Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

Olesta tai vat patikrinau savo miltus nera pas mane tokiu uzrasu sad.gif
o ka jie reiskia?skirtinga sudetis?
Atsakyti
o nėra parašyta kokiems kepiniams tinkami miltai, aukščiausios rūšies ar kokie? negaliu tiksliai atsakyti, ką žymi tie skaičiukai, bet miltai tikrai skiriasi ir kepimui reikšmės labai turi 4u.gif
Atsakyti
Olesta yra parasyta kad skirta pyragams tortas,na ta prasme kepimui ir vsio daugiau nieko smile.gif
Atsakyti
O as dedu ir 550D ir labai puikiai tinka. Dar extra reiks isbandyt. Nors pas mane meduciu lakstai oij kaip seniai buvo kepti biggrin.gif
Atsakyti
rugiagele26 perziurejau tavo albuma,tortukai tokie grazus,skaniai atrodo,ir taip sudomino tas keksas zebras,as vat recepta SM radau bet nebuvo parasyta kaip gaminti ir kokia norma gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 05 17, 23:47)
rugiagele26 perziurejau tavo albuma,tortukai tokie grazus,skaniai atrodo,ir taip sudomino tas keksas zebras,as vat recepta SM radau bet nebuvo parasyta kaip gaminti ir kokia norma gaunasi?


As kepiau pagal si recepta CIA smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidulyteee @ 2009 05 17, 16:41)
Olesta tai vat patikrinau savo miltus nera pas mane tokiu uzrasu sad.gif
o ka jie reiskia?skirtinga sudetis?


štai čia pasidairyk.. manau, Europoj tai turėtų būtų vieninga maisto produktų ženklinimo sistema.. nors su ta Anglija doh.gif jie gi vistiek prieš eismą važiuoja laugh.gif

http://www.alfa.lt/straipsnis/10264554

Atsakyti
Kepiau medaus torta jau kelis kartus.
Stai ka pastebejau del sodos putojimo: viena karta uzpyliau 9 proc. actu, tai lygtai suputojo, bet supylus i tesla jinai neputojo. Tada dar siek tiek sodos uzpyliau 70 proc. actu ir supyliau i tesla, tai jau tada putojo smarkiai. Tai manau 9 proc. nelabai tinka. O koki jus acta naudojat?
Atsakyti
QUOTE(big_smile @ 2009 05 21, 17:45)
Kepiau medaus torta jau kelis kartus.
Stai ka pastebejau del sodos putojimo: viena karta uzpyliau 9 proc. actu, tai lygtai suputojo, bet supylus i tesla jinai neputojo. Tada dar siek tiek sodos uzpyliau 70 proc. actu ir supyliau i tesla, tai jau tada putojo smarkiai. Tai manau 9 proc. nelabai tinka. O koki jus acta naudojat?



As tai naudoju vyno acta , nes cia kur gyvenu parduotuvese nera to tokio mums iprasto acto, reikia ieskori rusu parduotuvese. Pripratau jau prie tokio, o ir manau,kad sveikesnis gal kiek. O kas del putojimo , tai man putoja tiek ,kad baisu jog per krastus nepradetu lipti, gerai kad bliuda toki nemaza naudoju
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo amorosa: 21 gegužės 2009 - 20:06
Kepiau vakar Cipciuko Meducio lakstus.Gavosi visai nemazai-11laksteliu po 22cm skersmens.Tik kad jau plonyciai plonyciai.3susitrauke labai tai tortas bus is 8 ax.gif Sestadienio vesim draugams.
Norejau paklausti:kaip juos laikyti prisikepus is anksciau?Pkleveleje,medzegoje,inde kokiam ar g.gif ?
O kitas dalykas del medaus:jei deciau i grietienle,koki sauksta,jaustusi jo skonis ir grietinele taip pat standziai issiplaktu ar reiketu zelatinos kiek ideti?
Atsakyti
Kas del miltų anglijoje:

Ten tikrai nera jokiu zymejimu anglų miltų tiesiog pavadinime visa sudėtis buna aybudinta, kaip, kad ir raso, kad pyragams skirta reiskia skirta pyragams. Stai cia vertimai, kas ka reiskia is anglu kalbos, taip pat ir keletas miltų vertimų.

neapdorotų grūdų miltų (whole wheat flour); *

puodelis ruginių miltų (rye flou)
kefyro miltelių (powdered buttermilk
aktyvuotų sausų mielių (active dry yeast)
kmynų sėklų (caraway seed)
baltojo acto (white vinegar- ž. “vinegar” prancūzų kalboje reiškia sausą vyną. White vinegar- vandens spalvos skystis, kvepia kaip rūgštus vynas);
alyvų aliejų (olive oil
*1 ir1/2 valg.š. daržovių aliejaus (vegetable oil),
Baltų miltų (tinka unbleached
*neapdorotų grūdų miltų (Whole Wheat Flour)
*Mielių (ieškokite Fleishmann’s yeast, instant, active dry)
*Matuoklių: 8 uncijų plastmasinio kaušelio
1 valg.š. (1Tblsp)
1 arbat.š. (1 tbsp)
all purposes flour- paprasti miltai
whole milk- nenugriebtas pienas
Atsakyti
Labas vakaras,kepiau siandien medaus torto lakstelius pagal Cipciuko recepta .
Na gavosi viskas gerai,dejau vietoj medaus kondensuota piena,ir tik 1 litra miltu,gavosi minkstute tesla thumbup.gif thumbup.gif Is visos mases man gavosi tik 5 laksteliai ax.gif Iskociojau lb plonai (2mm) storio,kepdami pasipute ax.gif Kadangi tesla ausdama kieteja,tai as ja laikiau ant to pacio puodo kur vire vanduo su indu ir ji neatsalo ir nesukietejo thumbup.gif Laksteliai gavosi minkstuciai ir lb skanus,dar paidariau teslos ir iskepiau meduoliuku ax.gif Man si tesla labai patiko,kad ir kaip plonai iskociota ja lengva perkelti i blekute thumbup.gif

Dabar man iskilo toks klausimas,
kiek reikia i grietinele deti cukraus?
ir kiek citrinos rugsteles?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eiwile: 22 gegužės 2009 - 22:28