Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

Sviestas meduciui irgi tinka kuo puikiausiai wink.gif
Atsakyti
Labas vakaras

įkeliu savo medutį pagal Cipciuką user posted image

pirmoji daryta mano lėlė.
Atsakyti
oho kokia prinsese bigsmile.gif grazu,orginalu wub.gif
Atsakyti
Na ir as siandien gaminsiu Meduti pagal Cipsiuko recepta ax.gif lakstai jau iskepti, laukiu kol grietinele parkeliaus is parduotuves smile.gif Sakykit jis man suminkestes iki rytoj vakaro? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Geiša @ 2009 10 19, 14:42)
Na ir as siandien gaminsiu Meduti pagal Cipsiuko recepta  ax.gif  lakstai jau iskepti, laukiu kol grietinele parkeliaus is parduotuves  smile.gif Sakykit jis man suminkestes iki rytoj vakaro?  g.gif  blush2.gif

Suminkstes, bet dar skanesnis poryt bus mirksiukas.gif
Atsakyti
labai džiaugiuosi radusi šį receptą ir ačiū cipciukui už patarimus mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labukas noriu kept medutį, tik nenoriu tokio bais didelio, tai ar gerai suprantu kad viską dalinu iš trijų ir gausis vienas normalus torčiukas?
Atsakyti
QUOTE(laperik @ 2009 10 20, 22:02)
Labukas noriu kept medutį, tik nenoriu tokio bais didelio, tai ar gerai suprantu kad viską dalinu iš trijų ir gausis vienas normalus torčiukas?

nu įdomiai sugalvojai ale patirtis sako, kad kepk iš pilnos normos, išsikočiok bent 10 lakštelių, jei liks atraižėlių, trupinukų pasidarysi, iš karto susitepsi 5 lakštelius medučio, kitus 5 pasidėsi kitam savaitgaliui, garantuoju, kad susilydysi ir gailėsiesi iš trijų dalindama kai paragausi torto, ir tada sakysi, ir kodėl aš nekepiau iš pilnos normos mirksiukas.gif lakšteliai gali stovėt kad ir mėnesį, o tortas kartais ekspromtu pasidaro ax.gif ir užsinori, be to, grietinėlei akcija, vieną pasidaryk su ja, į kitą medutį įsimesk priedų kokių, va naujas topas, aguonos ir smulkinti riešutai lotuliukas.gif a jau maišai pilną normą bigsmile.gif jei dar neužmaišei, tai eik greičiau maišyti lotuliukas.gif
Atsakyti
a, gerai sakai olesta gi lakšteliai kaip skaičiau gali stovėt.
Ačiū už operatyvumą.
o kremui tai jau viskas pagal skonį
Dar karteli ačiū
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2009 10 18, 21:30)
Labas vakaras

įkeliu savo medutį pagal Cipciuką user posted image

pirmoji daryta mano lėlė.


Oi kokia grožybė thumbup.gif thumbup.gif

Tik neisivaizduoju kaip jinai padaryta blush2.gif cia tikra lėlė panaudota viršuj?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti