Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

Sveikos 4u.gif

user posted image

Meduti dariau ne pirma karta, bet si karta kazko tesla nenorejo su manimi draugauti. Lb staigiai atsalo, tai aciu Olestai uz patarima del mikrobanges. Tai dejau i ja paskui kociojau tiesiai ant sviestinio popieriaus ir jokio lipimo, tai is puse normos gavosi 6 dideli lakstai, neliko net trupiniams, nors man ju ir nereikejo. Vakar lb gyre visi ir to torto greit neliko biggrin.gif
I papuosimus prasom ziureti "pro pirstus" blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Keila*: 11 spalio 2009 - 08:52
sitas tortas taip ir prasosi suvalgomas,puikiai padirbejai smile.gif
Atsakyti
o man labai mielas papuosimas 4u.gif
Atsakyti
Keila, koooks apetitnas torciukas, mmm essen.gif:
Isbandziau zolytes antgaliuka, labai skubejau, tai zolyte ne itin tvarkinga, bet man grazu tokia pasisiausus rolleyes.gif : Puosta grietinele, gelytes is sokoladines saldainiu mases smile.gif

user posted image

Nuotraukoj kazkokia susiliejus atrodo, naturoj daaug geriau atrodo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gitule: 11 spalio 2009 - 17:07
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 10 11, 14:02)
sitas tortas taip ir prasosi suvalgomas,puikiai padirbejai smile.gif


Aciu lb 4u.gif
QUOTE(Dai'na @ 2009 10 11, 17:02)
o man labai mielas papuosimas 4u.gif


Man tik patiko, kad tos gelytes lb kvepia, nes dariau is saldainiu "Fruitella" ir Chewits", tai vaikai stumdesi, kuris spes kokia roze nugriebti biggrin.gif

QUOTE(gitule @ 2009 10 11, 18:05)
Keila, koooks apetitnas torciukas, mmm essen.gif:


Acius 4u.gif
Atsakyti
*Keila* , gitule nuostabūs tortukai bigsmile.gif
Atsakyti
tikrai graziai papuostas
Atsakyti
Sveikutes,turiu klausimuka,noriu kepti meduti,bet neturiu margarino ir ziurint,kokie orai siandien jau neturesiu,bet turiu daug sviesto "venta" ar galeciau juo pakeisti margarina?

Rasau i dvi temas,nes labai skubiai reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2009 10 14, 16:21)
Sveikutes,turiu klausimuka,noriu kepti meduti,bet neturiu margarino ir ziurint,kokie orai siandien jau neturesiu,bet turiu daug sviesto "venta" ar galeciau juo pakeisti margarina?

Rasau i dvi temas,nes labai skubiai reikia  4u.gif

galvoju kad gali deti sviesta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rikke @ 2009 10 14, 19:19)
galvoju kad gali deti sviesta  mirksiukas.gif


Atrodo, kad Cipciukas kazkada rase, jei neklystu apie meduti, kad butent margarino, o ne sviesto pabreze g.gif

Mergaites labai apetitni tortukai wub.gif
Atsakyti
labas rytas mergaitės,
jungiuosi prie medučio kepėjų kompanijos 4u.gif vakar issikepiau lakštus, ryt sutepsiu, kad šeštadieniui gatavas būtų.tešla man labai patiko thumbup.gif ypač kai pagulėjo, atvėso- tai tokia kietoka ir trapi pasidarė.Gaminau su margarinu eve, jis man į visus kepinius tinka.
turiu klausimuką- o jej grietinės riebumas tik 30% man ji tikriausiai nesusiplaks, ar ne?čia reiktų riebesnės?nes turiu girtinėlės 35% riebumo ir grietinės 30% riebumo.
Atsakyti
QUOTE(devolesa @ 2009 10 15, 09:24)
labas rytas mergaitės,
jungiuosi prie medučio kepėjų kompanijos  4u.gif  vakar issikepiau lakštus, ryt sutepsiu, kad šeštadieniui gatavas būtų.tešla man labai patiko  thumbup.gif  ypač kai pagulėjo, atvėso- tai tokia kietoka ir trapi pasidarė.Gaminau su margarinu eve, jis man į visus kepinius tinka.
turiu klausimuką- o jej grietinės riebumas tik 30%  man ji tikriausiai nesusiplaks, ar ne?čia reiktų riebesnės?nes turiu girtinėlės 35% riebumo ir grietinės 30% riebumo.

Sveikos meduciu kepejos.Pasiulysiu ir as savo greitaji meduti bet dabae neturiu jo foto o darau taip pameginkite ir jus tikrai skanu. Teslai; 3 saukstai medaus ,50 gr sviesto , 5 saukstai cukraus ,tuos produktus ddedu ant garu kad istirptu medus cukrus ir sviestas.I kita dibeni dedu 3 kiausinius dar 3 saukstus cukraus ir nugesinta soda [ pagal skoni iberiu aguonu] ir viska su mikseriu isplaku tada supilu medaus mase ir vel gerai isplaku tada jau sudedu miltus , tesla padarau kad kociotusi . Iskocioju laksta imu sriubine lekste ir apipjanu tada si laksta dedu ant skardos ir kepu .Is visos teslos gaunasi apie 7-8 blynus Pertepimui 2 indeliai 30proc.grietines,2 saukstai cukraus ir ziupsnelis pagal skoni rugsteles pagal skoni tada geri viska isplaku turi pasidaryti geri tirsta mase tada supilu indeli jogurto su vaisiais pacio riebiausio ir vel paplaku.Viskas.Prasideda gamyba ant kiekvieno pertepimo dar dedu ar grustu lazdyno riesutu o. kitam kokios tirstos rugstesnios uogienes.Ir taip baigiu.O toliau apdaila pagal savo fantazijas. SKANAUS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti