Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

Oleste o grietine dejai po indeli 40 ir 30
Atsakyti
apple tree Meduti is puses normos darei? ax.gif 4u.gif Anksciau kaip darydavau medaus torta tai sutepdavau su grietine ir pridedavau dziovintu slyvu na man skonis neapsakytas wub.gif 4u.gif . Ech jauciu reikia siandien pasidaryti blush2.gif ax.gif smile.gif

Tiesa o kiek mazdaug cukraus dedat kremui ? Ar gal geriau cukraus pudra deti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kisule: 09 birželio 2009 - 16:02
Dvaro 40 % grietinės dėjau 380 g, o kas liko iki litro 30-ies ėmiau, išplakus pasidaro daugiau, iš akies cukraus pudros maktelėjau, ragaukit kaip Jums skanu, anąkart dėjau 2/3 stiklinės buvo rūgštu, dabar gal stiklinę dėjau, kiek pakely buvo, tiek suvarčiau, ten gal kokie 250-300 g buvo, gal ne nesvėriau, paragavau, kad skaniau nei anąkart ir palikau taip. Žiūrint kiek Jums reikia kremo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 09, 17:56)
Žiūrint kiek Jums reikia kremo 4u.gif

aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kisule @ 2009 06 09, 15:00)
apple tree Meduti is puses normos darei?  ax.gif  4u.gif  Anksciau kaip darydavau medaus torta tai sutepdavau su grietine ir pridedavau dziovintu slyvu na man skonis neapsakytas wub.gif  4u.gif  . Ech jauciu reikia siandien pasidaryti blush2.gif  ax.gif  smile.gif

Tiesa o kiek mazdaug cukraus dedat kremui ? Ar gal geriau cukraus pudra deti? g.gif

dariau is visos normos,nes is puses mano seimyna nepasidalina lotuliukas.gif ,as pertepu su grietinele ir dedu i plakta grietinele tik cukraus pudra,nes man atrodo kad cukrus sunkiai istirptu,tai mano nuomone,gal as klystu bet taip as jau darau,o cukraus dedu pagal skoni,cia jau kaip kam....
Atsakyti
ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(apple tree @ 2009 06 09, 18:12)
dariau is visos normos,nes is puses mano seimyna nepasidalina lotuliukas.gif ,as pertepu su grietinele ir dedu i plakta grietinele tik cukraus pudra,nes man atrodo kad cukrus sunkiai istirptu,tai mano nuomone,gal as klystu bet taip as jau darau,o cukraus dedu pagal skoni,cia jau kaip kam....

ACIU UZ ATSAKYMA 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
grietinėlėje tikrai ištirpsta ir cukrus, tikrai tikrai mirksiukas.gif bet skanesnio medučio nei šiandien, per savo kepimo patirtį dar nevalgiau, nuo šiol darysiu tik su grietine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 09, 21:13)
grietinėlėje tikrai ištirpsta ir cukrus, tikrai tikrai mirksiukas.gif bet skanesnio medučio nei šiandien, per savo kepimo patirtį dar nevalgiau, nuo šiol darysiu tik su grietine thumbup.gif

drinks_cheers.gif
pabandziau pertepti su grietinele tai mum schmoll.gif ,nelabai patiko ,o su grietine kitas reikalas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 09, 20:13)
grietinėlėje tikrai ištirpsta ir cukrus, tikrai tikrai mirksiukas.gif bet skanesnio medučio nei šiandien, per savo kepimo patirtį dar nevalgiau, nuo šiol darysiu tik su grietine thumbup.gif

eik tu,sakai su grietine daug skaniau,jau man su grietinele labai skanu.... g.gif tai ka reiks kepti ir bandyt su grietine drinks_cheers.gif
Atsakyti
tai jau pabandyk, aš iš pradžių taip skeptiškai pasižiūrėjau, o dabar sakiau, jei kas prašys, galėsiu padaryt, bet sau niekada daugiau, su ja tik puošti, kaip tą persikinį - krikšto mama kaip rublį gavus švytėjo - jos mėgstamiausias pasirodo ax.gif
Atsakyti
Smaikstuole thumbup.gif

miltai, jau kas be ko i kepinius turi ieiti ax.gif


QUOTE(apple tree @ 2009 06 08, 19:40)
ir be miltu.... lotuliukas.gif

Atsakyti