Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

QUOTE(rugiagele26 @ 2009 06 25, 18:32)
Kazkuri klause del meducio uzsaldymo-taigi, galima uzsaldyti. Atsiles jis buna dar dregnesnis nei pries tai buvo!  thumbup.gif

O tai kaip kremas ar nepatista atsiles?
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2009 06 27, 10:21)
O tai kaip kremas ar nepatista atsiles?

man rodos čia kalba eina apie biskvitų pačių užšaldymą, o ne jau suteptą tortą su grietinėle
Atsakyti
Uhh ploja.gif ir as issikepiau siandien Cypciuko meducio paplocius, net 12 ju isejo uhh...net suplukau smile.gif
Na, o tepsiu juos dar net nezinau kada, bet jau dabar labai savimi didziuojuos ir labai dekoju Cypciukui uz recepta oro_buckis.gif
Atsakyti
QUOTE(Centime @ 2009 06 27, 20:23)
Uhh ploja.gif  ir as issikepiau siandien Cypciuko meducio paplocius, net 12 ju isejo uhh...net suplukau smile.gif
Na, o tepsiu juos dar net nezinau kada, bet jau dabar labai savimi didziuojuos ir labai dekoju Cypciukui uz recepta oro_buckis.gif


saunuole 4u.gif is 12 tau iseis 2 tortai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Povila$ @ 2009 06 25, 16:50)
Šiandien kepiau dietinį medutį, tiesiog gerai išplakiau kefyrą su cukrumi ir nemažai citrinos sulčių, beto truputį įpyliau ir želatinos (bet labai mažai).

Va čia tai idėja! bigsmile.gif thumbup.gif O gabalėlis išvis fantastiškai atrodo, taip nemedutiškai - prabangiai biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės!
Skaičiau skaičiau, nagrinėjau jūsų temelę, ir susigundžiau pabandyti iškepti medutį. Lakštai jau iškepę, grietinėlę reikės susiveikti rytoj smile.gif .
Man jaučiu, kad labai gerai nesuputojo tešla, kai sudėjau sodą, nes įsivaizduoju nuo jūsų parašymų, kad suputojus, vos ne per kraštus lipa, o man tik šiek tiek padaugėjo masės ir viskas. Ir iš gautos tešlos tepadariau tik 8 blynelius, 22 cm. Mažokai kažkaip, kodėl? Gal kad nesuputoję gerai buvo, tai ir mažiau tešlos gavosi g.gif ?
O kokio maždaug storio blyneliai normalūs turi būti? Nes iš pradžių, kočiojau labai plonus, tai iškepus jie gal kokių 3 mm storio gavosi, paskui kočiojau storesnius, tai gavosi 6 mm. Tai kokie geresni? Man tie 3 mm kažkaip jaučiu per ploni.. g.gif
O šiaip blynelių skonis man patinka, gal šiek tiek tik medus labiau jaustis galėtų, bet svarbiausia, kad ne per saldūs, mat cukraus mažiau dėjau, o ir sodos nesijaučia thumbup.gif !
Tai va, gal kas atsakys į mane dominančius klausimus smile.gif . O maždaug kiek laiko reikia grietinėlę laikyti šaldytuve, kad pakankamai atšaltų, kažkur skaičiau, kad galima prieš plakant įdėti 5-10 min į kamerą ir dar indą kuriame plaksiu atšaldyti. O kad įdėsiu želė gabaliukų i grietinėlę, ir tepsiu su želė ją ant lakštų, netrukdys ji susigerti grietinėlei?
Ir gal grietinėlės tepti iš pradžių daugiau šiek tiek, nes besigeriant turėtų sumažėti jos ane? Na ir uždaviau klausimų, gal kiti kiek kvailoki, bet pirmas blynas man, tad nepykit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kaubojey @ 2009 06 27, 23:09)
Sveikos mamytės!
Skaičiau skaičiau, nagrinėjau jūsų temelę, ir susigundžiau pabandyti iškepti medutį. Lakštai jau iškepę, grietinėlę reikės susiveikti rytoj  smile.gif .
Man jaučiu, kad labai gerai nesuputojo tešla, kai sudėjau sodą, nes įsivaizduoju nuo jūsų parašymų, kad suputojus, vos ne per kraštus lipa, o man tik šiek tiek padaugėjo masės ir viskas. Ir iš gautos tešlos tepadariau tik 8 blynelius, 22 cm. Mažokai kažkaip, kodėl? Gal kad nesuputoję gerai buvo, tai ir mažiau tešlos gavosi  g.gif ?
O kokio maždaug storio blyneliai normalūs turi būti? Nes iš pradžių, kočiojau labai plonus, tai iškepus jie gal kokių 3 mm storio gavosi, paskui kočiojau storesnius, tai gavosi 6 mm. Tai kokie geresni? Man tie 3 mm kažkaip jaučiu per ploni..  g.gif
O šiaip blynelių skonis man patinka, gal šiek tiek tik medus labiau jaustis galėtų, bet svarbiausia, kad ne per saldūs, mat cukraus mažiau dėjau, o ir sodos nesijaučia  thumbup.gif !
Tai va, gal kas atsakys į mane dominančius klausimus  smile.gif . O maždaug kiek laiko reikia grietinėlę laikyti šaldytuve, kad pakankamai atšaltų, kažkur skaičiau, kad galima prieš plakant įdėti 5-10 min į kamerą ir dar indą kuriame plaksiu atšaldyti. O kad įdėsiu želė gabaliukų i grietinėlę, ir tepsiu su želė ją ant lakštų, netrukdys ji susigerti grietinėlei?
Ir gal grietinėlės tepti iš pradžių daugiau šiek tiek, nes besigeriant turėtų sumažėti jos ane? Na ir uždaviau klausimų, gal kiti kiek kvailoki, bet pirmas blynas man, tad nepykit  blush2.gif


