Įkraunama...
Įkraunama...

Komiso parduotuvės

QUOTE(AlisaGo @ 2011 01 03, 12:32)
Labai geras vaikisku prekiu komisas neseniai atsidare Jaruzales rajone, Trys parsiukai vadinasi. Man labai patiko, prekes tvarkingos, graziai sukabintos, daug rubeliu, zaislu ir vaikiskos "technikos", o svarbiausia, tikrai nera brangu. Dar buvau uzejusi perkunkiemio gatvej i komisa.. tai ispudis ne koks, net nesinorejo dairytis, sumesti batukai vos ne i kampa..
O siaip ideja labai labai gera!

O kurioje vietoje?
Papildyta:
QUOTE(Ciuple @ 2010 11 22, 09:15)
Man patinka "Apelsinų mergaitė".
"Aš augu" žiauriai numušinėja kainas.......

Esu buvusi tik "Apelsinų mergaitė",bet kad ten užsideda nerealiai kainą jei nuneštum savo.gal čia visur taip.aš tik pasidomėjau jei atneščiau apynaujų po 1Lt rūbelių,tai pardavinėtų po 5Lt.aišku ir jiems reikia išsilaikyti.Bet tokių parduotuvių idėjai pritariu.
Atsakyti
Šiaulietės uzeikit i komisa, kuris yra bulvare priesais Siauliu universiteta. bigsmile.gif
Jau beveik viska issipardaviau ir nusipirkau nemazai nauju drabuzeliu. biggrin.gif
Labai jaukus komisas. Pabandykit laimę ir jus. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Boružėlė: 16 sausio 2011 - 22:39
Na, Edituka2004, kaip ar nunesei savo rubelius? Kaip sekasi juos parduoti? As jau aplankiau ir naujaji komisa Putinuose, bet jis man pasirode gana tuscias... Buvo keletas baldu, kazkiek naujos avalynes, elektros prietaisu, kalediniu girliandu ir drabuziu drabuzeliu... Bet man jie ispudzio nepadare ir kainos gana aukstos sakyciau. Vaikisku drabuzeliu, apskritai, buvo labai mazas pasirinkimas ir kokybe nekokia sad.gif Pasiteiravau apie pridavimo salygas, tai sake, jog sutarti pasiraso tik menesiui laiko, dar kazka bande aiskinti, bet as ju nelabai supratau. Man atrodo, kad ir jie patys dar nelabai supranta, kas tas komisas ir ka jie jame veikia... Taigi, ryt ar poryt vel trauksiu i Vilniaus gatve...
Papildyta:
Nezinau, kaip kitur, bet Alytaus mieste, Vilniaus gatveje esanciam komise maciau akiniu remeliu. Tiesa, pasirinkimas negausus, bet tie kurie buvo tikrai verti demesio.
Atsakyti
gal zinote kas kaune vaikisku prekiu komisu?
Atsakyti
QUOTE(Rutukas111 @ 2011 01 27, 20:20)
gal zinote kas kaune vaikisku prekiu komisu?

