Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

QUOTE(Ingerele @ 2009 06 15, 12:28)
aciu olesta. iki jusu visu sedevru man cia toli bet stengiuosi..... smile.gif

nu jau nu jau, galvoji, kad aš gimiau mokėdama, pati nuo naujų metų tik kepu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingerele @ 2009 06 15, 09:54)
kepiau 2 meducius. vienas tecio 50-meciui, kitas mamos gimtadieniui(nese i darba)
user posted image[/URL]

user posted image[/URL]

mamai !

user posted image[/URL]

user posted image[/URL]

pertepimas grietine su grietinele, cukrus, riesutai graikiski ir citrinos rugstele, puosti grietinele ir cukrinemis gelytemis.

oho kokie nuostabus meduciai,sauniai padirbejai thumbup.gif o jau narcizai kokie wub.gif saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emiga @ 2009 06 14, 20:42)
jei perki Lidlo ,tai man paskutiniu metu irgi nekaip issiplaka..kokybe suprastejo gal? g.gif

as tik ja ir perku,iki musu turbut atveza gera lotuliukas.gif kol kas neturejau problemu... schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingerele @ 2009 06 15, 09:54)
kepiau 2 meducius. vienas tecio 50-meciui, kitas mamos gimtadieniui(nese i darba)

bigsmile.gif vau mergyte tu ir pavarei,tiesiog zavu,ir knyga kokia grazi,ir antras tortukas koks...saunuole 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu visoms uz pagyrimus. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 06 15, 15:08)
oho kokie nuostabus meduciai,sauniai padirbejai thumbup.gif o jau narcizai kokie wub.gif saunuole 4u.gif



Vau, čia tai bent, biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif uz meduti su narciziukais biggrin.gif
Atsakyti
Labai skanus tortas tongue.gif Ačiū Cipciukui už receptą 4u.gif Čia mano šedevras bigsmile.gif

Foto kokybė nelabai kokia, bet bendras vaizdas matosi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jursla: 17 birželio 2009 - 10:07
Kaip gražu, o kas ten ant viršaus?
Atsakyti
SOS! gal galit pasakyk kiek reikia cukraus dėt į pertepimą???(1L. grietinės ir 2indeliai grietinėlės)
Atsakyti
tikrai grazus medutis,cia kaip matau dengta cukrine mase thumbup.gif

rembiene,paskaityk olestos postus,manau rasi atsakyma,nes ji dare su grietine.
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2009 06 17, 18:04)
SOS! gal galit pasakyk kiek reikia cukraus dėt į pertepimą???(1L. grietinės ir 2indeliai grietinėlės)


Aš tai visada iš akies beriu ir ragauju blush2.gif pasidarau, kad būtų gan ryškus skonis ir kad gerai jaustųsi rūgštelė atitinkamai ir saldumas (tarkuoju citrinos žievelę, išspaudžiu sultis ir jei maža beriu citrinų rūgšties dar) plaku mikseriu ir vėl ragauju blush2.gif bet jei pradžioj gali berti cukrų vėliau jau tik cukraus pudrą, nes nebespės cukrus ištirpti ax.gif Taigi orientuokis savo skonio receptoriais ir bus viskas ok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vusia @ 2009 06 17, 10:46)
Kaip gražu, o kas ten ant viršaus?



Ačiū, ant viršaus šokoladinės pupos.. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 06 17, 17:16)
tikrai grazus medutis,cia kaip matau dengta cukrine mase thumbup.gif

rembiene,paskaityk olestos postus,manau rasi atsakyma,nes ji dare su grietine.



Taip dengiau cukrine mase ir ji labai tiko šiam tortui, bet sekantį karta manau daryčiau rukštesni kremą, nes viršus būna labai saldus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jursla: 18 birželio 2009 - 09:41