Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

pasitikslinsiu į grietinę ar grietinėlę g.gif nes medutis daromas ir su tuo ir su tuo ax.gif tik į grietinę ar dedasi standiklis bigsmile.gif veikia kaip grietinėlėje bigsmile.gif aš tai želatino pilu į grietinę bigsmile.gif
Atsakyti
Seniau darydavau su grietine ir dedavau zelatinos,o dabar su grietinele darysiu,man labai skanu thumbup.gif
Atsakyti
skanu ir 50x50 mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2009 06 07, 20:41)
Aciu uz atsakymus,pasieigiau,ne kaip suvalkiete su ta grietinele  lotuliukas.gif ,kita karta pasitaisysiu ir butinai jums parodysiu  blush2.gif ,dar norejau paklausti,kokiu galima vaisiu imaisyti,kad giretinele neististu ar geriau deti zele gabaliuku?

aha, anti-suvalkietiškai čia suveikei tongue.gif

Gali pabandyt vieną sluoksnį paskanint smulkiai pjaustyto apelsino gabaliukais. Tik nedėk bėgančių gabaliukų, lai šiek tiek nusisausina supjaustyti. Pav, gana vieno didelio apelsino arba dviejų mažučių.
Tada dar užtepk ant jų grietinėle.

Kitą sluoksnį užtiesk žele.. nebūtinai gabaliukais.. gali pažaisti spalvomis.

Dar kitą sluoksnį užtepk juodųjų serbentų uogiene. Taip, kad būtų plonas sluoksniukas.. Mmmmm, kaip skanu.. ir ant viršaus grietinėle..

o kad ten kiviai kokie ar ananasai su žele nedraugauja, tai gal ir su grietinėle tada pykstasi.. ax.gif
Atsakyti
aciu cipsiukui uz si skanu receptuka,kepu jau ne pirma karta,is tiesu labai skanus medutis,tik si karta truputi pakeiciau i grietine be cukraus pudros idejau vienos citrinos sultis ir zievele sutrinta smulkiai su blenderiu,zinokit skonis thumbup.gif ,o i sluoksnius pridejau pjaustytu dz.persiku,ir dz. slyvu,rasau ir net seile tysta kaip noriu,bet negaliu,siandien jau valgiau,iskepiau isvisos normos gavosi labai didelis,bet turiu daug smaliziu ilgai neuzsistoves... schmoll.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
koooookkkkks apetitnas medutis ok.gif ok.gif ok.gif good.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 07, 21:02)
pasitikslinsiu į grietinę ar grietinėlę g.gif nes medutis daromas ir su tuo ir su tuo ax.gif tik į grietinę ar dedasi standiklis bigsmile.gif veikia kaip grietinėlėje bigsmile.gif aš tai želatino pilu į grietinę bigsmile.gif



QUOTE(Olesta @ 2009 06 07, 21:48)
skanu ir 50x50  mirksiukas.gif



drinks_cheers.gif

kiek darydavau meduti, visada su 30 % grietine ja ilgai ir nuobodziai plakdavau, kol sutirstedavo.
kazkada buvau nusipirkus mazesnipo riebmo grietine, tai plak neplakus, skystalas doh.gif idejau zelatinos ir viskas ok bigsmile.gif

kazkada sugalvojau ideti truputi grietineles ir net skaniau bigsmile.gif tai gi vat, dabar visada dedu grietine ir grietinele kartais 50:50 arba grietineles maziau, ai kaip iseina.
man medutis gaunasi labai tvirtas ax.gif


lotuliukas.gif ar su grietine, ar su grietinele, ar su zelatina, vistiek skonis nerealus thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 06 07, 21:02)
pasitikslinsiu į grietinę ar grietinėlę g.gif nes medutis daromas ir su tuo ir su tuo ax.gif tik į grietinę ar dedasi standiklis bigsmile.gif veikia kaip grietinėlėje bigsmile.gif aš tai želatino pilu į grietinę bigsmile.gif


I grietine deda standikli,perka 30% riebumo,tai buna uztikrinta kad viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
apple tree ,koks didelis medutis,o jau pjuvis wub.gif wub.gif wub.gif ....mmmmm kaip skanu
Atsakyti
QUOTE(apple tree @ 2009 06 08, 02:02)
aciu cipsiukui uz si skanu receptuka,kepu jau ne pirma karta,is tiesu labai skanus medutis,tik si karta truputi pakeiciau i grietine be cukraus pudros idejau vienos citrinos sultis ir zievele sutrinta smulkiai su blenderiu,zinokit skonis  thumbup.gif ,o i sluoksnius pridejau pjaustytu dz.persiku,ir dz. slyvu,rasau ir net seile tysta kaip noriu,bet negaliu,siandien jau valgiau,iskepiau isvisos normos gavosi labai didelis,bet turiu daug smaliziu ilgai neuzsistoves... schmoll.gif

user posted image
user posted image

O dziovintus vaisius pries dedant i krema pamirkote kiek ar ne?
Atsakyti
QUOTE(*AMRI* @ 2009 06 08, 08:41)
O dziovintus vaisius pries dedant i krema pamirkote kiek ar ne?


ne niekur nemirkiau,tiesiog ant medaus laksto tepiau plakta grietinele ant jos isdeliojau supjaustytus dz.vaisius ir t.t.istiesu vaisiai man labai tiko... mirksiukas.gif
Atsakyti
1 tema
2 tema
3 tema

Populiariausio Cipciuko medaus torto receptas

Migle79

Inočka


Is sitos normos iseina du normalaus dydzio tortai po 5 blynukus ,arba vienas gigantas.
Teslai
3kiausiniai ,
3 dideli saukstai medaus ,
100 g . margarino EVE ( ne sviesto ) ,
1 stikline cukraus ,
3 mazi sauksteliai sodos (ne kepimo milteliai ) nugesintos !!!
ir apie 5 stiklines miltu (gali ir pritrukti saujeles kitos )
Kremui
4 indeliai grietineles po 450 ml. 36 proc. Riebumo
Cukrus pagal skoni
Citrinos sulciu
kepejeles 4u.gif sakykit kaip jums is sitos normos gaunasi du tortai??? g.gif g.gif g.gif man isejo vienas ir tai labiau panasus y pyragely doh.gif
Papildyta:
user posted imagena sonu nuotraukytes neturiu,tai nesimato kokio jis aukscio doh.gif bet tikrai neaukstas ir mazas g.gif ka as cia ne taip padariau unsure.gif unsure.gif ?
Papildyta:
fool.gif fool.gif fool.gif fool.gif fool.gif vajezau kokia nuotrauka ykeliau doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif nepatikslinau jos dudzio...labai nepykit 4u.gif 4u.gif 4u.gif gal istrins kas nors blush2.gif
Papildyta:
[URL=http://www.part.lt/perziura/5d1575f97d1eccb6858471c204da38c821.jpg][IMG]http://www.part.lt/img/5d1575f97d1eccb6858471c204da38c821.jpg[/IMGnu va dabar normalaus dydzio turetu buti blush2.gif
Papildyta:
ne jau niekas nesigauna doh.gif susigedau ir nemoku net nuotraukos ykelt normalios blush2.gif
Atsakyti