Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

QUOTE(JOLKA999 @ 2009 08 21, 14:20)
ESELLA,KAI MEDUTI SUTEPI,GERIAUSIA JI NAKCIAI PALIKTI SALDYTUVE,KAD SUBRESTU IR ISIGERTU,O RYTE JAU GALIMA BARSTYTI TRUPINIAIS,ARBA KITAIP PUOSTI.O TU BARSTEI ISKARTO,TODEL BRESDAMAS JIS IR SUSKILO.

TORO SLUOKSNIU TIKRAI NESIMATO,GAL PER SKYSTA BUVO GRIETINELE,O KOKIA NAUDOJAI g.gif O DAR RASEI,KAD PERPLAKEI ax.gif
NA,SVARBU,KAD BUVO SKANUS,KITA SYKI PAVYKS DAR GERIAU,SEKMES 4u.gif

grietinėlę tai naudojau dviejų skirtingų gamintojų, nes kai pasiunčiau MB kad nupirktų, tai nupirko Saulės pieno ir tik vieną indelį, o paskui pati pirkau jau kokią radau nedidelėj parduotuvėj, pieno žvaigždžių gal g.gif abi 35% ax.gif tai kaip suprantu, beveik viskas susigėrė į blynus blush2.gif

ačiū 4u.gif
Atsakyti
Atkeliauju ir as su savo medaus torciuku.Tai mano pats pirmas tortas, kuri isbandziau pries daugel metu, patiko nerealiai, ant rankos pirstu nesuskaiciuosiau kiek kartu esu kepusi.Tik mano receptas truputi kitoks.Blynams tesla tokia pat kaip cipciuko, tik be margarino, vietoj jo grietine.O kremas 2 indeliai grietines tirstos, riebios, saukstas zelatinos ir citrinos sultys, arba citrinos rugstis.Gaminimo procesas tok pats.Metu nuotraukyte, papuosimas lievas, bet skonis nerealus.user posted image
labai noriu pabandyti su grietinele, butinai tai padarysiu ir pasirodysiu. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurida28: 24 rugpjūčio 2009 - 22:34
Štai ir mano pirmasis "blynas" tongue.gif
Papuošimas, aišku, apgailėtinas. blush2.gif Bet kaip pirmam kartui.....
O skonis tai pasakiškas thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
DOSA,PAPUOSIMAS TIKRAI NERA APGAILETINAS schmoll.gif O PJUVIS TIKRAI PUIKUS,O KAD TORTAS LABAI SKANUS TAI NE NEABEJOJU,MIELAI DABAR TA GABALIUKA SUVALGYCIAU smile.gif
Atsakyti
Ačiū už padrąsinimą 4u.gif
Išties malonu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dosa @ 2009 09 02, 17:44)
Ačiū už padrąsinimą  4u.gif
Išties malonu  mirksiukas.gif

tik foto labai mazos,kelk per radikal.ru
Atsakyti
štai, bandau didesnę foto įkelt smile.gif
user posted image
Atsakyti
essen.gif essen.gif essen.gif essen.gif nu labai labai labai skaniai atrodo, kodėl man niekas tokio neiškepa blush2.gif ar man tik atrodo, ar į grietinėlę yra kažko dėta bigsmile.gif
Atsakyti
Dosa, o is ko ta sokoladini sluoksni padarei g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mallena: 02 rugsėjo 2009 - 20:28
Pertepimą dariau: grietinė + grietinėlė, nieko daugiau nedėjau, apart cukraus ir rūgštelės
O viršų apliejau šokoladine glazūra: (šokoladas+grietinėlė+medus) - ištirpinta mikrobangėje. smile.gif
Atsakyti
gal gali sokoladines glazuros proporcijas surasyti g.gif

Ir kai pertepima darai pusiau su grietine ir grietinele, zelatinos reikia deti g.gif
Atsakyti
mallena, šokoladinę glazūrą dariau pagal šį receptą:
150 g šokolado
2 v. s. grietinėlės
2 v. s. vandens
1 v. s. gliukozės (arba medaus).

Bet aš tiesiog dėjau viską iš akies, tikslių proporcijų negaliu parašyt ax.gif

O pertepimui nenaudojau želatinos. Išplakiau grietinę su cukrum ir rūgšele, veliau supyliau 46% grietinėlę ir dar paplakiau truputuką. Kremas gavosi kuo puikiausias mirksiukas.gif
Atsakyti