Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

Kai maziukas torciukas,tai visai lengva,paimi ji ant vienos rankos,truputi paverti sonu ir delnu imi trupinius ir lengvai berdama spaudi prie sonu,tik turi ranka nesudrebeti,sita torciuka sunkiai barsciau,jis turbut kokiu 5 kg,jau nejo paimti ant rankos,bet as ant stalo pasidejau ir spaudziau vis pasukdama,trupiniu buvo pilna virtuve doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vusia @ 2009 06 21, 17:19)
Noriu paklaust mergaičių ar dedat deginto cukraus i medutį? Man jon neišeina deginto įdėt, nes jis sustingsta, tai užpilu truputėliu vandens ir palaukiu kol ištirps biggrin.gif  Gal patarsit, kaip Jūs dedate? smile.gif


As pakepinu cukru ant keptuves kol paruduoja,tada ji pilu i meducio mase ir maisau ant garu voneles ta mase kol tas sustinges cukrus istirpsta ax.gif

QUOTE(Vaidosee @ 2009 06 21, 20:42)
Stai mano medutis,blyneliai pagal Cipsiuka,pertepimui plakta grietinele maisyta su grietine 30%,aisku cukrus ir rukstele taip pat,sluoksniuota su zele ir ananasu gabaliukais,puosta trupiniais ir mashrow gelytemis 


thumbup.gif
Atsakyti
mano medutis draugei-užsiprašė smile.gif
user posted image
Atsakyti
kokios neįprastos ir įdomios formos thumbup.gif gražu thumbup.gif
Atsakyti
Įkeliu savo Cipsiuko medutį gamintą giminių susitikimui, kremui maišiau grietinę su grietinėle, puošiau šokoladu ir rožytėmis iš "Fruittella" saldainiukų ax.gif lapeliai turėjo būt žali pagal pradinę mintį, bet gavosi tik šokoladiniai doh.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikucce: 22 birželio 2009 - 14:14
vikucce,sakau nuosirdziai,tortas wub.gif
Atsakyti
Mergaitės, turiu klausimą.
Vakar kepiau medutį ir pritrūkau pertepimo, tai liko man du lakštai. Skaičiau, kad jie gerai laikosi, bet kur juos laikyti??? Šaldytuve ar galima šiaip kur, kambario temperatūroje??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(drakosa @ 2009 06 25, 10:03)
Mergaitės, turiu klausimą.
Vakar kepiau medutį ir pritrūkau pertepimo, tai liko man du lakštai. Skaičiau, kad jie gerai laikosi, bet kur juos laikyti??? Šaldytuve ar galima šiaip kur, kambario temperatūroje???  g.gif

labas,laikyk kambario temperaturoj nieko nenutiks ,arba duok vaikams suvalgyti,maniskiai labai megsta meduolius situs. smile.gif
Atsakyti
Siulyciau pasidaryti trupiniu ir jais apibarstyti forma,kai kepsi varskes apkepa,nuostabus skonis iseina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ačiū mergaitės už patarimus...
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2009 06 21, 21:42)
Kai maziukas torciukas,tai visai lengva,paimi ji ant vienos rankos,truputi paverti sonu ir delnu imi trupinius ir lengvai berdama spaudi prie sonu,tik turi ranka nesudrebeti,sita torciuka sunkiai barsciau,jis turbut kokiu 5 kg,jau nejo paimti ant rankos,bet as ant stalo pasidejau ir spaudziau vis pasukdama,trupiniu buvo pilna virtuve  doh.gif


Aciu, bandziau doh.gif Kad gerai gavosi, tai nepasakyciau, nu, bent jau i ta puse smile.gif
Tortas gavosi didelis, niekas jo nebenori, ar galima medaus torta uzsaldyti saldiklyje.
??

Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2009 06 21, 22:42)
Kai maziukas torciukas,tai visai lengva,paimi ji ant vienos rankos,truputi paverti sonu ir delnu imi trupinius ir lengvai berdama spaudi prie sonu,tik turi ranka nesudrebeti,sita torciuka sunkiai barsciau,jis turbut kokiu 5 kg,jau nejo paimti ant rankos,bet as ant stalo pasidejau ir spaudziau vis pasukdama,trupiniu buvo pilna virtuve  doh.gif

man tai lengviau trupinius priglausti, kai paimu pilną pilną saują trupinių ir braukiu per šoną. Kartais net pirštų neištepu grietinėle, tokia pilna sauja "klijuoju"

QUOTE(eiwile @ 2009 06 21, 22:44)
As pakepinu cukru ant keptuves kol paruduoja,tada ji pilu i meducio mase ir maisau ant garu voneles ta mase kol tas sustinges cukrus istirpsta  ax.gif
thumbup.gif

vis galvoju, ar ne paprasčiau tiesiog įmaišyti karamelinio cukraus? Jo yra pirkti... na kam pirkti, jeigu galima ant keptuvės paskrudinti.. bet man kažkaip gaila keptuvės, nors gal nieko ir neatsitiktų. Nesu bandžiusi.
Atsakyti