Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

mergaites,o ne paprasciau atvesinti zelatina,negu sildyti grietine doh.gif As jei darau zele su grietine,visad atsaldau istirpinta zelatina,ja idedu i salta vandeni,ji atvesta tada pilu i plakama mikseriu krema.
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2009 06 14, 15:28)
Stai ir mano medutis,si karta kremas neistizo,dejau i pertepimus zele gabaliuku ir ananasu,krema dariau su grietine ir grietinele,gavosi tikrai pasakiskas torciukas ir skonis labai geras  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif .Galejo tiktai blynukai buti truputi storesni  ax.gif ]

labai skaniai atrodo...bet matosi kad kremo tai sociai lotuliukas.gif lakstai vos matosi... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2009 06 14, 20:14)
mergaites,o ne paprasciau atvesinti zelatina,negu sildyti grietine doh.gif As jei darau zele su grietine,visad atsaldau istirpinta zelatina,ja idedu i salta vandeni,ji atvesta tada pilu i plakama mikseriu krema.

O as tai nei grietine sildau, nei zelatina saldau lotuliukas.gif ir man visada viskas puikiai gaunasi... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Luella @ 2009 06 14, 21:02)
O as tai nei grietine sildau, nei zelatina saldau  lotuliukas.gif  ir man visada viskas puikiai gaunasi...  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Luella @ 2009 06 14, 19:02)
O as tai nei grietine sildau, nei zelatina saldau  lotuliukas.gif  ir man visada viskas puikiai gaunasi...  lotuliukas.gif

tai saunu kad viskas puikiai gaunasi,o as atsimenu kai pirma karta dariau krema su zelatina,man susoko gabalais,tai po to karto zelatinos tiesiai i grietine niekada nepilu,tiesiog paimu kelis saukstus suplaktos grietines ir i ja supilu is leto zelatinos tirpala,o po to ta misini isleto pilu i likusi grietines plakini, g.gif dabar skaitau ir galvojo kazin ar suprasit ka norejau pasakyt...na kas nores tas supras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2009 06 14, 11:30)
kai sudėjau grietinėlę ji man visiškai nesimaišė, guzais taip ir stovėjo unsure.gif pašilus viskas isšimaišė puikiai 4u.gif


Na su grietinėle kremo tai tikrai nereikėjo šildyt doh.gif schmoll.gif (o grietinę - tik iki kol tokia nebešalta bus mirksiukas.gif ) aš tai sudėjus grietinėlę (pačioj pabaigoj) dar pora ratų mikseriu prasuku ir išsimaišo puikiai blush2.gif bet tik vooooos vos paplakti kitaip sukris grietinėlė ax.gif bet šitam kremui iš principo nebūtina grietinėlę išplakti iki tiek, kad "stovėtų" kaip dzibams ax.gif galima iki purios minkštos masės išplakt - tuomet lengviau išsimaišo ax.gif Nikoleta, tikrai nuoširdžiai dėl tavęs džiaugiuosi kad tortas po visų eksperimentų pavyko karsta.gif

QUOTE(Vaidosee @ 2009 06 14, 17:28)
Stai ir mano medutis


Bet kaip skaniai tortukas atrodo user posted image mėgstu su daaaaug kremo thumbup.gif na gal vos vos storėlesni lakšteliai galėjo būti lotuliukas.gif

***********

Apple tree bigsmile.gif tu visiškai teisi drinks_cheers.gif vat čia geriausias sprendimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif arba kaip jau rašiau temperatūra želatinos tirpalo ir kremo turi būti vienoda - tuomet irgi nesutrauks mirksiukas.gif
Atsakyti


O jus nepastebejot ,kad atsilus orams grietinele gerai neissiplaka? Ar cia tik man taip , na pertepimui tinkama , bet jau puosimui , tai schmoll.gif O plaku tai 38% grietinele. Ziema viskas gerai buvo , o vat dabar jau kelinta karta pastebejau, kad neissiplaka , tiek kokia turetu buti
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2009 06 14, 20:30)
O jus nepastebejot ,kad atsilus orams grietinele gerai neissiplaka? Ar cia tik man taip , na pertepimui tinkama , bet jau puosimui , tai  schmoll.gif  O plaku tai 38% grietinele. Ziema viskas gerai buvo , o vat dabar jau kelinta karta pastebejau, kad neissiplaka , tiek kokia turetu buti

jei perki Lidlo ,tai man paskutiniu metu irgi nekaip issiplaka..kokybe suprastejo gal? g.gif
Atsakyti
QUOTE(emiga @ 2009 06 14, 21:42)
jei perki Lidlo ,tai man paskutiniu metu irgi nekaip issiplaka..kokybe suprastejo gal? g.gif



O Lidle grietineles yra g.gif Gal galetum kada fotke imesti ,kaip atrodo g.gif , negi as tundra nerandu Siaip perku kitoj pardej 38% riebumo
Atsakyti
kepiau 2 meducius. vienas tecio 50-meciui, kitas mamos gimtadieniui(nese i darba)
user posted image[/URL]

user posted image[/URL]

mamai !

user posted image[/URL]

user posted image[/URL]

pertepimas grietine su grietinele, cukrus, riesutai graikiski ir citrinos rugstele, puosti grietinele ir cukrinemis gelytemis.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingerele: 15 birželio 2009 - 10:59
Ingerele, kokie medučiai, oho-ho thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir knyga, ir narciziukai, mmmmmm thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 15, 13:20)
Ingerele, kokie medučiai, oho-ho thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif ir knyga, ir narciziukai, mmmmmm thumbup.gif



aciu olesta. iki jusu visu sedevru man cia toli bet stengiuosi..... smile.gif
Atsakyti