Įkraunama...
Įkraunama...

Komiso parduotuvės

QUOTE(AstaM @ 2010 12 08, 20:40)
Nunesiau pririnkus 10 rubeliu i Vilniaus Auskines karameles komisa. Puse rubu buvo nauji, parsiusti is US ir man netike, puse deveti, bet kokybiski ir nesunesioti.
Nustebino tai, kad priimant prekes deramasi del kainos. T.y. as noriu gauti uz drabuzi kazkokia suma, o priemeja, siulo man mazesne kaina  doh.gif
Po 3 menesiu atisiemiau 9 is 10, pardave viena deveta megztuka. Nesistebiu, nes viena nauja Calvin Klein sijona, uz kuri su procentais uz tarpininkavima ir siuntima is US, mokejau apie 70 Lt (tiek ir norejau is komiso) pardavinejo uz 160 Lt.
Is mano nedideles patirties SM turegelis efektyviau veikia.

Dar, uz sutarti, kuria sudarai su siuo komisu mokejau atrodo 5 Lt.

Kas per nesamone?Tai jie koki cia antkaini uzsidejo pardavinedami ta sijona?Kiek zinau tai uzsideda 30 arba 40%,o cia tai jau apiplesimas viduri baltos dienos doh.gif O dar pati galvojau ten nesti priduoti rubelius,dabar matyt teks ieskot kitos vietos ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 999999999: 16 gruodžio 2010 - 22:08
QUOTE(999999999 @ 2010 12 16, 23:04)
Kas per nesamone?Tai jie koki cia antkaini uzsidejo pardavinedami ta sijona?Kiek zinau tai uzsideda 30 arba 40%,o cia tai jau apiplesimas viduri baltos dienos doh.gif O dar pati galvojau ten nesti priduoti rubelius,dabar matyt teks ieskot kitos vietos ax.gif


Uzsideda kiekvienu atveju kaip jiems atrodo. Jeigu su pardaveju suderejo maza kaina, bet prekes gera ir pvz vardine, ji kainuos daugiau.
Atsakyti
Nezinau, gal kazkas jau rase,neturiu laiko skaityti,taciau Vilniuje labai saunus komisiukas vaikiskiems rubeliams - "As augu" Pilaiteje,Pupos prekybos centre. Niekas ten del kainu nesidera,nunesi drabuzelius, susakai kainas,jei nenuperka per menesi,gali kaina mazinti,gali atsiimti. Nuveziau kruvele,kita karta vel nuveziau, o uz ana beveik 100lt pasiemiau thumbup.gif Nei sukt galvos, kur det rubelius,nei fotografuot ir sukelinet i interneta. Jie uzsideda 30% antkaini nuo drabuzeliu. Tai jei as uz bodi prasau 5lt,ju kaina 6,50 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciuple @ 2010 11 22, 10:15)
Man patinka "Apelsinų mergaitė".
"Aš augu" žiauriai numušinėja kainas.......


O kur dar Vilniuje be Pupos yra neblogas vaikų komisas? Būčiau dėkinga, jei kas nors informuotumėt ne sostinėje gyvenančią. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 17 gruodžio 2010 - 15:34
Na aš nusivylusi komisu, kuris yra Panevėžio centrinėj turgavietė. Jau kokia ten moteriškė grubijankė dirba tai nerealu. Juo labiau kad nesiorientuoja kokios prekės vaikams yra aktualiausios. Nunešiau kostiumėlį šiltuką papigiai parduot vos už 5Lt. Ir ką jo nepardavė keletą mėn. nes tada kai atsiėmiau atgal pamačiau jos užsidėtą kainą 25Lt. doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif . Tai dabar atradusi internetą, ten dėl kelių litų nei kojos nekeliu.
Atsakyti
Labukas smile.gif
Jau seniai bebuvau uzsukusi cia... Kaip matau vis dar aktuali komisiuku tema, vis dar yra naujienu... Gerai, kad Kaune ar kitur tie komisai issilaiko ir ne po viena tame paciame mikrorajone. Alytuje jie vienas po kito uzsidarinejo visa vasara. Tiesa, girdejau, kad neseniai atsidare naujas Putinu mikrorajone. Gal kas jau spejot apsilankyti jame? Kaip jis ir kokios jame salygos? As esu nuolatine "Komiso" Vilniaus gatveje lankytoja, ten vienus drabuzelius priduodu pardavimui, o kitus nusiperku. Man jis tinka ir patinka biggrin.gif Jau kuris laikas jis truputi pasikeites, todel dabar jame smagiau, nes erdves daugiau ir patogiau viska apziureti.
Atsakyti
QUOTE(Rimaaax @ 2010 12 21, 21:50)
Labukas smile.gif
Jau seniai bebuvau uzsukusi cia... Kaip matau vis dar aktuali komisiuku tema, vis dar yra naujienu... Gerai, kad Kaune ar kitur tie komisai issilaiko ir ne po viena tame paciame mikrorajone. Alytuje jie vienas po kito uzsidarinejo visa vasara. Tiesa, girdejau, kad neseniai atsidare naujas Putinu mikrorajone. Gal kas jau spejot apsilankyti jame? Kaip jis ir kokios jame salygos? As esu nuolatine "Komiso" Vilniaus gatveje lankytoja, ten vienus drabuzelius priduodu pardavimui, o kitus nusiperku. Man jis tinka ir patinka  biggrin.gif  Jau kuris laikas jis truputi pasikeites, todel dabar jame smagiau, nes erdves daugiau ir patogiau viska apziureti.

