Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

del tos sodos skonio,tai man jis visai netrugdo..lakstus siaip vienu su arbata lapnojau,o vat vyras ispeike doh.gif doh.gif doh.gif sake kepimo milteliu per daug hihihi.gif o i mano komentara,kad cia soda,atsake,kad tada nereik nei sodos nei milteliu,ot konditeris lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėkui, mergaitės, už svorio paskaičiavimus thumbup.gif daug maž bandysiu orientuotis rolleyes.gif aš kepiau 26 cm , tai gavos 8 lakštai. Galvojau daryt vieną gigantą, bet šianakt nusprendžiau kad darysiu du tortus - bus kur pasireikšt puošime lotuliukas.gif dievinu puošt torčiukus rolleyes.gif
Atsakyti
regis visus dariau vienodai, bet ką pastebėjau, į pirmas dvi normas pritrūkau miltų, paskutinei buvo per daug žiupsneliu, nesudėjau tų 5 stiklinių, bet buvo labai gerai suputojusi tešla, nekepu niekada iki tokio lygio, kad skrabėtų, kočioju ant kepimo popieriaus, užsidedu norimo dydžio indą ir apipjaunu iš karto, jei reikia trupinukų, tai kepu beformius ir apipjaunu dar karštus peiliu arba specialiu tešlos pjaustikliu, o visumoj labai mėgstu šitą tortą ir man pasakyčiau asmeniškai su dirbtiniu medumi lakšteliai skanesni nei su natūraliu ax.gif
Atsakyti
As jau pries savcaite issikepusi lakstus,tai ir galvoju kada cia man juo sutepineti geriau g.gif
torciuko reikes sekmadieniui,tai galvoju ar sestadieni ar penktadieni?dar galvojau i pertepimus deti kriausiu papjausciusi is kompoto,kazi ar tiktu ar geriau neeksperimentuoti?Grietinele radau iki,galvojau,kad maiselyje,bet pasirodo kaip grietines indelyje smile.gif
Atsakyti
man vat iškilo klausimas kiek jūs maždaug laiko kaitinant tą tešlą iki sodos supylimo, nes noriu kad gerai suputotų, bo vis nepataikau, nors skonis nesikeičia
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2009 04 07, 19:58)
man vat iškilo klausimas kiek jūs maždaug laiko kaitinant tą tešlą iki sodos supylimo, nes noriu kad gerai suputotų, bo vis nepataikau, nors skonis nesikeičia


Na net neįsivaizduoju kaip atsakyti, tiesiog kol jaučiasi, jog masė tuoj užvirs. Man visada labai gerai suputoja, supilu ir iškart reikai puoda nukelti nuo vandens, nes atrodo, kad masė per viršų tuoj išlips. lotuliukas.gif Niekada nesijaučia jokio sodos skonio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2009 04 07, 19:58)
man vat iškilo klausimas kiek jūs maždaug laiko kaitinant tą tešlą iki sodos supylimo, nes noriu kad gerai suputotų, bo vis nepataikau, nors skonis nesikeičia


Laiko nežinau, nesekiau bet masė gerokai įkaista, piršto nelabai įkiši rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! Norejau as jusu paklausti-siandien issikepiau lakstus, torta darysiu tik sestadieni, kur geriau butu juos laikyti-kambario temperaturoj ar saldytuve? g.gif
Atsakyti
QUOTE(divuke @ 2009 04 08, 14:57)
Sveikos mamytes! Norejau as jusu paklausti-siandien issikepiau lakstus, torta darysiu tik sestadieni, kur geriau butu juos laikyti-kambario temperaturoj ar saldytuve? g.gif


tik kambary mirksiukas.gif , tikrai nereikia kišt į šaldytuvą schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes,

Pagaliau pagaliau ir as prisiruosiau susitepti meduti sau biggrin.gif Tikslaiu ne sau, o vyui, kadangi ryt siausiu i ligonine, tai sakau, kad is alkio nemirtu, tai nors tortuka tures... hihihi.gif O sakykite, mielosios, ar bandete jus meduti tepti su kokiu varskes kremu? Ar imanomas toks derinys, kaip manot? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vrum-vrum: 08 balandžio 2009 - 14:41
NA NEBANDĖME , BET KAŽKADA TURI BŪTI PIRMAS KARTAS ....PABANDYK , O GAL LIUKS GAUSIS mirksiukas.gif ....svarbu , kad jis sudrėgtu , o nuo varškės jis tikrai tai padarys smile.gif

Divuke , nedėk į šaldytuvą , gal balkonas istiklintas , ten padėk ....juk dabar kieme šilčiau nei šaldytuve ir vėsiau nei kambary ...va ir rastas tas temperatūros viduriukas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cipciukas: 08 balandžio 2009 - 23:05
QUOTE(vrum-vrum @ 2009 04 08, 15:40)
Sveikutes,

Pagaliau pagaliau ir as prisiruosiau susitepti meduti sau biggrin.gif Tikslaiu ne sau, o vyui, kadangi ryt siausiu i ligonine, tai sakau, kad is alkio nemirtu, tai nors tortuka tures...  hihihi.gif O sakykite, mielosios, ar bandete jus meduti tepti su kokiu varskes kremu? Ar imanomas toks derinys, kaip manot? g.gif


A tepiau su varskes kremu. T.y. svelnioji MUSU varske su grietinele.
Aisku viskas priklauso no skonio, bet vien grietinele, ar grietine skaniau. Ta varske priduoda toki, net nemoku pasakyti "koses" skoni, toks jausmas, kad veliasi burnoje
Atsakyti