Įkraunama...
Įkraunama...

Komiso parduotuvės

Nezinau, ar rasyta cia, Vilniuje Basanaviciaus gatveje netoli SEB banko yra komisas...pati nebuvau ten, nezinau, bet lange kaba, kad nuolaidos..
Atsakyti
QUOTE(sraigiux @ 2010 02 23, 01:25)
Vilniuje atvėrė duris nauja komiso parduotuvė „Buduaras“. Jus pasitiks šilta  ir jauki aplinka, bei  malonios ir gebančios patarti pardavėjos . Kviečiame apsilankytis visas ir visus ieškančius idomaus , geros kokybės rūbo už priimtiną kainą. Taip pat siūlome atnešti savus,  Jūsų garderobe nepritapusius rūbus, batus, aksesuarus, bei kitus įdomius daiktus.
Laukiame ir rankdarbių megėjų pasidalinti savais kūriniais. 

Mus rasite adresu: Pamėnkalnio g. 5 (už  Nesė Pramogų banko)
El.paštas: buduaras.komisiukas@gmail.com
Telefonai pasiteiravimui: 864840241/867797005


Sakykit o kokios salygos ten yra? as zadu savo spinta pratustinti ir atsikratyti daugybes rubu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sraigiux @ 2010 02 23, 00:25)
Vilniuje atvėrė duris nauja komiso parduotuvė „Buduaras“. Jus pasitiks šilta  ir jauki aplinka, bei  malonios ir gebančios patarti pardavėjos . Kviečiame apsilankytis visas ir visus ieškančius idomaus , geros kokybės rūbo už priimtiną kainą. Taip pat siūlome atnešti savus,  Jūsų garderobe nepritapusius rūbus, batus, aksesuarus, bei kitus įdomius daiktus.
Laukiame ir rankdarbių megėjų pasidalinti savais kūriniais. 

Mus rasite adresu: Pamėnkalnio g. 5 (už  Nesė Pramogų banko)
El.paštas: buduaras.komisiukas@gmail.com
Telefonai pasiteiravimui: 864840241/867797005


man patiko tenai, labai gražu wub.gif ir labai malonios pardavėjos, kava norėjo pavaišinti

visi daiktai kiek pastebėjau nauji ten. thumbup.gif

sakė, kad priima naujus arba be nešiojimo ženklų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte525: 19 kovo 2010 - 19:29
K O M I S A S Jonava

Turgaus g.mėsos pavilijonas, 2 aukštas.

Priimame:
• Drabužius (vyr.,mot,.vaik.) ;
• Avalynę (vyr.,mot.,vaik.) ;
• Vežimėlius,autokėdutes ir tt.;
• Audio-video techniką ;
• Mob.telefonus;
• Instrumentus;
• Antikvarinius daiktus ;
• Paveikslus ir dekorativinius interjero detales ;
• Sporto ir turizmo prekes .


Prekes priimamos apynaujos arba naujos be defektų (skylių, dėmių ir t.t)

DARBO LAIKAS 9ºº - 15ºº.

Be iseiginiu
Atsakyti
QUOTE(icma @ 2010 03 07, 08:51)



Siauliuose, Varpo gatveje (nusileidus y pakalne link Aibes yra daugiabutyje komisas po kaire puse laipteliais palipus), neseniai atsidares, bet smulkmenu ir niekuciu galima rasti arba priduoti, tik man atrodo rubus ne labai ir bepriima, daugiau daiktus:)
Atsakyti
QUOTE(indreg. @ 2009 08 28, 03:35)
Sveikos Mamos! smile.gif
'
Vilniuje atsidaro nauja komiso tipo parduotuvė/salonas "Retro Vintage" priima:

• Naujus ar mažai dėvėtus VYRIŠKUS, MOTERIŠKUS IR VAIKIŠKUS  įdomius, stilingus, vardinius dizainerių drabužius (kailiniai, paltai, suknelės, vyr. kostiumai ir t.t...);
• Naujus ar mažai dėvėtus VYRIŠKUS, MOTERIŠKUS IR VAIKIŠKUS  aksesuarus (diržai, batai, rankinės, papuošalai, kaklaraiščiai ir t.t..);
• Smulkius antikvarinius daiktus;

Palankios sąlygos, daiktus priima be sutarties mokesčio! thumbup.gif
Kreipkitės telefonu: 8 656 81 888, Edita


gal adresiuka galima? ax.gif
Atsakyti
Šiauliuose Geguziu gatveje yra komisas.Netoli parduotuves lineja.Virs alaus baro. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(icma @ 2010 03 07, 08:51)

Aciu smile.gif O gal zinot,ar daug uzsideda pats komisas? Girdejau kad dar yra prie IKI,pries Cido arena ir turguje. Turguje tai po 1 Lita ima uz rubeli priduodant,o uzsideda kiek tai nezinau.
Atsakyti
QUOTE(svieske @ 2010 03 22, 19:47)
Aciu smile.gif O gal zinot,ar daug uzsideda pats komisas? Girdejau kad dar yra prie IKI,pries Cido arena ir turguje. Turguje tai po 1 Lita ima uz rubeli priduodant,o uzsideda kiek tai nezinau.


O jums svarbu kiek uzsideda ar pats faktas, kad parduoda jums nereikalinga daikta? mirksiukas.gif Siaip teisybes delei Siauliuose komise varpo gatvej rubu kainos didokos, bet visiems gyventi reikia ax.gif
Atsakyti
Kaune yra superinis komisas,kuriame prekiauja pati savininkė-apie jį jau buvo kalbėta šioje temoje-Senamiestyje, M.Valančiaus 16. Aš pridaviau savo margučius (esančius mano paraše), tai net priėmimo mokesčio nepaskaičiavo. Kitur ima 5% .Užsideda 20-30%...Man uždėjo 20% antkainį. ax.gif
Atsakyti
komisas yra taip pat kaune kur neo kaunas. uz 5lt menesiui 5 drabuziai,tik nezinau kiek jie antkainio uzsideda...jai per menesi jo nenuperka tada jie taiko jam 20 procentu nuolaida.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laumir @ 2009 12 06, 23:09)
as Kaune V alanciaus gatvej vaiku komisiuka radau thumbup.gif ir kainos ir prekes thumbup.gif



QUOTE(Astra @ 2010 03 23, 09:31)
Kaune yra superinis komisas,kuriame prekiauja pati savininkė-apie jį jau buvo kalbėta šioje temoje-Senamiestyje, M.Valančiaus 16. Aš pridaviau savo margučius (esančius mano paraše), tai net priėmimo mokesčio nepaskaičiavo. Kitur ima 5% .Užsideda 20-30%...Man uždėjo 20% antkainį.  ax.gif


man ten irgi labai patinka 4u.gif ir labai fainu rubu vaikams galima nupirkti smile.gif
Atsakyti