man irgi labai patinka Vilniaus gatveja tas komisas ryt nesiu ir as pirma karta rubeliu parduoti tikuosi bus viskas saunu ir pardaveja pazystu maloni labai
Atsakyti
Labai geras vaikisku prekiu komisas neseniai atsidare Jaruzales rajone, Trys parsiukai vadinasi. Man labai patiko, prekes tvarkingos, graziai sukabintos, daug rubeliu, zaislu ir vaikiskos "technikos", o svarbiausia, tikrai nera brangu. Dar buvau uzejusi perkunkiemio gatvej i komisa.. tai ispudis ne koks, net nesinorejo dairytis, sumesti batukai vos ne i kampa..
O siaip ideja labai labai gera!
Atsakyti
gal kas pastebejote, ar komisuose buna akiniu remeliu?... g.gif
Atsakyti
Lankiausi Klaipedoje "Auk ir keiskis" komise. Nepatiko. Siaip ideja gera, bet iki galo neapgalvojo visko. Visu pirma uzdeda nemaza antkaini, taigi pirkti is mamu internetu pigiau. Antra - labai mazai vietos ir daug rubeliu, negali nieko rasti toj kruvoj. Trecia - zmones atnesa koki nudeveta sliauzta ir nori uz ji koki 15 Lt, komisas dar uzdeda antkaini ir gaunasi nesamoninga kaina, vos ne kaip parduotuvej. Labai daug rubeliu nudeveti arba net skuduryno kvapa turi, matosi kad ne vieno ir ne dvieju vaiku deveti.
Geriau butu priimti tik naujus rubelius (pvz atsiunte is uzsienio ir netiko dydis) ir apsakyt zmonem kad tokia kaina det nesamone, nes niekas nepirks. Aisku komisas to nesakys, nes jei daikto neparduoda, pirkejas nuo jo vertes moka procenta komisui uz to daikto laikyma. Tad komisas taip ar taip uzdirba.
Atsakyti
QUOTE(marina861 @ 2011 01 09, 02:43)
Lankiausi Klaipedoje "Auk ir keiskis" komise. Nepatiko. Siaip ideja gera, bet iki galo neapgalvojo visko. Visu pirma uzdeda nemaza antkaini, taigi pirkti is mamu internetu pigiau. Antra - labai mazai vietos ir daug rubeliu, negali nieko rasti toj kruvoj. Trecia - zmones atnesa koki nudeveta sliauzta ir nori uz ji koki 15 Lt, komisas dar uzdeda antkaini ir gaunasi nesamoninga kaina, vos ne kaip parduotuvej. Labai daug rubeliu nudeveti arba net skuduryno kvapa turi, matosi kad ne vieno ir ne dvieju vaiku deveti.
Geriau butu priimti tik naujus rubelius (pvz atsiunte is uzsienio ir netiko dydis) ir apsakyt zmonem kad tokia kaina det nesamone, nes niekas nepirks. Aisku komisas to nesakys, nes jei daikto neparduoda, pirkejas nuo jo vertes moka procenta komisui uz to daikto laikyma. Tad komisas taip ar taip uzdirba.


Mačiau Daukanto gt. iškabą "Naujų daiktų komisas", bet nesu ten buvusi.
(Šalia Aliejaus parduotuvės.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciuple: 09 sausio 2011 - 09:42
o mazu Vilniuje kazkur yra nauju drabuziu komisas? g.gif Na, kur butu zmonems netike pirkti ar dovanoti rubelai, batai...
Atsakyti