Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

oi kaip ačiū mergaitės, aš čia ne sau, paprašė viena mamytė iškepti medaus tortą su grietine, kadangi pati mėgstu ir darau su grietinėle, vieną kartą esu dariusi 50x50 miksiuką, tai vienos grietinės neteko daryti, užtat ir klausiu kaip čia kas, skonio reikalas visame kame, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles,pirma kart bandysiu torta daryti smile.gif
Paplocius jau issikepiau,gavosi gerai(neskaitant,kad mazius teslos is iskocioto blyno paragavo),bet yra toks reikalas,kas ziurejau siandien maxej ir maciau tik po 200 isfasuota grietinele,o didesniu nebuna kazi?nas paziurejau,kad labai jau daug jos reikia
g.gif
Atsakyti
QUOTE(aura klp @ 2009 04 04, 19:36)
Sveikos kepejeles,pirma kart bandysiu torta daryti smile.gif
Paplocius jau issikepiau,gavosi gerai(neskaitant,kad mazius teslos is iskocioto blyno paragavo),bet yra toks reikalas,kas ziurejau siandien maxej ir maciau tik po 200 isfasuota grietinele,o didesniu nebuna kazi?nas paziurejau,kad labai jau daug jos reikia
g.gif

būna po 420 ir po 450 g 4u.gif
Atsakyti
sveikos, o kažin nieko jei į medutį dėsiu natūralų medų? g.gif Nes užmiršau nusipirkt dirbtinio doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssanta: 04 balandžio 2009 - 19:51
QUOTE(ssanta @ 2009 04 04, 19:50)
sveikos, o kažin nieko jei į medutį dėsiu natūralų medų? g.gif Nes užmiršau nusipirkt dirbtinio  doh.gif

jokio skirtumo kokį medų dėsi, aš dėjau ir vienokį, ir kitokį, kitos žiūrėk ir su kondensuotu išsikepa mirksiukas.gif
Atsakyti
As manau,kad nieko tokio,as su naturaliu kepiau ir net nepagalvojau,kad kitaip. smile.gif
Labai aciu uz atsakymuka,kai sutepsiu,(o tai bus Velykom) nufotkinsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aura klp: 04 balandžio 2009 - 19:56
QUOTE(aura klp @ 2009 04 04, 19:36)
Sveikos kepejeles,pirma kart bandysiu torta daryti smile.gif
Paplocius jau issikepiau,gavosi gerai(neskaitant,kad mazius teslos is iskocioto blyno paragavo),bet yra toks reikalas,kas ziurejau siandien maxej ir maciau tik po 200 isfasuota grietinele,o didesniu nebuna kazi?nas paziurejau,kad labai jau daug jos reikia
g.gif


Kažkurioje temoje kulinarės pasidalino patirtimi, kad geriausia naudoti 36, o ne 35 procentų riebumo grietinėlę - tokio riebumo radau būtent „Žemaitijos“ grietinėlę (jų būna po 450 g). Jų galima rasti didesniuose Ikiuose ir Rimiuose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krishtole: 04 balandžio 2009 - 20:00
QUOTE(Krishtole @ 2009 04 04, 20:57)
Kažkurioje temoje kulinarės pasidalino patirtimi, kad geriausia naudoti 36, o ne 35 procentų riebumo grietinėlę - tokio riebumo radau būtent „Žemaitijos“ grietinėlę (jų būna po 450 g). Jų galima rasti didesniuose Ikiuose ir Rimiuose.

Kaip jau rasiau ankstesniuose pasisakymuose Panevezio grietinele 35 riebumo tinka PUIKIAUSIAI.Isbandyta thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Viliausmama @ 2009 04 04, 21:25)
Kaip jau rasiau ankstesniuose pasisakymuose Panevezio grietinele 35 riebumo tinka PUIKIAUSIAI.Isbandyta  thumbup.gif .

35 PERTEPIMUI TINKA,BET TORTO PUOSIMUI PER ANTGALI TAI NE,ARBA REIKIA I JA DETI STANDIKLIO.
Atsakyti
Aš su vienu klausimu, kiek padarytas medutis gali stovėti? Planuoju daryti su medučius trečiadienį g.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 04 04, 23:29)
35 PERTEPIMUI TINKA,BET TORTO PUOSIMUI PER ANTGALI TAI NE,ARBA REIKIA I JA DETI STANDIKLIO.

Supratau-dekui.Na taip ypatingai nepuosiu blush2.gif ,tad matyt ir nesusiduriau su tuo.Va kokia is manes patareja blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuzele @ 2009 04 05, 12:17)
Aš su vienu klausimu, kiek padarytas medutis gali stovėti? Planuoju daryti su medučius trečiadienį  g.gif


Jis ilgai gali stovet... geriausia ji daryti dvi dienos pries valgyma, tada jis gerai sudreksta, nors man ir vakar padarytas, siandien valgiau, tai niam niam... o po to dar gali stovet keleta dienu, jam nieko nenutinka.. na aisku ne menesi tik lotuliukas.gif

Einu gabaleli su kava suvalgysiu tongue.gif
Atsakyti