senamiestyje, Valanciaus gatveje yra vaikisku prekiu komisas
Atsakyti
Kaune jaukus naujas atsidare, Vasario 16-osios g. 4, grozio salone (salia rambyno).
Man labai patiko 4u.gif
Atsakyti
Siandien nunesiau nemazai prekiu i Alytuje, Vilniaus g. esanti komisa. Pirma karta nesiau. Prieme visas prekes, bet del kai kuriu prekiu kainu nuleido ant zemes smile.gif Jos ten patare, ka greiciau gali parduoti ir uz kokia kaina. Bet man taip pasirode, kad kokybes ir firmu ten neziuri, cia juk ne didmiestis smile.gif Pvz. nunesiau vaikiska suknele visai nauja, nenesiota, geros kokybes, pasakiau puse kainos, uz kiek buvo pirkta, bet pasake kad uz tiek niekas nepirks, nes "eurinej" ivairiu sukneliu galima rast uz 10 ir maziau litu... ir nepavyko man irodyt, kad medziagos svelnumo ir kokybes nepalyginsi su "euriniu" suknelem. Nu matysim kaip seksis, bet labai tikiuosi, kad pavyks parduot. Sutinku, kad internetu pardavinet iseitu geriau, bet kad man taip neiseina, tai siuo atveju komisas yra puiki iseitis.
Atsakyti
QUOTE(Rimaaax @ 2011 01 20, 22:49)
Na, Edituka2004, kaip ar nunesei savo rubelius? Kaip sekasi juos parduoti? As jau aplankiau ir naujaji komisa Putinuose, bet jis man pasirode gana tuscias... Buvo keletas baldu, kazkiek naujos avalynes, elektros prietaisu, kalediniu girliandu ir drabuziu drabuzeliu... Bet man jie ispudzio nepadare ir kainos gana aukstos sakyciau. Vaikisku drabuzeliu, apskritai, buvo labai mazas pasirinkimas ir kokybe nekokia sad.gif Pasiteiravau apie pridavimo salygas, tai sake, jog sutarti pasiraso tik menesiui laiko, dar kazka bande aiskinti, bet as ju nelabai supratau. Man atrodo, kad ir jie patys dar nelabai supranta, kas tas komisas ir ka jie jame veikia... Taigi, ryt ar poryt vel trauksiu i Vilniaus gatve...
Papildyta:
Nezinau, kaip kitur, bet Alytaus mieste, Vilniaus gatveje esanciam komise maciau akiniu remeliu. Tiesa, pasirinkimas negausus, bet tie kurie buvo tikrai verti demesio.

jau jau nunesiau bet va sausis buvo menkas mazai buvo pirkeju tad pinigu dar nedave sake ateiti vasario pabaigoje o kainos pas mane tikrai juokingos po 1 -2 lt na butu ispirke jai butu pirkeju na o del putinu tai sutiku visu 100%
Papildyta:
QUOTE(Kamelina @ 2011 02 11, 16:30)
Siandien nunesiau nemazai prekiu i Alytuje, Vilniaus g. esanti komisa. Pirma karta nesiau. Prieme visas prekes, bet del kai kuriu prekiu kainu nuleido ant zemes smile.gif Jos ten patare, ka greiciau gali parduoti ir uz kokia kaina. Bet man taip pasirode, kad kokybes ir firmu ten neziuri, cia juk ne didmiestis smile.gif Pvz. nunesiau vaikiska suknele visai nauja, nenesiota, geros kokybes, pasakiau puse kainos, uz kiek buvo pirkta, bet pasake kad uz tiek niekas nepirks, nes "eurinej" ivairiu sukneliu galima rast uz 10 ir maziau litu... ir nepavyko man irodyt, kad medziagos svelnumo ir kokybes nepalyginsi su "euriniu" suknelem. Nu matysim kaip seksis, bet labai tikiuosi, kad pavyks parduot. Sutinku, kad internetu pardavinet iseitu geriau, bet kad man taip neiseina, tai siuo atveju komisas yra puiki iseitis.

ir siuo atveju palaukau komiso darbuotojus jos mato relia sutuacija
Atsakyti
Kai pirma karta nunesiau mergaites isaugtus rubelius, ir as nieko nezinojau bei viskokiu neaiskumu turejau. g.gif Tada man pardavejos daug ka paaiskino. thumbup.gif Prisimenu, kai jos man sake, jog stebuklu nezada, nes pasiula visur drabuzeliu yra gana didele ir kad viska parduoti reikes laiko. Tada as irgi turejau keleta visiskai nauju ir gana brangiu dukrytes drabuzeliu, bet jos man paaiskino, jog jeigu as laikysiu salyginai auksta kaina, drabuzelius parduoti bus gana sunku, nes tie zmones, kurie turi pinigeliu paprastai i komiso parduotuves uzsuka gana retai, jie perka ten, kur yra didelis vaikisku drabuziu pasirinkimas. Komise dazniausiai lankosi tie, kurie iesko geru, bet pigiu drabuzeliu. Kai as pasakiau kaina uz silta kombinezona, jos man patare uz ji prasyti bent 15 litu daugiau, nes sake, jog yra didele tikimybe ji parduoti brangiau. Man pardavejos pasirode gana nuosirdzios ir geranoriskos. Dabar, kai as uzsuku i si komisa, jos su manimi plepa, kaip su labai gera pazistama smile.gif
Atsakyti
Man taip pat pardavejos pasirode malonios ir geranoriskos, nuosirdziai patare del kainu ir pasake kad jei kainos bus aukstos tai niekas nepirks, netgi pateike pavyzdziu kaip yra buve. As sutikau su viskuo, sakiau jei atsirastu pirkejas, bet noretu pirkti mazesne kaina, as sutikciau nusileisti. Tikrai viska gerai isaiskino belieka laukt kol ka nors nupirks smile.gif Dar pasake kad pavasari buna didele paklausa sukneliu isleistuvems, vestuvems, vyrisku kostiumu, o as turiu pora sukneliu, kurios vilketos vestuvese vos po 1 karta ir jau zinau, kad neapsirengsiu ju, ir dar vyro sviesus vestuvinis kostiumas spintoj kabo, tai gal reikes pavasari nunest smile.gif Tik kazin kiek galeciau prasyt uz juos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kamelina @ 2011 02 12, 11:06)
Man taip pat pardavejos pasirode malonios ir geranoriskos, nuosirdziai patare del kainu ir pasake kad jei kainos bus aukstos tai niekas nepirks, netgi pateike pavyzdziu kaip yra buve. As sutikau su viskuo, sakiau jei atsirastu pirkejas, bet noretu pirkti mazesne kaina, as sutikciau nusileisti. Tikrai viska gerai isaiskino belieka laukt kol ka nors nupirks smile.gif Dar pasake kad pavasari buna didele paklausa sukneliu isleistuvems, vestuvems, vyrisku kostiumu, o as turiu pora sukneliu, kurios vilketos vestuvese vos po 1 karta ir jau zinau, kad neapsirengsiu ju, ir dar vyro sviesus vestuvinis kostiumas spintoj kabo, tai gal reikes pavasari nunest smile.gif Tik kazin kiek galeciau prasyt uz juos g.gif

nunes ir paklausk jos tikrai tau pasakys
Papildyta:
QUOTE(Rimaaax @ 2011 02 11, 22:04)
Kai pirma karta nunesiau mergaites isaugtus rubelius, ir as nieko nezinojau bei viskokiu neaiskumu turejau.  g.gif  Tada man pardavejos daug ka paaiskino.  thumbup.gif  Prisimenu, kai jos man sake, jog stebuklu nezada, nes pasiula visur drabuzeliu yra gana didele ir kad viska parduoti reikes laiko. Tada as irgi turejau keleta visiskai nauju ir gana brangiu dukrytes drabuzeliu, bet jos man paaiskino, jog jeigu as laikysiu salyginai auksta kaina, drabuzelius parduoti bus gana sunku, nes tie zmones, kurie turi pinigeliu paprastai i komiso parduotuves uzsuka gana retai, jie perka ten, kur yra didelis vaikisku drabuziu pasirinkimas. Komise dazniausiai lankosi tie, kurie iesko geru, bet pigiu drabuzeliu. Kai as pasakiau kaina uz silta kombinezona, jos man patare uz ji prasyti bent 15 litu daugiau, nes sake, jog yra didele tikimybe ji parduoti brangiau. Man pardavejos pasirode gana nuosirdzios ir geranoriskos. Dabar, kai as uzsuku i si komisa, jos su manimi plepa, kaip su labai gera pazistama  smile.gif

pritariu 100% mamos ateina tos kurios vos gala su galu suduria as ir ten lankausi tikrai gera kokybe uz prieinama kaina
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilgat: 12 vasario 2011 - 16:49
Apelsinų mergaitė neužsidarė o persikele į Šeškinės g. 22, PC ŠIRVINTA, tarp LNK ir TEO, sakė kad pigesnė nuoma cia, ir daugiau lankytoju:) mums Tai labai patinka sis komisas:)
Atsakyti