Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

pilnos normos medučiai sveria apie 3,5 kg, tai pirma, transportuoti išeina kuo puikiausiai padėkluose arba dėžėse thumbup.gif
akvadiqi, dėžių tortams gali nusipirkti Basanavičiaus gatvėje kur ties sankryža su Beržų gatve yra Arvi kalakutų firminė parduotuvė, jos dešiniosios sienos rūsyje yra tokia neznaimi parduotuvytė, ten yra visko mirksiukas.gif pradedant servetėlėmis, sumuštinių smeigtukais, baigiant tortinėmis ir didžiuliais padėklais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 05 26, 22:15)
pilnos normos medučiai sveria apie 3,5 kg, tai pirma, transportuoti išeina kuo puikiausiai padėkluose arba dėžėse thumbup.gif
akvadiqi, dėžių tortams gali nusipirkti Basanavičiaus gatvėje kur ties sankryža su Beržų gatve yra Arvi kalakutų firminė parduotuvė, jos dešiniosios sienos rūsyje yra tokia neznaimi parduotuvytė, ten yra visko mirksiukas.gif pradedant servetėlėmis, sumuštinių smeigtukais, baigiant tortinėmis ir didžiuliais padėklais 4u.gif


Cia kokiam mieste?
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 05 26, 22:36)
Cia kokiam mieste?


Panevezyje ax.gif
Atsakyti
akvadiqi, aš, zebra ir dar keletas merginų esam panevėžietės 4u.gif tai aš čia taip sau ir parašiau ax.gif o iš tikro neprisiverčiu paskambinti į Šiaulių rajoną, jie ten po 100 vnt blokais popierines dėžes parduoda po 1,60 lt (30x30 berods, aukščio nepamenu) gal reikėtų kooperuotis ir užsakyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 05 26, 23:23)
o iš tikro neprisiverčiu paskambinti į Šiaulių rajoną, jie ten po 100 vnt blokais popierines dėžes parduoda po 1,60 lt (30x30 berods, aukščio nepamenu) gal reikėtų kooperuotis ir užsakyt g.gif


swoon.gif tai gal koordinates būtų galima blush2.gif aš čia internete radau kur galima užsakyt bet kaina virš 4 lt doh.gif o tos plastinkinės labai jau mažos....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uzniukas: 26 gegužės 2009 - 23:20
Ekosfera, Šiaulių raj, Kužiai, tel. +370 685 49480 4u.gif
Atsakyti
štai jų internetinis puslapis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 05 26, 22:15)
pilnos normos medučiai sveria apie 3,5 kg, tai pirma, transportuoti išeina kuo puikiausiai padėkluose arba dėžėse thumbup.gif
akvadiqi, dėžių tortams gali nusipirkti Basanavičiaus gatvėje kur ties sankryža su Beržų gatve yra Arvi kalakutų firminė parduotuvė, jos dešiniosios sienos rūsyje yra tokia neznaimi parduotuvytė, ten yra visko mirksiukas.gif pradedant servetėlėmis, sumuštinių smeigtukais, baigiant tortinėmis ir didžiuliais padėklais 4u.gif


Aisku, aciu 4u.gif turiu tik viena deze, kuri keliauja per rankas blush2.gif

QUOTE(Olesta @ 2009 05 26, 23:23)
akvadiqi, aš, zebra ir dar keletas merginų esam panevėžietės 4u.gif tai aš čia taip sau ir parašiau ax.gif o iš tikro neprisiverčiu paskambinti į Šiaulių rajoną, jie ten po 100 vnt blokais popierines dėžes parduoda po 1,60 lt (30x30 berods, aukščio nepamenu) gal reikėtų kooperuotis ir užsakyt g.gif


Jei sugalvosit imti, informuok, ir as prisidesiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 05 27, 07:20)
Ekosfera, Šiaulių raj, Kužiai, tel. +370 685 49480 4u.gif


Olesta, begalinis dėkui notworthy.gif aš jau užsisakiau thumbup.gif galima po 50 vnt mirksiukas.gif
Atsakyti
nėr už ką, aš vakare laukiu kelių forumiečių užsakymo, kooperuosimės dičkį užsakymą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(uzniukas @ 2009 05 27, 11:50)
Olesta, begalinis dėkui  notworthy.gif aš jau užsisakiau  thumbup.gif galima po 50 vnt  mirksiukas.gif


QUOTE(Olesta @ 2009 05 27, 12:02)
nėr už ką, aš vakare laukiu kelių forumiečių užsakymo, kooperuosimės dičkį užsakymą ax.gif

užkelsit kainas tokiu populiarumu scare.gif
Atsakyti
aš manau, kad čia koks 150 dėželių tai juokas, įmonės turbūt tūkstančiais užsisako unsure.gif
Atsakyti