Įkraunama...
Įkraunama...

Komiso parduotuvės

dar kaune yra kovo 11 gatves prei stoteles komisas drabuziu ir tv , telefonu yra tik yrankiu nemaciau , bet manau jai atnestu tai butu.

http://www.komisasjums.lt/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editag: 25 spalio 2010 - 19:32
Kažkaip apie Klaipėdą visai nieks nieko nepasakoja... g.gif
Atsakyti

Kaune,Kestucio g.labai geras komisas ,galima rasti geru rubu ir kainos labai normalios.
Jei uz naturalius puskailinukus mokejau 150Lt net nematyt,kad deveti ir uz ilgus odinius demi "Boso" batus 190Lt.
Tik reikia pavaikstineti ir paieskoti.Tikrai gera parduotuve 4u.gif
Atsakyti
Mamytes, gal prasisniukstineje kur gerom salygom priima daiktelius Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(Indere @ 2010 11 21, 23:54)
Mamytes, gal prasisniukstineje kur gerom salygom priima daiktelius Vilniuje?


Man patinka "Apelsinų mergaitė".
"Aš augu" žiauriai numušinėja kainas.......
Atsakyti
QUOTE(Ciuple @ 2010 11 22, 10:15)
Man patinka "Apelsinų mergaitė".
"Aš augu" žiauriai numušinėja kainas.......


gal numusineja kad butu didesne tikimybe parduoti? Ar kad anktaini uzsidetu didesni, tada tai jo - nebiznis mamoms.
Atsakyti
Tokia naudojuosi Mažeikiuose-tikrai geras dalykas. Dabar atsirado dar viena. Ir dar viena šalia kitos. Tai naujojoje yra ir labai nekokių drabužėlių pardavime schmoll.gif nusipūkavusių ir dėmėtų buvau radusi. O senojoje tokių nėra, net dovanojamuose drabužėliuose geresnių rasti galima.
Aš tai už jas !!!!
p.s. Mažeikių turguje dėvėtų drabužėlių kainos kosminės palyginus su komisinių g.gif
Atsakyti
KAdangi gyvenu Pilaitėje, tai PUPOJ yra. Man asmeniškai tai labai patinka, esu nemažai pirkusi rūbelių ir tikrai pigiai, yra ir žaisliukų ir batukų ir naujų kojinyčių vilnonių ir pan... Esu tikrai patenkinta. thumbup.gif

Atsakyti
Klaipėdietės, aktyviau. 4u.gif
Kaip suprantu, Klaipėdoj vienas tėra Mažvydo alėjoj. g.gif
Pridaviau porą daiktelių, pažiūrėsim kaip seksis.
Gal žinot kur daugiau yra? g.gif
Atsakyti
Oi, Klaipėdoje yra net 2 vietose vaikiškų prekių komisas "Auk ir keiskis" smile.gif, o Mažvydo alėjoje, taip sakant, nespecializuotas komisas. Dar vienas yra Šilutės pl. netoli duonos kombinato.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciuple: 08 gruodžio 2010 - 15:26
Nunesiau pririnkus 10 rubeliu i Vilniaus Auskines karameles komisa. Puse rubu buvo nauji, parsiusti is US ir man netike, puse deveti, bet kokybiski ir nesunesioti.
Nustebino tai, kad priimant prekes deramasi del kainos. T.y. as noriu gauti uz drabuzi kazkokia suma, o priemeja, siulo man mazesne kaina doh.gif
Po 3 menesiu atisiemiau 9 is 10, pardave viena deveta megztuka. Nesistebiu, nes viena nauja Calvin Klein sijona, uz kuri su procentais uz tarpininkavima ir siuntima is US, mokejau apie 70 Lt (tiek ir norejau is komiso) pardavinejo uz 160 Lt.
Is mano nedideles patirties SM turegelis efektyviau veikia.

Dar, uz sutarti, kuria sudarai su siuo komisu mokejau atrodo 5 Lt.
Atsakyti
QUOTE(Ciuple @ 2010 12 08, 15:24)
Oi, Klaipėdoje yra net 2 vietose vaikiškų prekių komisas "Auk ir keiskis"  smile.gif, o Mažvydo alėjoje, taip sakant, nespecializuotas komisas. Dar vienas yra Šilutės pl. netoli duonos kombinato.


Kur tas Šilutės plente? g.gif
Atsakyti