Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

[va radau:
user posted image
dzibukus darau smailiais dantukais antgaliukai kur yra mirksiukas.gif

Atsiprasau, kad ne i tema...
Kur gautii toki rinkinuka? ir kiek mazdaug kainuoja? ax.gif
Atsakyti
parašiau į az 4u.gif
Atsakyti
Olesta, aš susimakalavau ir nieko nebesusigaudau doh.gif Tai kuom tą nerealaus skonio medutį tepei? vien grietine, ar grietine maišytą su grietinėle?
Aš kol neatradau cipsiuko recepti darydavau grietine su želatina, bet jis man budavo toks sausokas g.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2009 06 10, 12:33)
Olesta, aš susimakalavau ir nieko nebesusigaudau  doh.gif  Tai kuom tą nerealaus skonio medutį tepei? vien grietine, ar grietine maišytą su grietinėle?
Aš kol neatradau cipsiuko recepti darydavau grietine su želatina, bet jis man budavo toks sausokas g.gif

vat man atrodo uzniuk kad zelatinas sutvirtina grietine ir neduoda isigerti i lakstus g.gif ax.gif
Atsakyti
gal padauginate želatino???? litrui grietinės dedu tik pusantro valgomo šaukšto jos ir gaunasi drėgnas, su grietinėle nei karto toks nebuvo schmoll.gif tepsiu tik su grietine, puošiu grietinėle 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 10, 14:08)
gal padauginate želatino???? litrui grietinės dedu tik pusantro valgomo šaukšto jos ir gaunasi drėgnas, su grietinėle nei karto toks nebuvo schmoll.gif tepsiu tik su grietine, puošiu grietinėle 4u.gif


Zodziu plaki grietine, ir supili zelatina ir viskas? Na aisku cukraus idedi, rugsteles, ar ne? cool.gif
Atsakyti
paplakiau grietinę kol puri tokia pasidarė, įpyliau išbrinkintos ir ištirpdytos 1,5 šaukšto želatinos ir įplakiau lėčiausiu greičiu į plaktą grietinę, dar truputį paplakiau, įsipyliau ten kvapelių pagal skonį ir tik cukraus pudros, nes grietinė pati iš savęs rūgšti, ir nepadaugint cukraus pudros, nepamirštant, kad lakšteliai saldūs essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 10, 14:08)
gal padauginate želatino???? litrui grietinės dedu tik pusantro valgomo šaukšto jos ir gaunasi drėgnas, su grietinėle nei karto toks nebuvo schmoll.gif tepsiu tik su grietine, puošiu grietinėle 4u.gif


Olesta, žiūriu ir tau patiko grietinės pertepimas drinks_cheers.gif aš visad su ja pertepinėju mirksiukas.gif Tu kai daug tortų kepi tai kokį kartelį pamėgink į plaktą grietinę įmaišyti dalį plaktos grietinėlės + aišku želatina ax.gif na man laaaaaabai patinka toks pertepimas, kremas gerokai puresnis gaunasi mirksiukas.gif dabar visad tik taip ir darau ax.gif Buvau netgi kažkur ir proporcijas surašius, jei norėsi galėsiu paieškot ax.gif

Ir galiu tik pritarti Olestai, kad tokiu kremu pertepti lakšteliai tikrai normaliai persigeria drinks_cheers.gif jie juk ploni, o kremo gi mes nepagailim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 06 10, 22:01)
Olesta, žiūriu ir tau patiko grietinės pertepimas drinks_cheers.gif aš visad su ja pertepinėju mirksiukas.gif Tu kai daug tortų kepi tai kokį kartelį pamėgink į plaktą grietinę įmaišyti dalį plaktos grietinėlės  + aišku želatina ax.gif na man laaaaaabai patinka toks pertepimas, kremas gerokai puresnis gaunasi  mirksiukas.gif dabar visad tik taip ir darau ax.gif Buvau netgi kažkur ir proporcijas surašius, jei norėsi galėsiu paieškot  ax.gif

Ir galiu tik pritarti Olestai, kad tokiu kremu pertepti lakšteliai tikrai normaliai persigeria  drinks_cheers.gif jie juk ploni, o kremo gi mes nepagailim mirksiukas.gif

labai jau isgyret si pertepima,bus isbandytas smile.gif ,klausykit mergaites o siuo pertepimu jus pertepat tik meduti,ar esat bandziusios ir kitus tortukus,jus vistiek kepat daugiau mirksiukas.gif ir jai rasi buk gera mestelk proporcijas.... aciuks.gif
Atsakyti
Apple tree, va suradau - žvilgterk čia (tik neišsigąsk fotkių, nes ten pirmą kart puošt mėginta blush2.gif ). Prisieksperimentavau jau sočiai su tuo tortu - tai šis kremo variantas man idealiausias mirksiukas.gif Norėdama puošt beze kremu irgi truputį pagudrauju ax.gif - pertepinėdama nedatepu kremo iki kraštų (palieku iki 2 cm nedatepta), po to tuos likusius tarpelius užtepu plakta grietinėle, po to jau puošiu beze - nebuvo dar nei karto kad bezas nučiuožtų ar pan. - laikėsi jis kuo puikiausiai thumbup.gif (jei pameni mano tortą su kalijom - tai jis tokiu metodu darytas lotuliukas.gif )
Aš asmeniškai tai tik meduti grietininiu kremu pertepinėju ax.gif nelabai spėju įvairesnių receptų išmėginti, nes maniškiai tiesiog pamišę dėl medučio doh.gif
Atsakyti
oi, ačiū, išbandytas tas pertepimas buvo jau kepant pirmuosius du medučius thumbup.gif viskas super ir su juo thumbup.gif tik buvau visokių priedų dar pridėjus, tai nei skonio nebeatsimenu dabar lotuliukas.gif
jo, su šiuo pertepimu būtent tepu bent jau aš tik medutį, kitus tortus darau pagal receptūrą, bet vėl gi, koreguoju pagal save, pavyzdiui negro bučiniui pertepimui naudoju ne paprastą kondensuotą pieną o Rududu, juodajam miškui smarkiai sumažinu cukraus kiekį ir dar dedu citrinos rūgštelės, griliažinio pertepimą taip paty darau su Rududu, nu žodžiu, pasidarau kaip man skaniau blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2009 06 10, 22:53)
Apple tree, va suradau - žvilgterk

aciu jau zvilkterejau...
aciuks.gif
Atsakyti