Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 05, 13:41)
Jis ilgai gali stovet... geriausia ji daryti dvi dienos pries valgyma, tada jis gerai sudreksta, nors man ir vakar padarytas, siandien valgiau, tai niam niam... o po to dar gali stovet keleta dienu, jam nieko nenutinka.. na aisku ne menesi tik  lotuliukas.gif

Einu gabaleli su kava suvalgysiu tongue.gif

aišku, dėkui 4u.gif nuraminot biggrin.gif
Atsakyti
O gal kuri esat svėrusi Cipsiuko medutį? kaži kiek kg gaunas ir pilnos normos g.gif man reik sužinot nors maždaug jo svorį - 2 kg ar 3 kg, ar 1,5 kg g.gif
Atsakyti
Mergaitės 4u.gif iš laimės numirsiu wub.gif Po pirmo nesėkmingo, o antro skanaus bandymo, vėl kepiau smile.gif
Suputojo tešla, kiekis padidėjo, kočiojosi lengvai, plonai. Ir aišku, kol viską iškočiojau, tešla tikrai jau šalta buvo, bet vis tiek gerai kočiojosi. Gavosi 21,5 cm skersmens net 17 lakštų thumbup.gif Realiai net 3 tortukai išeitų, bet reikės gi trupiniams gadinti keletą.
Žodžiu, džiaugiuosi kaip vaikas blush2.gif

Puošti visai nemoku. Papasakokit daugiau apie trafaretą. Kaip jį susilankstyti, kokias formas nusipiešti, kad išpjaustyti gražiai? 4u.gif
Atsakyti
Nu va malačius, tai jau pasiekimas didelis, apie trafaretus tai man regis Inočkos papuošimų temoje buvo rašyta, ten ant popieriaus išsibraižai raštą, iškarpai ir vis paukant barstai vis kitos spalvos trupiniais, pabarstukais, drožlėmis ir t.t.t.t.t. puošimas jau Tavo fantazijos vaisius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 04 03, 22:44)
nius kepėjos, o vien su grietine esat kepusios medaus tortą blink.gif na ta prasme pertepimas kad būtų grietinė, o ne grietinėlė g.gif

aš tai ir kaip daugelis merginų, iki cipciuko medučio atradimo, tepdavau tik su grietine. Bet ne visokia tinka schmoll.gif jei bus koks mišinys su augaliniais riebalais tai ta grietinė kaip pienas palieka doh.gif net cipciukas rašė, jei gerai pamenu reik tada imt pačią riebiuasią grietinę, ji pas mus 40proc. ir tik vienos rūšies ir tėra ax.gif arba tada dėk standiklių arba želatinos...
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 04 05, 16:39)
Nu va malačius, tai jau pasiekimas didelis, apie trafaretus tai man regis Inočkos papuošimų temoje buvo rašyta, ten ant popieriaus išsibraižai raštą, iškarpai ir vis paukant barstai vis kitos spalvos trupiniais, pabarstukais, drožlėmis ir t.t.t.t.t. puošimas jau Tavo fantazijos vaisius 4u.gif


Kaip jais puošti, tai skaičiau. Beliko sugalvoti, kokias ten formas reikia išsikarpyti. Kai paskaitau ir pažiūriu, kaip kitos puošia, tai wub.gif Aš tai tikiuosi, kad kai vaikai užaugs ir aš turėsiu daug laiko, tada galėsiu mokytis puošti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eda9: 05 balandžio 2009 - 17:02
Kazko kreivai atrodo g.gif doh.gif Medutis,tik ant virsaus šokoladas... ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julijajus: 06 balandžio 2009 - 18:42
grazus medutis,man isviso patinka puosti sokoladu,ir skonis geras smile.gif
saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2009 04 05, 16:56)
O gal kuri esat svėrusi Cipsiuko medutį? kaži kiek kg gaunas ir pilnos normos g.gif  man reik sužinot nors maždaug jo svorį - 2 kg ar 3 kg, ar 1,5 kg  g.gif

Bandyk pasiskaiciuoti pagal produktus.
Miltai apie 1 kg, kiausiniai, medus, margarinas, cukrus apie 600 gr., grietinele, min 3 indeliai po 450 - 1,4 kg. Jau 3 kg. dar jei kokios zele desi, gal daugiau grietineles kremui, plius papuosimas, tai beveik apie 4 kg bus.
Atsakyti
QUOTE(Inočka @ 2009 04 06, 21:09)
Bandyk pasiskaiciuoti pagal produktus.
Miltai apie 1 kg, kiausiniai, medus, margarinas, cukrus apie 600 gr., grietinele, min 3 indeliai po 450 - 1,4 kg. Jau 3 kg. dar jei kokios zele desi, gal daugiau grietineles kremui, plius papuosimas, tai beveik apie 4 kg bus.



kazkada bandziau pasiskaiciuoti kalorijas , tai va radau uzrasuose , blynu svoris 1046gr.( pertepima dariau ne grietineles ,tai bendras svoris gavosi 2570gr. ) na mazdaug prie blynu svorio galima prideti grietines ar grietineles svori, ir bus bendras svoris . Grietineles svoris plaktos ar ne manau neklinta, o vat blynu svoris visai gavosi kitas( produktu ir jau isleptu blynu)
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2009 04 06, 22:55)
kazkada bandziau pasiskaiciuoti kalorijas , tai va radau uzrasuose , blynu svoris 1046gr.( pertepima dariau ne grietineles ,tai bendras svoris gavosi 2570gr. ) na mazdaug prie blynu svorio galima prideti grietines ar grietineles svori, ir bus bendras svoris . Grietineles svoris plaktos ar ne manau neklinta, o vat blynu svoris visai gavosi kitas( produktu ir jau isleptu blynu)

Sutinku, kad gali buti kitas, bet, kai paskutini karta dariau is pilnos normos, tai man gavosi 2 tortai apie 23 cm skersmens ir vienas pusinis tortas (3 lakstas per puse, pusinis is 6 lakstu), tai vieno 23 cm skersmens torto svoris buvo apie 1,6 kg, apibarstytas trupiniais. Tai gaunasi 2x1,6 kg, ir vienas (tas pusinis) apie 0,8 kg. Vat ir vel apie 4 kg. bendro svorio.
Atsakyti
sveikutes!!!
vakar pabandymui pasidariau meduti,tik siek tiek improvizavau su pertepimais lotuliukas.gif skaniai gavosi,bet patys lakstai man nelabai,nes jauciasi sodos skonis g.gif g.gif g.gif g.gif

ir man jie lanai deformavosi blink.gif matyt kita karta reikes kept didesnius ir tada apipjaustyt sonus g.gif

ka man patarsit,mielosios?? mirksiukas.gif blush2.gif

veliau imesiu nuotrauka savo sedevro rolleyes.gif
Atsakyti