Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

taip taip, suteptas medutis iš 6 berods lakštelių paliktas geroms 8 valandoms šaldytuve, o tada pjaustyk ir formuok kaip nori, nes trafareto į aukštį nepasidarysi, kai gyvūnus darau, tai iš karto lakštelius išsikepu formuotus 4u.gif
Atsakyti
aš jau išsikepiau blynus karsta.gif Dabar laukiu kol mazoji pabus, kad galeciau krema makaluoti. Tai dabar kol nepamirsau mano klausimai apie blynu gamyba:

1) kazkur buvau radus, bet dabar jau niekur neberandu- ka daryti kad nebutu tu pusleliu kai atsiranda kepant? Tik pamenu kad minejo jog sakute badymas nepades. Nes pas mane kai keli blynai su puslelem gavosi;
2) paskui sulyginant krastus jau sutepus ir siek tiek pastovejus tortui?;
3) maisant tesla, kai ipyliau soda, man nesuputojo. Ka darau ne taip?

Papildyta:
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 29, 13:36)
Gamyba: Tesla
I didoka bliudeli reikia ideti visus produktus isskyrus soda , bliuda statyti ant puodo su verdanciu vandeniu ir visus produktus gerai ismaisyti (cia tam ,kad nesutrauktu kiausiniu ) besildamas margarinas savaime po trupuri istirps. Kai mase smarkiai ikais supilti nugesinta soda (Soda butinai nugesinti ipylus i ja pora saukstu acto,ir supilti ja i karsta tesla( smarkiai suputos ) , gerai ismaisyti, nukekti bliuda ir supilti miltus, gerai ismaisyti bliude, kai jau bus sunku maisyti isversti tesla ant smarkiai miltais pabarstyto stalo ir suminkyti, ji turi nelipti prie ranku ir susiminkyti i gabala kuris padejus neturi subliuksti.
Kociojant tesla stala smarkiai reikia pabarstyti miltais, ji lipni. Kocioti reikia kol tesla dar silta.


va cia man dar neaisku ax.gif Tai kada tuos miltus pilti reikejo? Nes pradzioj rasoma, kad sudeti visus teslos produktus, isskyrus soda, o paskui rasoma sudeti miltus? tai cia kaip? tik dali ju?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 26 liepos 2009 - 17:07
Jau padariau kremą, bet jis man nesigavo sad.gif Atrodo elementaru- grietinėlė, cukrus ir citrinos rūgštis. Bet man kazkokia vos grudeliais gaunasi ir lyg vandeniuoti nori g.gif Jauciu jau cia i sviesta varo? Bet grietinele tikrai atsaldziau. Tai gal per ilgai plakiau? O gal del to kad dejau ne citrinos rugsti, o pacios citrinos isspaudziau?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 26 liepos 2009 - 20:08
QUOTE(Elzė @ 2009 07 26, 18:07)
1) kazkur buvau radus, bet dabar jau niekur neberandu- ka daryti kad nebutu tu pusleliu kai atsiranda kepant? Tik pamenu kad minejo jog sakute badymas nepades. Nes pas mane kai keli blynai su puslelem gavosi;
2) paskui sulyginant krastus jau sutepus ir siek tiek pastovejus tortui?;
3) maisant tesla, kai ipyliau soda, man nesuputojo. Ka darau ne taip?

va cia man dar neaisku  ax.gif  Tai kada tuos miltus pilti reikejo? Nes pradzioj rasoma, kad sudeti visus teslos produktus, isskyrus soda, o paskui rasoma sudeti miltus? tai cia kaip? tik dali ju?


1. Kad nebūtų pūslių, blynus reikia lengvai paslėgt – aš ant karšto blyno uždedu skardą, išsilygina visos pūslės kuo puikiausiai thumbup.gif arba susirask kitą plokščią daiktą ax.gif
2. Galima įvairiai daryt – taip, galima perteptą ir šaldytuve pastovėjusį bei suminkštėjusi tortą apipjaustyti, taip išlyginant kraštus. Pati įpratau apipjauti ką tik iškeptą karštą blyną pagal tinkamo dydžio lėkštę ar kitą formą ir apipjovus staigiai paslegiu, po to tik pertepi ir iškart gaunasi ypač lygus gražus tortas.
3. Keista, kodėl nesuputojo g.gif sodą reikia supilti labai greitai, kol dar vyksta reakcija – taip darei g.gif
4. Kaitint reikia visus produktus išskyrus sodą ir miltus, į karštą masę supili užgesintą putojančią sodą, išmaišai viską, tešla suputoja ir tada beri miltus.

Grietinėlę panašu kad perplakei, reikėjo citrinos rūgštelę berti, sultys greičiausiai tau ir pakišo koją g.gif Dar Cipciukas labai gerai patarė, kad reikia cukrų pašaldyti šaldiklyje thumbup.gif taip mažiau šansų suplakt sviestą mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 26 liepos 2009 - 20:41
nesuputojo, nes kiek suprantu miltus susidėjo su skystais produktais į bliūdą, juos reikia dėti po sodos, kai nuputoja tešla mirksiukas.gif
Atsakyti
ačiū, supratau savo klaidas. (bet tortas vis tiek labai skanus gavosi smile.gif )
Atsakyti
user posted image

rodau pjuvi savo bandomojo torto. Vienas sluoksis pertemptas naminiu avieciu dzemu. Labai labai skanu!
Atsakyti
koks gabaliuuuuuukkkass bigsmile.gif noriu čia ir dabar essen.gif
Atsakyti
Elze, skanulis koks wub.gif puikiai pavyko thumbup.gif
Atsakyti
ačiū. labai stengiausi gi biggrin.gif Ir kaip pirmas torto kepimas tai išvis labai savim patenkinta. Bet va dėl puošimų suku galvą. Pradžioj galvojau su beze. Bet man ji nesigavo, o ir paskui pagalvojau kad nenoriu jos (nes valgys mazi vaikai, o cia kaip ir kiausinio baltymas zalias). Tai va galvoju apibarstyti ir tada pridaryti gelyciu ir bituciu. Bet as labai prasta menininke. o ir kantrybes tokiem kruopstiem darbam mazoka ax.gif ax.gif
Bet kad niekur nerandu maistiniu dazu. tai nezinau kaip cia daryti
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2009 07 28, 16:02)
ačiū. labai stengiausi gi  biggrin.gif  Ir kaip pirmas torto kepimas tai išvis labai savim patenkinta. Bet va dėl puošimų suku galvą. Pradžioj galvojau su beze. Bet man ji nesigavo, o ir paskui pagalvojau kad nenoriu jos (nes valgys mazi vaikai, o cia kaip ir kiausinio baltymas zalias). Tai va galvoju apibarstyti ir tada pridaryti gelyciu ir bituciu. Bet as labai prasta menininke. o ir kantrybes tokiem kruopstiem darbam mazoka  ax.gif  ax.gif 
Bet kad niekur nerandu maistiniu dazu. tai nezinau kaip cia daryti

Tai gali gėlytes kokias marmeladines padaryt, arba iš vaisių mirksiukas.gif
O bitutes gali išpaišyt su juosu ir baltu šokoladu iškart ant torčiuko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 07 28, 16:09)
Tai gali gėlytes kokias marmeladines padaryt, arba iš vaisių mirksiukas.gif
O bitutes gali išpaišyt su juosu ir baltu šokoladu iškart ant torčiuko ax.gif

su tuo išpaišmu tai paskui gali niekas nesupransti ką ten nupaišiau biggrin.gif O apie marmaledines gelytes einu paskaitineti
Atsakyti