Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

O kuo cia puosta? g.gif na kremas koks ten?
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 11, 14:21)
O kuo cia puosta?  g.gif na kremas koks ten?

Cia ganasa: grietinele ir baltas sokoladas mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gitule @ 2009 04 11, 17:55)
Cia ganasa: grietinele ir baltas sokoladas  mirksiukas.gif  smile.gif


Aaa, dabar aisku smile.gif turetu buti labai skanu su juo bigsmile.gif
Atsakyti
patrkit prašau.... jei papuošiu tortą su plakta grietinėle su konditeriniu švirkštu ar ji nepraskys? Turiu dar grietinėlės standiklį kažkokį nusipirkus... Norėjau daryti tą papuošimo kremą kur iš baltimų, bet paskaičiau, kad jis negali kontaktuoti su želatina, o aš dėjau jos į giretinę... Trupinių nepasilikau, tortas dabar plikas verysad.gif Laukiu patarimo ar su giretinėle galiu puošti (ar išlaikys) ar dar kokį papuošimą patarsit (nelabai sudėtingą, nes tai mano pirmas tortas, na neskaitant želė kuriuos dažnai darau) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 11, 17:28)
Aaa, dabar aisku smile.gif turetu buti labai skanu su juo  bigsmile.gif


Siaip skanus jis, paragavau kai dariau, man kiek per saldus. Su kokiu pienisku sokoladu butu visai skanu, nors su baltu puosniau smile.gif
QUOTE(vixiuke @ 2009 04 11, 18:28)
patrkit prašau.... jei papuošiu tortą su plakta grietinėle su konditeriniu švirkštu ar ji nepraskys? Turiu dar grietinėlės standiklį kažkokį nusipirkus... Norėjau daryti tą papuošimo kremą kur iš baltimų, bet paskaičiau, kad jis negali kontaktuoti su želatina, o aš dėjau jos į giretinę... Trupinių nepasilikau, tortas dabar plikas  verysad.gif  Laukiu patarimo ar su giretinėle galiu puošti (ar išlaikys) ar dar kokį papuošimą patarsit (nelabai sudėtingą, nes tai mano pirmas tortas, na neskaitant želė kuriuos dažnai darau) smile.gif

Nesu niekada puosus su grietinele, bet del sventos ramybes ideciau to grietineles standiklio. Ramiau man butu mirksiukas.gif Gal patyrusios kepejos dar patars smile.gif
Atsakyti
ačiukas 4u.gif

prisimaliau sausainių ir gavosi trupiniai smile.gif aplipdžiau ir puošiau braškėm bei grietinėle... kaip pirmas blynas, visai vykęs smile.gif nufotkinau, bet foto įkelsiu kitą dieną smile.gif Linkiu visom super mamytės Linksmų Šv. Velykų 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas, su Šv. Velykom, o aš niekaip nesusidraugauju su grietinėlės plakimu, jau neviltis ima visiška, pertepimams dar tinkamas toks išplakimas, nu papuošimams iš pradžių būna lyg ir gerai, į pabaigą pradeda skysti, nėra dar buvę taip, kad paėmiau ir apddzibavau be problemų visą tortą grietinėlės dzibukais blush2.gif jau lengviau man beze padaryti blush2.gif ir standiklis negelbėja, plakti galiu ilgai ir nuobodžiai, rezultatatas tas pats...vakar va suplakiau Žemaitijos grietinėlę be cukraus, be jokių priedų, tai gavosi, kai nereikėjo puošti, o sudėti į kremą tortui verysad.gif
Atsakyti
Na man issiplaka gerai grietinele, bet pastovejusi keleta valandu maiselyje su antgaliu (na buna kartais taip), tai paskysta.. bet siaip speju padengt torta, nespeja tirpt biggrin.gif o va beze as visad bijau daryt...
Atsakyti
nu man grietinėlė išsiplaka tinkamai papuošimams, net 35 proc (tik į ją jau dedu stangiklio) o va beze dariau antrą kart taip užtikrintai (nes pirmą kart labai puiki gavos) o va vakar nesigavo doh.gif gavau keist torto puošimo taktiką rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 04 12, 07:32)
Labas rytas, su Šv. Velykom, o aš niekaip nesusidraugauju su grietinėlės plakimu, jau neviltis ima visiška, pertepimams dar tinkamas toks išplakimas, nu papuošimams iš pradžių būna lyg ir gerai, į pabaigą pradeda skysti, nėra dar buvę taip, kad paėmiau ir apddzibavau be problemų visą tortą grietinėlės dzibukais blush2.gif jau lengviau man beze padaryti blush2.gif ir standiklis negelbėja, plakti galiu ilgai ir nuobodžiai, rezultatatas tas pats...vakar va suplakiau Žemaitijos grietinėlę be cukraus, be jokių priedų, tai gavosi, kai nereikėjo puošti, o sudėti į kremą tortui verysad.gif


Galiu tik pasakyti, iš savo praktikos, jog be cukraus nebus standi grietinėlė, tačiau kai jo per daug vėl gi gaunasi tas pats doh.gif Taip kad reikia mokėti nutaikyti tą cukraus kiekį. Taip pat patarčiau įpilti kelis grūdelius citrinos rūgšties (TIK NE PER DAUG), tai irgi padeda. O jegiu sakai , jog ilgai plakei, tai irgi kai perplaki, atrodo dar sviestas nesigauna, bet ji jau nebūna tokia pat standi, po kurio laiko pasileidžia. smile.gif
Atsakyti
o geras, tai gal stiklinė cukraus ant 450 g grietinėlės ir maišo man visas kortas, anu tada išsiaiškinam, kiek kuri dedate cukraus į kokį kiekį grietinėlės 4u.gif rūgštelės visada dedu 0,5 a.š. ot kurmis, tai jaučiu ne tokiom proporcijom dedu ir neišsiplaka kaip reikiant, nesu gavusi suprantat iš vis niekada gerai plaktos grietinėlės, kaip va mergaitės foto kai įdeda, Rugiagėlė, Jolka999, greit papasakokit gramas graman, turiu dar grietinėlės, padarysiu ekperimentą tada 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olesta @ 2009 04 12, 20:24)
o geras, tai gal stiklinė cukraus ant 450 g grietinėlės ir maišo man visas kortas, anu tada išsiaiškinam, kiek kuri dedate cukraus į kokį kiekį grietinėlės 4u.gif rūgštelės visada dedu 0,5 a.š. ot kurmis, tai jaučiu ne tokiom proporcijom dedu ir neišsiplaka kaip reikiant, nesu gavusi suprantat iš vis niekada gerai plaktos grietinėlės, kaip va mergaitės foto kai įdeda, Rugiagėlė, Jolka999, greit papasakokit gramas graman, turiu dar grietinėlės, padarysiu ekperimentą tada 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Dedu 1/4 grietinėlės svorio, tai kaip matau mėgstate saldžiai hihihi.gif Taigi nuo 450g gaunasi apie 100g, o stiklinė tai 200 rolleyes.gif Nors kai kas sako, kad ir tai persaldu... Rūgštelės irgi mažiau dedu, nes bijau, kad nesutrauktų. Pvz. vakar plakiau 2 indelius po 450g tai dėjau 200g cukraus ir apie 1/4 arb.š. citrinos rūgšties smile.gif Nors buvo takių asmenų kurie įvertino grietinėlę "kaip per daug saldžią" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Povila$: 12 balandžio 2009 - 20:01