Įkraunama...
Įkraunama...

Komiso parduotuvės

Labukas smile.gif
Perskaičiau kažkur internete, kad Alytuje yra dar vienas vaikiškų prekių komisas - Putinuose. Šiandien pagaliau išsiruošiau jo aplankyti, bet... nusivyliau... verysad.gif
Labai jau mažas pasirinkimas vaikiškų prekių. Na, ir daiktų priėmimo sąlygos man pasirodė nelabai priimtinos... Žodžiu - NUSIVYLIAU aš šia vietele...
Atsakyti
sveikos biggrin.gif na bendradarbis kai papasakojo apie komisus tai susidomejau ir as.. galvoju kur kaune reikes nunesti bigsmile.gif o kaip zinoti kada rubelis parduotas? reikia skambinti ir klausti ar kaip? turiu vyresnio amziaus moterims tikrai geru rubu ir tikrai jau nebenesiojami cool.gif
Atsakyti
Kaune Dainavos rajone kokie trys komisai asidare yra, o centre irgi maciau, bet ten laaaaaaaabai brangu
Atsakyti
QUOTE(sigule* @ 2009 10 20, 18:01)
Labai sauni parduotuvele - pati ten nunesu dar nenunesiotus savo vaikuciu rubelius, o ir nuperku tikrai geru rubuku thumbup.gif

gal galima būtų tikslesnį adresą? 4u.gif ir kur ta valančiaus gatvė yra? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sync @ 2010 06 13, 14:41)
gal galima būtų tikslesnį adresą?  4u.gif  ir kur ta valančiaus gatvė yra? blush2.gif

Valanciaus gatve 16 smile.gif parkelis prie Jakatos restorano, Senamiestyje 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Evenvelita24 @ 2010 04 17, 14:37)
gal kas zinot gal ir Klaipedoj yra?


Atsidarė prie Akropolio, šalia įėjimo į kino teatrą. Vaikams iki 7 metų.
Atsakyti
Marijampoleje yra Komisu gal trys..man pats paciausias thumbup.gif yra Vytauto 32,priesais raudona baznycia,(anksciau buvo Butlerienes gatveje). Na zinokit ir issipardaviau visa nereikalinga turta ir apsiperku thumbup.gif .Buna geru dalykeliu ir kainos geros.Ir norint parduoti salygos geros..Nu tikras atradimas.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opse-Deize: 18 birželio 2010 - 10:43
O as atradau Komisa Marijampoleje,Vytauto 32. thumbup.gif
ten universalus komisas: ir vaikams ir suaugusiems ir daiktu ivairiu geru,orginaliu atrandu..ko siaip sau negaliu leisti pirkt nauju.. ax.gif
man daug geriau ir pigiau nei uzsieniniuose devetuose pirktis. smile.gif
yra daug praktiskai nauju daiktu..
o ir priduodant savo preke salygos labai geros. Issitustinau savo sandeliukus ir as tongue.gif
Atsakyti
Panevežyje taipat radau drabužių komisa, thumbup.gif nešiu pirmadieni savo nenešiojamus rūbelius
Atsakyti
Yra Kaune Savanorių pr. maždaug priešais hyper maxima parduotuvė Naujos ir naudotos prekės vaikams, ten komiso pagrindais priima vaikiškas prekes.
Atsakyti
LABAI JAU TIE KOMISAI PIGIAI NORI PAIMTI IS MAMU verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(419 @ 2010 07 19, 18:10)
LABAI JAU TIE KOMISAI PIGIAI NORI PAIMTI IS MAMU verysad.gif

O tai ten ne pats savo kainą pasakai?
Atsakyti