Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

Senas, geras , laiko patikrintas torciuko receptas, be jokiu konservantu ir E. As ji savo seimynai iskepu kokiu svenciu proga. Viena sluoksni as pertepu juoduju serbentu uogiene. Tikrai skanu. biggrin.gif
Atsakyti
na padariau eksperimentą biggrin.gif dėjau braškių ir žele gabaliukų blush2.gif dariau kremą grietinė+grietinėlė, tik matyt per daug pašildžiau, nes skystas kremas gavosi, tai vargau kol tepiau, viskas bėgo ir t.t. paskutiniams sluoksniams sumąsčiau į šaldytuvą kremą įdėt ir gavosi thumbup.gif padariau storuliuką rolleyes.gif 7 lakštų, nežinau kaip pavyks papuošti braškėm jei normaliai parodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2009 06 13, 07:30)
na padariau eksperimentą biggrin.gif dėjau braškių ir žele gabaliukų  blush2.gif dariau kremą grietinė+grietinėlė, tik matyt per daug pašildžiau, nes skystas kremas gavosi, tai vargau kol tepiau, viskas bėgo ir t.t. paskutiniams sluoksniams sumąsčiau į šaldytuvą kremą įdėt ir gavosi  thumbup.gif padariau storuliuką  rolleyes.gif 7 lakštų, nežinau kaip pavyks papuošti braškėm jei normaliai parodysiu smile.gif

jezusėliau, o ką Tu šildei blink.gif doh.gif kremą?????
Atsakyti
buvau viena su savo 2mete pupa, tai viena akim ją ganiau kita tortą blush2.gif pagal instrukciją kremą reikėjo statyt į bliūdą su šiltu vandeniu, tai ten kremas ilgokai pabuvo blush2.gif ir vanduo matyt per karštas blush2.gif bet gritienėlė puikiai išsimaišė biggrin.gif na tikiuosi nuo to skonis nenukentės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2009 06 13, 09:21)
buvau viena su savo 2mete pupa, tai viena akim ją ganiau kita tortą blush2.gif pagal instrukciją kremą reikėjo statyt į bliūdą su šiltu vandeniu, tai ten kremas ilgokai pabuvo blush2.gif ir vanduo matyt per karštas  blush2.gif bet gritienėlė puikiai išsimaišė biggrin.gif na tikiuosi nuo to skonis nenukentės biggrin.gif

cia ne krema sildyti reikejo, krema kaip tik visur cipciukas uzakcentuoja, akd reikia su gerai atsalusia grietinele daryti, sildyti reikia paplociams torto tesla unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2009 06 13, 09:21)
buvau viena su savo 2mete pupa, tai viena akim ją ganiau kita tortą blush2.gif pagal instrukciją kremą reikėjo statyt į bliūdą su šiltu vandeniu, tai ten kremas ilgokai pabuvo blush2.gif ir vanduo matyt per karštas  blush2.gif bet gritienėlė puikiai išsimaišė biggrin.gif na tikiuosi nuo to skonis nenukentės biggrin.gif

kur cia taip buvo parasyta? g.gif grietine/grietinele salta reikia plakti ..
Atsakyti
Įtariu, kad Nikoleta pagal mano metodiką darė lotuliukas.gif čia aš taip buvau parašius ax.gif ..... kadangi..... grietinė plakama šalta iš šaldytuvo ax.gif į grietinę pilame ištirpintą želatiną - tai va šitoje vietoje svarbu, kad grietinė nebūtų pernelyg šalta, nes paprasčiausiai sutrauks želatiną nuo temperatūrų skirtumo ax.gif tai va, kad greičiau būtų... aš ir įstatau į šiltą (ne į karštą !!!! schmoll.gif ) vandenį indą su grietine, maišau, kol lengvai aprimsta (ilgam tiiiiiikrai nepalieku schmoll.gif ) tada palengva plakdama supilu želatiną ir per 3 kartus įmaišau šaltą išplaktą grietinėlę - kadangi grietinėlė šalta, kremas momentaliai pradeda apstinginėti (arba galima trumpam į šaldytuvą į dėti, bet tik kad bepradedanti stingti būtų) ir pertepam lakštus - nieks niekur neturi bėgti per kraštus schmoll.gif tepamas gan tirštas kremas ax.gif Na, jei jūs nebijot rizikuoti, galit želatiną ir į šaltą grietinę pilti - bet aš jau turėjau "linksmų" nuotykių kai želatiną sutraukia doh.gif - tai daugiau nerizikuoju schmoll.gif Juk pagrindinė taisyklė ir yra tokia - kad želatinos tirpalas ir masė į kurią ją ruošiatės pilti turi būti vienodos temperatūros ax.gif
Labai tikiuosi, Nikoleta, kad tau viskas galiausiai baigėsi gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RiMami: 13 birželio 2009 - 15:03
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 03 29, 13:36)
Gamyba: Tesla
I didoka bliudeli reikia ideti visus produktus isskyrus soda , bliuda statyti ant puodo su verdanciu vandeniu ir visus produktus gerai ismaisyti (cia tam ,kad nesutrauktu kiausiniu ) besildamas margarinas savaime po trupuri istirps. Kai mase smarkiai ikais supilti nugesinta soda (Soda butinai nugesinti ipylus i ja pora saukstu acto,ir supilti ja i karsta tesla( smarkiai suputos ) , gerai ismaisyti,  nukekti bliuda ir supilti miltus, gerai ismaisyti bliude, kai jau bus sunku maisyti isversti tesla ant smarkiai miltais pabarstyto stalo ir suminkyti, ji turi nelipti prie ranku ir susiminkyti i gabala kuris padejus neturi subliuksti.



nu aš skaitau skaitau ir niekaip neįsikertu ( o gal čia jau nuovargis savo daro smile.gif ) -ar miltus irgi reikia, kaitint ar juos įmaišyt, kai jau viską pakaitini blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(rembiene @ 2009 06 14, 02:32)
nu aš skaitau skaitau ir niekaip neįsikertu ( o gal čia jau nuovargis savo daro smile.gif ) -ar miltus irgi reikia, kaitint ar juos įmaišyt, kai jau viską pakaitini  blush2.gif ?

ne miltų nereikia dėti reikia dėt tada kai nuimi nuo puodo bliūdą, biškį gal neaškiai parašyta, bet paskui suprast galima kas ir kaip smile.gif
Atsakyti
Tortas gavosi puikus thumbup.gif , šildyti galima smile.gif kad gerai viskas išsimaišytų tik prieš tepant lakštus reikia idėt į šaldytuvą kad apstigtų kremas biggrin.gif mano atradimas, o kai sudėjau grietinėlę ji man visiškai nesimaišė, guzais taip ir stovėjo unsure.gif pašilus viskas isšimaišė puikiai 4u.gif čia gavosi jau mano receptas su nukrypimais nuo originalo hihihi.gif braškės labai labai tiko, tik galėjau daugiau pridėti jų 4u.gif taigi gaminkit, vistiek gausis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikoleta: 14 birželio 2009 - 10:31
Stai ir mano medutis,si karta kremas neistizo,dejau i pertepimus zele gabaliuku ir ananasu,krema dariau su grietine ir grietinele,gavosi tikrai pasakiskas torciukas ir skonis labai geras thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif .Galejo tiktai blynukai buti truputi storesni ax.gif
user posted image
Atsakyti
labai skaniai atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

man tiek kremo niekada nelieka kai pastovi nors ir deciau dvygubai doh.gif man viskas susigeria ar taip turi buti g.gif
Atsakyti