Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

QUOTE(naitas @ 2009 05 06, 17:44)
tai kaip ten nustatyt, kad būtų sluoksniai lygūs per visą plotį? Ar čia tik ranka atmušama ir akis?


ir man toks klausimas kazkada kilo. Ir cia kazkuri mamyte dave atsakyma. Saukstus skaiciuot reik smile.gif ant pirmo dejai 6 tarkim, tiek pat ir ant antro ir trecio laksto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 05 06, 17:44)
..  tai kaip ten nustatyt, kad būtų sluoksniai lygūs per visą plotį? Ar čia tik ranka atmušama ir akis?


QUOTE(Muske @ 2009 05 06, 22:00)
ir man toks klausimas kazkada kilo. Ir cia kazkuri mamyte dave atsakyma. Saukstus skaiciuot reik smile.gif ant pirmo dejai 6 tarkim, tiek pat ir ant antro ir trecio laksto smile.gif


O as saukstu neskaiciuoju. Nes buna taip, kad ant pirmo 6, ant antro 6, o treciam pritruksta kremo.
Tai darau taip: Visada padedu ant stalo visus lakstus ir padalinu krema takim ant kiekvieno po du, ziuriu, kad dar liko kremo, vel po sauksta padedu ir taip kol kremo nelieka. Aisku ant paskutinio nededu, o palieku jam kremo atskirai, ir sonams aptept palieku, jei tepu tokiu pat kremu. Man taip ir kremo visada uztenka visiems lakstams, ir sluoksniai visada buna vienodi ir lygus. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inočka: 06 gegužės 2009 - 22:50
Sveikutes.
Na vakar as pirma karta kepiau torta.Ilgai svajojau apie meduti .Pasirinkau meduti.Pavyko!!Skanus.Aciu uz recepta.
Geros jums dienos
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 05 05, 16:16)
Turiu pasiulima kaip medučio sonus galima apibarstyti lygiai. Pvz sutepus torta, dar neaptepus virsuas aptepti sonus, tada meduti pakelti ir paversti sonu  i virsu,  ir visus sonus apibarstyti trupuiniais. manau tada turetu graziai apsibarstyti?  rolleyes.gif

bigsmile.gif tiesiog paimi taip kaip kokia moneta ar rideni ant sono pasivertus, bandet? laabai noreciau pamatyt taip papuosta torta bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
kepu blynelius.. gaunasi tokie šviesūs ir pūslėti.. kur klaida? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Inočka @ 2009 05 07, 00:49)
O as saukstu neskaiciuoju. Nes buna taip, kad ant pirmo 6, ant antro 6, o treciam pritruksta kremo.
Tai darau taip: Visada padedu ant stalo visus lakstus ir padalinu krema takim ant kiekvieno po du, ziuriu, kad dar liko kremo, vel po sauksta padedu ir taip kol kremo nelieka. Aisku ant paskutinio nededu, o palieku jam kremo atskirai, ir sonams aptept palieku, jei tepu tokiu pat kremu. Man taip ir kremo visada uztenka visiems lakstams, ir sluoksniai visada buna vienodi ir lygus. tongue.gif

tikrai geras patarimas, ačiū. Taip ir darysiu, nors stalas tai mažokas visiems sluoksniams išdėlioti..

dar vakar pailsau grietinėlės ieškodama. Šių dienų deficitas, pasirodo.
Papildyta:
nu dar aš čia..

taigi kaip apsispręsti, kada jau gana kepti tą blyną doh.gif sudegint nesinori, o ir "žalio" nereik... dar tos pūslės doh.gif tokie futuristiniai mano torto blynai rolleyes.gif Pastovėję tie blyneliai kietoki, o ir tos pūslės kietos pasidaro doh.gif nebus lygūs sluoksniai verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 05 07, 11:25)
taigi kaip apsispręsti, kada jau gana kepti tą blyną doh.gif  sudegint nesinori, o ir "žalio" nereik... dar tos pūslės  doh.gif  tokie futuristiniai mano torto blynai  rolleyes.gif Pastovėję tie blyneliai kietoki, o ir tos pūslės kietos pasidaro  doh.gif  nebus lygūs sluoksniai  verysad.gif

Na, jei yra "langiukas" orkaiteje, tai paziurek, kai bus rusvas, tai ir trauk ax.gif O del pusliu - tai kai tik istrauki blyna, paslek ji su kuo nors, pvz. lentute, palik kokioms 10 s ir viskas, bus grazus, lygus blynas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mazuliux @ 2009 05 07, 15:31)
Na, jei yra "langiukas" orkaiteje, tai paziurek, kai bus rusvas, tai ir trauk  ax.gif O del pusliu - tai kai tik istrauki blyna, paslek ji su kuo nors, pvz. lentute, palik kokioms 10 s ir viskas, bus grazus, lygus blynas  mirksiukas.gif

doh.gif ir kaip nedašilo doh.gif tik vienas dalykas nuramino, kad ir kitoms taip pasitaiko karsta.gif
viskas, jau suakmenėję tie pūsliukai... kai būsiu labai pikta, eisiu nupjaustyt tas pūsles, grrrrrrr..
Atsakyti
dėl pūslėjimo ką esu pati pastebėjusi: labiau pūslėja ant rudo kepamojo popieriaus nei ant balto, prieš kepant dabar visada šakute pabadau, arba jei jau matau didelę pūslę, atsidarau orkaitės dureles ir ilgu mediniu pagaliuku praduriu tą pūslę, baigiu kepti (kepa pas mane 4 minutes) ir tada dar ant karšto uždedu lentutę, lakštai lygūs, jokių pūslių ir jokiais būdais nesijokit miltų į tešlą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 05 07, 17:29)
dėl pūslėjimo ką esu pati pastebėjusi: labiau pūslėja ant rudo kepamojo popieriaus nei ant balto, prieš kepant dabar visada šakute pabadau, arba jei jau matau didelę pūslę, atsidarau orkaitės dureles ir ilgu mediniu pagaliuku praduriu tą pūslę, baigiu kepti (kepa pas mane 4 minutes) ir tada dar ant karšto uždedu lentutę, lakštai lygūs, jokių pūslių ir jokiais būdais nesijokit miltų į tešlą mirksiukas.gif

laugh.gif ir ant rudo kepimo popieriaus, ir sijojau miltus laugh.gif
Atsakyti
pavaišinau namiškius savo tortu. Atrodo, pavyko, nes sakė, net būtų neįtarę, kad mano rankų darbas ir dar pirmas bigsmile.gif

Bet... man pasirodė kažkoks "duslus". Norėjau kažkokio aštresnio, ryškesnio skonio. Tikriausiai, reikėtų dar kažkiek citrinos rūgštele apibarstyt tą grietinėlės sluoksnį, prieš dedant kitą lakštą g.gif

ačiū cipciukas už receptą. Visgi reiks perbelst ankstesnes temas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kvikte @ 2009 04 26, 12:39)
Turiu klausimą, gal kuri kartais žinote, kur Šiauliuose maistinių dažų būtų galima rasti?


aš perku Rūtos fabriko parduotuvėj, ne pačioj firminėj, bet kur šalai, pačiam fabrike, yra 3 spalvos: geltona, žalia, raudona, buteliukuose ir kaina apie 3lt ax.gif
Atsakyti
user posted image

maziuko gimtadieniui keptas tortas, kreivas, bet baisiai skanus:)
Atsakyti