Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

kepiau jau tikri daug kartu,soda tikrai nesijaucia.gal negerai nugesinai g.gif
Atsakyti
kepiau vakar tris normas medučio lakštų, vienos normos lakštų svoris 1265 ir 1353 + grietinėlė, papuošimai, tai 2,5-3 kg tikrai turėtų gautis ax.gif
sodos neijaučia ir man, vakar ragavau atraižas, dedu tris šaukštelius be kaupo, nugesinu 2 šaukštais acto smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olesta: 07 balandžio 2009 - 07:27
tai kita karta bandysiu daugiau acto ipilt ir geriau ismaisyt soda,kad tikrai visa nusigesintu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*B.A* @ 2009 04 07, 08:24)
sveikutes!!!
vakar pabandymui pasidariau meduti,tik siek tiek improvizavau su pertepimais  lotuliukas.gif skaniai gavosi,bet patys lakstai man nelabai,nes jauciasi sodos skonis  g.gif  g.gif  g.gif  g.gif
ir man jie lanai deformavosi  blink.gif matyt kita karta reikes kept didesnius ir tada apipjaustyt sonus  g.gif
ka man patarsit,mielosios??  mirksiukas.gif  blush2.gif
veliau imesiu nuotrauka savo sedevro  rolleyes.gif


Manau, cia viskas priklauso nuo skonio. Man irgi, kiek begesinciau soda, vistiek jauciasi jos kvapas, bet tik paciuose lakstuose. O jau paciame torte nesijaucia, kai jis pilnai suteptas. Matai, man visi biskvitais kiausiniais smirda, ir nieko negaliu padaryt.
Del lakstu deformavimo, tai matyt, kai pernesi i skarda, jie tau issitempia, del to ir iskepti buna tokie deformuoti. As anksciau apipjaudinejau jau iskeptus, bet tada maziau lakstu gaunas, dabar apipjaustau is kart. Darau pradzioje lakstus, bent 4, paskui tik pradedu kepti, jie kaip paguli siek tiek sutvirteja ir lengviau pernesti i skarda, o jei is kart dedu, ka tik iskociota, tai paskui skardoje pataisau, zinai, kaip picas suka.

Zinau, mergaites is kart kocioja ta laksta ant kepimo popieriaus ir kartu su popieriumi perdeda i skarda, tada viskas ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 07 balandžio 2009 - 08:05
o tie lakstai tikrai kieti turi gautis? kaip jus tada juos apipjaustote? nes man tik iskociotus pavyksta, iskpetu jau niekaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 04 07, 07:26)
kepiau vakar tris normas medučio lakštų, vienos normos lakštų svoris 1265 ir 1353 + grietinėlė, papuošimai, tai 2,5-3 kg tikrai turėtų gautis ax.gif
sodos neijaučia ir man, vakar ragavau atraižas, dedu tris šaukštelius be kaupo, nugesinu 2 šaukštais acto smile.gif



gal svoris tada priklauso nuo to kiek leidi jiems apziuti orkaiteje g.gif pakepi ilgiau ir svoris sumazeja ,nes daugiau dregmes isgaruoja, o dal dar ir nuo orkaites priklauso dujine ar elektrine g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2009 04 07, 09:21)
o tie lakstai tikrai kieti turi gautis? kaip jus tada juos apipjaustote? nes man tik iskociotus pavyksta, iskpetu jau niekaip schmoll.gif

tikrai kieti wink.gif pirma karta apipjoviau pries kepant, bet man jie siek tiek deformavosi, tai lyginti krastus teko, o kita syki iskeptus apipjoviau wink.gif viskas liuks. tik geriau apipjauti juos dar siltus, jie minkstesni buna ir lengviau apsipjauna smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2009 04 07, 08:21)
o tie lakstai tikrai kieti turi gautis? kaip jus tada juos apipjaustote? nes man tik iskociotus pavyksta, iskpetu jau niekaip schmoll.gif

kol silti, tai jie minksti ir lengvai apsipjauna, o va kai atvesta tai jau psio...

beje soda as irgi visada jauciu lakstuose...torte jau nebe...
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2009 04 07, 10:32)
kol silti, tai jie minksti ir lengvai apsipjauna, o va kai atvesta tai jau psio...

beje soda as irgi visada jauciu lakstuose...torte jau nebe...

as kepimo miltukus dedu, tai nieko nejauciu....bet gal su soda geriau kepasi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2009 04 07, 08:34)
as kepimo miltukus dedu, tai nieko nejauciu....bet gal su soda geriau kepasi? g.gif

kepimo miltelius g.gif ,manau ,kad tam recepte butina soda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 04 07, 11:01)
kepimo miltelius g.gif ,manau ,kad tam recepte butina soda smile.gif

taip recepte taip, bet as negaliu pakesti nei pyraguose, nei juokiuose kepiniuose sodos....todel dariau su kepimo miltukais, bandysiu su soda, ziuresiu koks skirtumas bus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2009 04 07, 11:05)
taip recepte taip, bet as negaliu pakesti nei pyraguose, nei juokiuose kepiniuose sodos....todel dariau su kepimo miltukais, bandysiu su soda, ziuresiu koks skirtumas bus ax.gif

aš bandžiau su kepimo milteliais, tai man kažkaip net lakštai nesuminkštėjo suteptam torte, ir tešla taip nesuputoja kaip kad sodos įpylus, o su soda gaunasi viskas gerai, tad tikrai siūlau sodą dėt, nelabai jaučiasi jinai ten (nors aš irgi sodos labai nemėgstu, bet medutį labai biggrin.gif )
Atsakyti