Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

sveikos, kepam kepam ir mes medučius, užrašiau mamai šį receptą, o ji sako, tai kas čia naujo, aš savo senobinėj knygoj, "sau ir svečiams" tokį pat turiu ir pagal jį kepu, ir dedant sviestą nenukenčia nei skonis nei tešlos kokybė. Receptas tikrai puikus drinks_cheers.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 04 14, 22:22)
užrašiau mamai šį receptą, o ji sako, tai kas čia naujo, aš savo senobinėj knygoj, "sau ir svečiams" tokį pat turiu ir pagal jį kepu, ir dedant sviestą nenukenčia nei skonis  nei tešlos kokybė. Receptas tikrai puikus  drinks_cheers.gif  wub.gif


taip taip drinks_cheers.gif aš sulyginau su savo turėtu 30 metų senumo medučio receptu tai viens prie vieno tešla - tik dedas sviestas drinks_cheers.gif visa kita proporcijos tos pačios thumbup.gif ir kremas , aišku darydavos iš grietinės tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 04 14, 19:10)
reikes kita karta nusipirkti ir man  ax.gif
o kokiu kremu "sudziubavot" tortuka?

Dr.Oetker vaniliniu
Atsakyti
na siandiena ir as issikepiau meduciui blynelius.tai man ju gavosi 12 vnt doh.gif ,ir 27 istizaine.is kokiu sesiu blynu zadu daryti tortuka bigsmile.gif ,kazin kiek man reikes grietineles,kad butu nei per daug nei per mazai g.gif ?IS ANKSTO DEKOJU ATSAKIUSIOMS 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jav @ 2009 04 20, 23:09)
na siandiena ir as issikepiau meduciui blynelius.tai man ju gavosi 12 vnt doh.gif ,ir 27 istizaine.is kokiu sesiu blynu zadu daryti tortuka bigsmile.gif  ,kazin kiek man reikes grietineles,kad butu nei per daug nei per mazai g.gif ?IS ANKSTO DEKOJU ATSAKIUSIOMS  4u.gif


Na čia labai individualus dalykas - vieniem patinka daugiau kremo , kitiem mažiau g.gif bet manau kad apie 800 ml reikėtų g.gif o jei liks taigi bus papuošimui thumbup.gif
Atsakyti
As ir kepiau Naujiems metams medaus torta pagal "Sau ir sveciams" 4u.gif
Imesciau nuotrauka bet nzn kaip sad.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites! Esu kepusi medaus torta pgl Glacee. Jos recepte tesla reikia kocioti ant sviestinio popieriaus, ir po to ant jo kepti. O kaip pagal Cypciuka? Ant ko jus tuos blynus kepat? Kiek skaiciau, niekas nieko apie tai nerase. Gal neradau... blush2.gif Busiu dekinga uz atsakyma.
Atsakyti
as siandiena kepiau meduciui blynelius,tai kepiau ant blekutes kuri skirta picai.ir ji yra kiaura su skylutemis.tai ant jos paklojau taip vadinama folija ir iskepe kuo puikiausiai. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kittychan @ 2009 04 21, 02:52)
As ir kepiau Naujiems metams medaus torta pagal "Sau ir sveciams"  4u.gif
Imesciau nuotrauka bet nzn kaip sad.gif

Eik į radikal.ru, ten įkelk nuotrauką ir nukopijuok antrą nuorodą visą ir įklijuok čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jiesia @ 2009 04 21, 03:44)
Sveikos mergaites! Esu kepusi medaus torta pgl Glacee. Jos recepte tesla reikia kocioti ant sviestinio popieriaus, ir po to ant jo kepti. O kaip pagal Cypciuka? Ant ko jus tuos blynus kepat? Kiek skaiciau, niekas nieko apie tai nerase. Gal neradau... blush2.gif  Busiu dekinga uz atsakyma.

pirma karta kociojau ant stalo ir tada keliau ant bletutes,bet blynai deformavosi smarkiai..
tad kita karta kociojau ant kepimo popieriaus ir ant jo kepiau..gavosi puikiai bigsmile.gif
Atsakyti
As ir issikepiau meduciui blynukus,tik mano orkaite prasta,labai degina is apacios.Taigi si karta pagudravau ir kepiau ant petelnes,be riebalu,su tortines dugnu apverciau ir vel pakepiau blush2.gif
Eisiu sutepineti ir ziuresiu kas gausis rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu mergaites. Bandysiu kept ant sausainiu bletos.
Atsakyti