Įkraunama...
Įkraunama...

Komiso parduotuvės

Kokios tovio rubeliai komise? Ar tikrai vaikuciui sveika tokius deveti bus?... Pati esu atradusi gera komisa antakalnyje, bet cia ne vaiku rubeliai, o suaugusiems smile.gif Prie kliniku stoteles, odinius zieminius batus uz 30 lt ysigijau, aishku kainu yvairiu ten yra...
Atsakyti
QUOTE(bitebzzz @ 2010 04 07, 12:39)
Kokios tovio rubeliai komise? Ar tikrai vaikuciui sveika tokius deveti bus?... Pati esu atradusi gera komisa antakalnyje, bet cia ne vaiku rubeliai, o suaugusiems smile.gif Prie kliniku stoteles, odinius zieminius batus uz 30 lt ysigijau, aishku kainu yvairiu ten yra...




www.mamosturgelis.lt neziurejote?????
Atsakyti
Pries pora dienu buvau Apelsinu mergaiteje. Man isties patinka ju aplinka- isikure jaukiai, padevalkes neprimena. Mano nuomone, galetu buti daugiau zaisliuku, nes kol kas rubu daugiausia
Atsakyti
Sveiki smile.gif O as daznai uzsuku i "Komiso" parduotuve Alytuje, Vilniaus gatveje. Kazkas rase forume, jog Alytuje ziaurios salygos norint pristatyti savo daikta pardavimu. NETIESA. Juk gyventi visiems reikia. Man labai greitai (mazdaug per savaite) sioje komiso parduotuveje pardave vaikiska vezimeli ir automobiline kedute. Taip, parduotuveje yra vienkartinis, 5 litu sutarties mokestis, pristatatnt pardavimui daiktu iki 100 litu. Jie taip pat uzsideda 30% antkaini. Man patinka si parduotuve, kad cia visada randu man reikalingu vaikisku rubeliu, nes ju tikrai didelis pasirinkimas yra good.gif Taip pat pastebejau, jog paskutiniu metu parduotuveje atsirado labai didelis pasirinkimas ivairiu knygu.
Atsakyti
O Vilniuj tokių parduotruvių kur nors yra? Pati tai niekur neužmačiau...
Atsakyti
mirksiukas.gif Komiso parduotuviu dabar yra ir ne po viena visuose didesniuose miestuose. Man jose patinka lankytis, nes gali nerealiai geru ir orginaliu dalyku isigyti kartais gana uz juokinga kaina. Didziuju miestu komiso parduotuviu pliusas yra tas, kad jos daznai yra labiau i kazka orientuotos, pvz.: vienos labiau i buitine technika ar baldus, kitos, i proginius ar vardinius, nors ir brangius drabuzius, trecios i vaikiskus drabuzius bei ivairia vaikiska "technika" ir pan. smile.gif Alytuje komiso parduotuviu yra gal penkios, bet jose po truputi visko yra. Mano, kaip jau minejau, labiausiai lankoma yra esanti Vilniaus gatveje, nes ji yra gana erdvi, kiekvienas daiktas turi savo vieta. Tiesa, drabuziu yra dana daug, todel kartais tenka ilgai ieskoti, kad ka nors tinkamo sau atrastum, bet uz tai vaikisku ir kudikiu drabuzeliu yra gausus pasirinkimas ir labai normaliomis kainomis. Beja, siandiena sioje parduotuveje nugirdau, jog pardavejos po kokio menesiuko planuoja atisidaryti kaip ir nauja skyriuka - lyg nauju drabuziu nestukems thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(+777+ @ 2010 04 15, 08:42)
O Vilniuj tokių parduotruvių kur nors yra? Pati tai niekur neužmačiau...

Yra komisas pamenkalnio g,prie sankryzos,ciurlionio g(netoli humanos),zukausko g,pylimo 20,seskineje,netoli pol-kos....zodziu nemazai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lesia @ 2010 04 16, 00:22)
Yra komisas pamenkalnio g,prie sankryzos,ciurlionio g(netoli humanos),zukausko g,pylimo 20,seskineje,netoli pol-kos....zodziu nemazai mirksiukas.gif



dar maciau Karoliniskiese Sausio 13 g. yra nedidelis komisas, tik ten ne tik vaikaiskas
Atsakyti
Suintrigavot, reiks kada užsukt biggrin.gif
Atsakyti
siandi tvarkiau spintas, tai radau pacios po vienakart nesiotu batu, rubu... kiti net nauji biggrin.gif pasiskambinau i komisa - sako atneskit antradieni - kartu aptarsim kiek galit uz juos prasyt... aisku, netikslinga ir nenaudinga man, kad jie ilgai toj parduotuvej kabotu ar stovetu, tai prasysiu po labai nedaug - jei jau pora metu nenesiojau, tai joks nuostolis ir parduot nebrangiai.
va del to antkainio - ar komisas uzsides 30% nuo mano prasomos sumos ar kaip saus i galva jiems? g.gif ne as suinteresuota kuo greiciau prastumt... kazkaip to nepaklausiau g.gif
cia rasau apie Klaipeda, H. Manto komisa... sake, kad jie atsidarys dar viena Silutes pl. - ten bus buitine technika, baldai ir panasus dalykai, bet ne rubai, batai...
nu labai susidomejau bigsmile.gif
Atsakyti
gal kas zinot gal ir Klaipedoj yra?
Atsakyti
Sveiki smile.gif Paskutiniu metu pastebejau, jog aktyviausiai aptarinejama komiso parduotuves esancios Vilniuje ir Kaune... O ka Alytuje niekas nesilanko siose parduotuvese? g.gif Ne gi, as busiu vienintele tokia, kuri varstau ju duris Alytuje lotuliukas.gif Kiek girdejau geguzes viduryje vel uzsidaro viena komiso parduotuve (buvusioje "Metoje"). Nelengvi laikai visiems siandien. As tikiuosi, jog visu komiso parduotuviu Alytuje neistiks bankrotas g.gif Juk gerai, kai yra vieta, kurioje gali isnesdamas isaugtus vaiku daiktus, trupuciuka papildyti savo pinigine ir to deka isigyti pigiu ir geru drabuziuku bei kitu reikalingu daiktu. O ar yra kokia nors komiso parduotuve Putinuose? Pazistama sake, jog buvo nuejusi i kazkoki komisa prie "Zuvinto" parduotuves. Siandien ieskojau jos, bet deja - nesekmingai. Apsilankiau tik toje, kuri isikurusi penkiaaukstyje, buvusioje pigiu drabuziu parduotuveje. Rytoj vel keliausiu i savo pamegta komisiuka Vilniaus gatveje.
Atsakyti