Įkraunama...
Įkraunama...

Komiso parduotuvės

QUOTE(saulyte525 @ 2010 03 19, 19:29)
man patiko tenai, labai gražu  wub.gif ir labai malonios pardavėjos, kava norėjo pavaišinti

visi daiktai kiek pastebėjau nauji ten. thumbup.gif

sakė, kad priima naujus arba be nešiojimo ženklų.


Pamenkalnio g. komisas - paskaiciau ju tinklalapyje - priima naujas prekes. atsiprasau, tai koks cia komisas???
Atsakyti
pries savaite skambinau i komisa Vilniuje Sausio 13 g. Norejau rubu kalna nuvezti. Pasirodo , kad rubu jie nebepriima. Sake, kad nelabai perka. Gal zinote kuriame komise Vilniuje priima rubus?
Atsakyti
QUOTE(prokruste @ 2010 05 03, 15:26)
pries savaite skambinau i komisa Vilniuje Sausio 13 g. Norejau rubu kalna nuvezti. Pasirodo , kad rubu jie nebepriima. Sake, kad nelabai perka. Gal zinote kuriame komise Vilniuje priima rubus?

Su tais rūbais tikra bėda doh.gif Jeigu ir priimtų, tai tik po kokį litą ar du, žodžiu, nori labai pigiai, tipo, kad greičiau išpirktų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanyserda: 03 gegužės 2010 - 14:35
QUOTE(prokruste @ 2010 05 03, 15:26)
pries savaite skambinau i komisa Vilniuje Sausio 13 g. Norejau rubu kalna nuvezti. Pasirodo , kad rubu jie nebepriima. Sake, kad nelabai perka. Gal zinote kuriame komise Vilniuje priima rubus?



Vilniuje didele komiso parduotuve yra Jasinskio g.4/Pakalnės g.9 Vilnius. Tikskliai nezinau ar jie priima dabar daiktus, bet gali paskambinti pasiteirauti. Ju svetaine http://www.komisshop.lt . Buvau ten uzsukusi pries pora savaiciu, tai nupirkau vaikui keleta drabuzeliu. Seip vaikams mazas pasirinkimas, tai gal isperka, o gal vaikisku tiesiog mazai atnesa g.gif . Man sitas komisas labiau patiko negu Sausio 13g.
Atsakyti
Pro sali vaziuodama maciau, kad Geliu g.esancios devetu drabuziu parduotuves (uz lango uzdeta)"priima drabuzius komiso pagrindais". Prie pat stoteles parduotuves smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jelena.R @ 2010 05 03, 17:43)
Vilniuje didele komiso parduotuve yra  Jasinskio g.4/Pakalnės g.9  Vilnius. Tikskliai nezinau ar jie priima dabar daiktus, bet gali paskambinti pasiteirauti. Ju svetaine  http://www.komisshop.lt . Buvau ten uzsukusi pries pora savaiciu, tai nupirkau vaikui keleta drabuzeliu. Seip vaikams mazas pasirinkimas, tai gal isperka, o gal vaikisku tiesiog mazai atnesa  g.gif . Man sitas komisas labiau patiko negu Sausio 13g.



Nu buvau čia, ir toks vaizdas, kad gal ir nenešioti rūbai, bet gerokai spintose pragulėję (kokį 10 metų), tik vienas kitas normalesnis, labiau prie šių dienų madų. Tiesa, vaikui nupirkau fainą vasarinę striukę už 15 Lt, gal ir nešiota, bet labai jau minimaliai. Turiu vaikiškų, po kelis mėnesius padėvėtų, gerų rūbų, bet ko gero čia forume geriau pardavinėt, nei tomis kapeikinėmis jų kainomis.
Atsakyti
Sveikos superines mamos,
gal kaunietes zino kuriame komise greiciausia prekyba vyksta, t.y.kur greiciausiai atnesta rubeli nuperka? g.gif
Atsakyti
O gal kas lanketes Pilaites prekybos centre atidarytame komise?
Atsakyti
QUOTE(griaustinisvm @ 2010 05 21, 00:35)
g.gif o kuo skiriasi komisas nuo skuduryno  g.gif




kaip pasiziuresi,
komise dauguma rubeliu buna atnesti TIK tvarkingi, daugiausiai vieno vaiko devetei, ir labai daznai- ne lT parduotuvese pirkti,
skuduryne irgi geru dalyku buna, tik tu skudurynu irgi visokiu bun, vieni kaip grazios parduotuves, viskas ant pakabu wink.gif 9kuo ne komisas smile.gif ?), kitur viskas konteineriuose, bet kaip, nerusiuota...

bet as laikausi tos nuomones, kad geriau jau GEROS PATIKIMOS FIRMOS daiktas is komiso negu sh... is turgaus, kuri baisu skalbti: nublunka, issitampo ar pan. Tiesa, ir turguj buna kokybisku , pvz kai kutiu turkisku firmu apatinis trikotazas, maikeles,
bet daugiausiai tai ax.gif ...
Atsakyti
As buvau pridavusi rubus i seskines komisa,kuris buvo isikures priesais seskines poliklinika ir LABAI nusivyliau,pridaviau praktiskai po 2-3-4lt, jie uzdejo 40procentu antkaini, + paeme pinigus uz sutarties sudaryma,uz kiekviena ruba!Ten paskaiciavo kiek rubu ir isvede kazkokia jiems tinkancia suma.
Po to beveik nieko nepardave, pranese, kad uzsidaro ir issikrausto,as rubus atsiemiau, o pinigai taip ir liko uz sutarti,nes pardavinejo...o as kalna rubu atgal ir dar supurksti kazkuo,teko vel visus skalbti
Galutinis rezultatas:uz sutarti uzmokejau daugiau nei jie man uzmokejo pardave kelis rubelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(musyte @ 2010 04 28, 16:02)
Pamenkalnio g. komisas - paskaiciau ju tinklalapyje - priima naujas prekes. atsiprasau, tai koks cia komisas???

O koks ju tinklapis?
Atsakyti
Sveiki,
pakalnes komisas uzsidaro verysad.gif
Atsakyti