Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

čia ne aš taip mėgstu, čia receptai tokie angel_sadangel.gif išbandysiu tuojaus pat bigsmile.gif pavyzdžiui į juodojo miško tortą pagal receptūrą 450 g grietinėlės + 250 g cukraus pudros, tai aš tiek ir dedu doh.gif nu pertepimui jinai labai tinkama ir skani, papuošimams užsimušdama nepadaryčiau nieko unsure.gif
Atsakyti
Povila$ lenkiu kaktą prie grindų ir dėkoju už paprotinimą notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif kelios minutės ir šedevras gatavas clap.gif
paskutinis durnas klausimas: tai pertepimui irgi tokio standumo turi būti ar čia tik papuošimų proporcijos g.gif nes vadovaujuosi visada receptais doh.gif
Atsakyti
As paskutiniu metu i viena dideli indeli grietineles dedu mazdaug puse stiklines cukraus, ir puse nubraukto saukstelio citrinos rugsties. Bet visad pamaisius paragauju. Ko truksta - pridedu.
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 04 12, 21:43)
Povila$ lenkiu kaktą prie grindų ir dėkoju už paprotinimą notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif  notworthy.gif kelios minutės ir šedevras gatavas clap.gif
paskutinis durnas klausimas: tai pertepimui irgi tokio standumo turi būti ar čia tik papuošimų proporcijos g.gif nes vadovaujuosi visada receptais doh.gif


Oi kaip gerai, kad gavosi, nes baiminausi, jog vėl kažkas bus blogai lotuliukas.gif Pertepimams gali daryt kaip nori, nes paprastai į biskvitą susigeria dalis drėgmės ir grietinėlė dar labiau sustandėja, o papuošimui tai tada reikėtų atskirai plakti rolleyes.gif
Atsakyti
negaliu patikėti, dzibai kaip kareivukai, nu kokia būsiu dabar gudri, ačiū labai, o tai man jau ėmė neviltis, kad niekada nesusidraugausiu su jos plakimu. Turėjau dar medučio lakštelių, tai kad pridzibdziojau lotuliukas.gif rytoj prie kavos turėsiu ką paskanauti bigsmile.gif nu Jūs čia man Velykinę dovaną užtaisėt.

Pasiūlymas Inočkos sukurtai temai: įdėkim ten „papuošimai grietinėle“ ir parašykim šitas šaunias Povila$ proporcijas puošimui 4u.gif nes tokioms kaip aš nedaeina, kad kremas pertepimui netinka puošimui blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
user posted image


Pasirodau blush2.gif tortas keptas pirmą kart gyvenime ir su švirkštu darbavausi pirmą kartą, tad labai nepeikit smile.gif o gavosi labai skanus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 04 12, 22:27)
Pasiūlymas Inočkos sukurtai temai: įdėkim ten „papuošimai grietinėle“ ir parašykim šitas šaunias Povila$ proporcijas puošimui 4u.gif nes tokioms kaip aš nedaeina, kad kremas pertepimui netinka puošimui blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Supratau biggrin.gif
Atsakyti
Taip sutapo,kad per Velykas buvo vaiko gimtadienis,tai va koki Meduti sumeistravau blush2.gif
user posted image
Atsakyti
grazus medutis.
Atsakyti
QUOTE(April-Aries @ 2009 04 14, 12:56)
Taip sutapo,kad per Velykas buvo vaiko gimtadienis,tai va koki Meduti sumeistravau blush2.gif
user posted image

grazus medutis smile.gif
o tos gelytes, kaip supratau pirktines (kauflande tokiu maciau), sakykit, kaip ju skonis, ar jos nelabai trapios?
Atsakyti
QUOTE(eglejk @ 2009 04 14, 15:50)
grazus medutis smile.gif
o tos gelytes, kaip supratau pirktines (kauflande tokiu maciau), sakykit, kaip ju skonis, ar jos nelabai trapios?

Pirktines ax.gif ,netrapios,kaip plotkeles
Atsakyti
QUOTE(April-Aries @ 2009 04 14, 17:25)
Pirktines ax.gif ,netrapios,kaip plotkeles

reikes kita karta nusipirkti ir man ax.gif
o kokiu kremu "sudziubavot" tortuka?
Atsakyti