1. Del sodos. pas mane tai niekas per krastus nelipa smile.gif Suputoja ir tiek smile.gif Net negaleciau pavadinti, kad labai gausiai smile.gif
2. Del blyneliu storio- kaip kam patinka. Man patinka plonesni, 3-4 mm jau iskepe, tada nereikia ju sulaistyti papildomai, kad tortas dregnas butu. Jei lakstai storesni, reikia det daugiau grietineles, o ir sulaistyt juos, nes kitaip tortas gausis sausas.
3. Grietinele saldytuve kaip minimum pora valandu reikia palaikyt priglaudus prie sieneles smile.gif As kisu i kamera kokioms 10-15 min, kad nereiktu laukti smile.gif
4. Zele gabaliukai niekaip nekenkia grietinelei, gali drasiai det smile.gif
5. As grietineles dedu daugiau, nes man taip skaniau, apie 1 cm smile.gif nu nepastebejau, kad jos sumazetu smile.gif

tikiuosi pagelbejau 4u.gif Sekmingo pirmojo blyno 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fregata @ 2009 06 27, 23:46)
1. Del sodos. pas mane tai niekas per krastus nelipa smile.gif Suputoja ir tiek smile.gif Net negaleciau pavadinti, kad labai gausiai smile.gif
2. Del blyneliu storio- kaip kam patinka. Man patinka plonesni, 3-4 mm jau iskepe, tada nereikia ju sulaistyti papildomai, kad tortas dregnas butu. Jei lakstai storesni, reikia det daugiau grietineles, o ir sulaistyt juos, nes kitaip tortas gausis sausas.
3. Grietinele saldytuve kaip minimum pora valandu reikia palaikyt priglaudus prie sieneles smile.gif As kisu i kamera kokioms 10-15 min, kad nereiktu laukti smile.gif
4. Zele gabaliukai niekaip nekenkia grietinelei, gali drasiai det smile.gif
5. As grietineles dedu daugiau, nes man taip skaniau, apie 1 cm smile.gif nu nepastebejau, kad jos sumazetu smile.gif

tikiuosi pagelbejau  4u.gif Sekmingo pirmojo blyno  4u.gif

Aišku smile.gif , dėkui už atsakymus, bandysiu rytoj pabaigti ką pradėjau smile.gif , o kai paragausiu, parašysiu rezultatą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssanta @ 2009 06 27, 10:55)
man rodos čia kalba eina apie biskvitų pačių užšaldymą, o ne jau suteptą tortą su grietinėle


Jau suteptas tortas saldomas. Niekas netyzta. Beje, Inocka sake, jei lieka grietineles, tai ja isplaka ir uzsaldo, atsilusi buna labai gera. Na as nebandziau, ale taip sake apie grietinele.
Atsakyti
kepiau kriksto teciui Jonui meduti. Matau savo klaidas niekaip nemoku lygiai krastu apvedzioti. Buvau pamirsusi is viso ji nufotografuoti, tai foto masinoj daryta ir tik viena, ax.gif smile.gif
[/IMG] http://hotimg23.fotk...Joninems895.jpg[/IMG]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingerele: 28 birželio 2009 - 16:58
QUOTE(Ingerele @ 2009 06 28, 17:52)
kepiau kriksto teciui Jonui meduti. Matau savo klaidas niekaip nemoku lygiai krastu apvedzioti. Buvau pamirsusi is viso ji nufotografuoti, tai foto masinoj daryta ir tik viena,  ax.gif  smile.gif
user posted image

4u.gif biggrin.gif

Atsakyti
Paragavau siandien savo meduti thumbup.gif , tikrai labai skanus, aisku, ne tobulybe biggrin.gif , bet kaip pirmam kartui tai liuks thumbup.gif . Tiesa, skonis kazkodel primena napoleona biggrin.gif ir labai skanu su braskem wub.gif .
Idedu ir nuotraukele rolleyes.gif
http://www.ipix.lt/desc/62081160/
Atsakyti