkutes pavartyt kokia knyga arba zurnala smile.gif

lauksiu jusu nuomones ar tikrai reikalinga butu tokia komisine Alytuje 4u.gif

laba as pati lankausi komise alytuje vilniaus gatveje tikrai gera vieta nunesti vaikuciu isaugtus rubelius tik va mes gyvenam vidzgiri o komiso nera butent ten kiek zinau yra ju vilniaus g , centre avitelos patalpoje ir putinuose o vidzgiri nera nezinau bet kur jus planuojat atidaryti komisa g.gif
Atsakyti
Laba diena,
Daznai lankausi Alytaus komisuose. Pagaliau prisiruosiau ir savaites pradzioje nutempiau savo vaikiuku isaugtus rubeliusi i Vilniaus g. komisa. Nors stengiausi atrinkti tik pacius pacius paciausius smile.gif bet vis tiek gana nemazai susidare...Nors ten prekiu siuo metu is tiesu gana daug, bet man pasiseke, nes prieme visus mano atnestus rubelius. Siame komise man pavyko gana sauniai atnaujinti pavasarini savo garderoba smile.gif Nusipirkau pora itin geru dzinsu, beveik nauja odine striuke uz 32 Lt., panasia turguje maciau us 350 Lt., sarafaniuka, pora tuniku ir net keleta laaabai geru sportinio stiliaus palaidiniu, turesiu kuo sporto klube deveti.
Na, o del naujo komiso, smilgat, tai net nezinau. Aisku, esi saunuole, jeigu siuo sunkiu metu ryziesi pradeti savo versliuka... Taciau nezinau, ar yra tikslinga dar viena komisa atidaryti, nes ju jau labai daug Alytuje bankrutavo (Jaunimo g., Pulko g., Jotvingiu g, salia "Geliu salos", buv. Metos" pard., Naujojoje g., o gal dar kur nors buvo). Matyt, jiems nepyragai Alytuje, nes visus slegia mokesciai, didelis nedarbas ir sumazejusi zmoniu perkamoji galia.
Mintis Tavo, smilgat, yra gera, bet siuo metu zmones yra labai isitempe, pavarge ir nuolat skubantys, todel nemanau, kad daug bus norinciu siaip sau prisesti ant sofutes pavartyti zurnalu. As net paklausiau komiso pardavejos, ar zmones perka ranku darbo gaminius. Jos gana draugiskai ir atvirai su manimi kalbejo. Sake, jog nuo vasaros ranku darbo papuosalu pirkimas sustojo, nes labai daug kas pradejo juos gaminti, o jos per si laika pardave gal apie 5 sages.
Manau, kad jau per daug prirasiau... O Tau, Smilgat, sekmes!!!
Papildyta:
ATSIPRASAU, vilmuke3, cia tau buvo skirti mano pamastymai ir sekmes palinkejimas ax.gif
Atsakyti
Krokuvos g. 13, Vilniuje atsidare komisiukas "Sumani Tu". www.sumanitu.lt
Atsakyti
QUOTE(Uvita @ 2011 01 15, 15:14)
O kurioje vietoje?

Adresas: Ateities g. 1F (Vilniuje, Jeruzalės mikrorajone ), salia RIMI parduotuves.
Bet manau kad uzdeda nemaza antkaini, nea drauge atnese striuke uz 10 Lt, o ji dabar ten kainuoja 18 Lt g.gif Tai 80% antkainis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kamzikas @ 2011 04 13, 15:36)
Krokuvos g. 13, Vilniuje atsidare komisiukas "Sumani Tu". www.sumanitu.lt

Vakar ten buvau, labai fainiai aptarnavo ir geru rubeliu radau, dar ir emeila paeme, kai gaus man tinkamo pranes smile.gif

Atsakyti
kur kaune superka rubelius komisui, turiu daug nauju , bet netinkamu man ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės, aš čia aišku ne į tema, bet kaip veikia parduotuvėlė komiso pagrindais????
Gal žinote kur rasti informacijos tokia tema?
Labai labai ačiū ir nepykit kad ne vietoje klausimas jei ką 4u.gif ax.gif
Turiu aš rūbeliu labai kokybišku vaikučiams, ir pačiupinėjus-pamačius tikrai pirkčiau - bent jau aš.....foto atrodo ne taip....bet va kaip visa virtuvė - juk kai atneša prekę iš karto pinigų nemoki ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(balandinukai @ 2011 07 02, 12:04)
kur kaune superka rubelius komisui, turiu daug nauju , bet netinkamu man  ax.gif




Kestucio g.66 Rubu komisas,Kaunas smile.gif
Atsakyti
Gal kas žino Panevėžyje komisus? Kokie atsiliepimai? smile.gif
Atsakyti
Laba, gal zinote komisu kaune, cia yra pamineti du Valanciaus g ir savanoriu pr ?
Atsakyti
gal zinote komisu kaune ?
aciu
Atsakyti