Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

QUOTE(Ingerele @ 2009 07 16, 12:27)
oho ir aisku tai bus sestadienis ane?? ir aisku matei kokie karsciai sestadieni???

vargu ar su vaisiais tuomet gerai bus. na bet is tikruju siuo klausimu as tau nepatareja. niekad nedariau su vaisiais dar ir negaliu pasakyt kaip ten is tikruju

KLausyk gal aš nedėsiu nes laipsnių 29-25 kaip kur o jis mašinoje...sad.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 07 16, 13:31)
KLausyk gal aš nedėsiu nes laipsnių 29-25 kaip kur  o jis mašinoje...sad.gif



gal geriau nerizikuok. as tai bijociau deti tikrai. dar jei namie saldytuve tai jokiu problemu , bet cia masinoj man baisoka butu. unsure.gif
Atsakyti
dabar per visas temas klausiu..tikrai esu nerimo apimta juodo, gal jau ir panika tai vadinasi:)
o AS SUTEPIAU SAVO MEDUTI.8 LAKSTAI SU GRIETINES Grietineles misiniu su zele gabaliukais.... Niu sutepiau dabar jis stovi...bet as esu Blondine, ir i visa mase sudejau zele gabaliukus, reiskiasi ir torto virsus su zele gabaliukais...tai kaip as dengsiu ta mase CYPCIUKO, ARBA MEIN...jei gumbu ir nebus tai ar laikysisi, nesuskys, nenuciuos..
MErgaite tikrai reikia atsakymo...PUOsimas bus arba ryt vakare, arba sestadieni is ryto..o vesiu ji 140 km ir masinoje jam teks buti nuo 11.00 iki 16.00 tai persigandusi esu labai
[/quote]
Atsakyti
Povilas- gera ideja su kefyru
reikes pabandyti
pjuvis super 4u.gif
Atsakyti

O čia mano darytas KRikštynų tortas , bet VISŲ JŪSŲ PATARIMAIS PRIFARŠIRUOTAS....
TIKRAI NUOŠIRDUS AČIŪ JUMS VFISOMS.
VIDUJE CYPCIUKO MEDUTIS:) Dengtas Cypciuko mase, gėles ir burbuliukai ir batukai irgi iš tos pačios masės:))
AČIŪ CYPCIUKAI
user posted image

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingriduska: 21 liepos 2009 - 09:28
LABAI MIELAS IR SILTAS TORTAS wub.gif O TU TIEK BIJOJAI biggrin.gif PUIKUS DARBELIS smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 07 21, 10:56)
LABAI MIELAS IR SILTAS TORTAS wub.gif O TU TIEK BIJOJAI biggrin.gif PUIKUS DARBELIS smile.gif

AČiū....žinoma man baisu..ir dabar baisu, pati nežinau kaip čia aš jį uždengiau...atrodo kad čia ne aš smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 07 21, 09:12)
AČiū....žinoma man baisu..ir dabar baisu, pati nežinau kaip čia aš jį uždengiau...atrodo kad čia ne aš smile.gif))

lotuliukas.gif lotuliukas.gif auksciau nosi,mergyt 4u.gif nu skaniai pasijuokiau biggrin.gif
Atsakyti
oi ir as sumasciau torta kepti. perziurejau visus papuosimus, nes noriu vaikisko torto. Kol kas bent jau man suprantamiausiai atrodo Boruzele ir Meskutis

Dabar einu ieskoti Cipciuko medaus torto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 22 liepos 2009 - 10:03
tai cia tas isgirtasis torto receptas yra pacioje pirmoje zinuteje?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2009 07 22, 12:46)
tai cia tas isgirtasis torto receptas yra pacioje pirmoje zinuteje?

Tikrai taip mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2009 07 22, 11:01)
oi ir as sumasciau torta kepti. perziurejau visus papuosimus, nes noriu vaikisko torto. Kol kas bent jau man suprantamiausiai atrodo Boruzele ir Meskutis

Dabar einu ieskoti Cipciuko medaus torto  ax.gif

kempiniukas puikiai gautųsi mirksiukas.gif
Atsakyti