Įkraunama...
Įkraunama...

Medaus tortas

QUOTE(vixiuke @ 2009 04 11, 00:09)
nagi gundžiausi gundžiausi ir aš susigundžiau tortą šį išsikepti... kaiptik dabar kepa blynai smile.gif jau matau, kad bus skanus tortas smile.gif galiu pasakyti, kad gan lengvai gaminasi. Viską dariau pagal Cipsiuko receptą, tik sodos dėjau mažiau, bet užputojo tešla kuo puikiausiai ir blynai iškyla, tai manau, kad tai neturės blogos įtakos... Tikiuosi, kad ir galutinis rezultatas toks pat bus puikus kaip ir gamybos procesas. beje, turiu iš tw kočėliuką mažą specialiai kočioti formoje, tai super kaip greit blyneliai kočiojas ir kepasi... Iš šios tešlos pasidariau 9, bet jaučiu ir dar daugiau išeitų bet jau būtų super plonyčiai... Pažadu įkelti foto (jei spėsiu nufotografuoti) smile.gif

cia is visos normos 9 lakstai?? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2009 04 10, 23:45)
cia is visos normos 9 lakstai??  blink.gif

taip smile.gif o čia daug ar mažai? smile.gif 26 cm skersmens (kepimo forma tokia). Katik baigiau "terliotis", dariau du torčiukus - 4 ir 5 sluoksnių... beliks tik papuošti. smile.gif
Atsakyti
iš vienos normos vakar padariau 23 cm 12 lakštelių, žinau, kad galėjau ir geriau pasistengt, bet labai geri gavosi ir taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2009 04 11, 01:43)
taip smile.gif o čia daug ar mažai? smile.gif 26 cm skersmens (kepimo forma tokia). Katik baigiau "terliotis", dariau du torčiukus - 4 ir 5 sluoksnių... beliks tik papuošti. smile.gif

na manau, kad mazokai blush2.gif
turejo stori lakstai gautis? stipriai grietineles reikes tepti wink.gif
QUOTE(Olesta @ 2009 04 11, 08:01)
iš vienos normos vakar padariau 23 cm 12 lakštelių, žinau, kad galėjau ir geriau pasistengt, bet labai geri gavosi ir taip ax.gif

as uzvakar dariau is visos normos, tai 22cm iskepiau 13lakstu ir 17cm 9lakstus. ir dar du bliudukai trupiniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vassara @ 2009 04 11, 08:03)
na manau, kad mazokai  blush2.gif
turejo stori lakstai gautis? stipriai grietineles reikes tepti wink.gif

as uzvakar dariau is visos normos, tai 22cm iskepiau 13lakstu ir 17cm 9lakstus. ir dar du bliudukai trupiniu  doh.gif

niu kad nestori g.gif šiaip než-inau bent jau vaizdas pasakiškas, skonį ryt sužinosim... Beje, temos autorė rašo, kad iš nurodyto receptuko kiekio gaunasi apie 10 blynų...
Ir miltų aš nesudėjau visos normos, gal nepilna stiklinė liko.... nes man būtų tešla per kieta buvus, kai jau nebelipo prie rankų tai daugiau ir nebedėjau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vixiuke: 11 balandžio 2009 - 10:07
Na man praktiskai visad gaunasi is visos normos 26 cm - 6, ir 22 cm - 6, tai praktiskai tas pats kas 9 tavo 26. Mna permirksta gerai...
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2009 04 11, 11:09)
Na man praktiskai visad gaunasi is visos normos 26 cm - 6, ir 22 cm - 6, tai praktiskai tas pats kas 9 tavo 26. Mna permirksta gerai...

nieko nesuprantu tada doh.gif kaip man tada isejo 13lakstu 22cm?? blink.gif
Atsakyti
man irgi mistika kažkokia su tais lakštais, 12 padariau 23 cm skersmens, aišku, galima ploniau dar kočioti, bet iškepę lieka 3-4 mm storio, tai man pats tas paskui torte ax.gif
Atsakyti
Gerulis medutis thumbup.gif jau 3 karta darom pagal sita recepta thumbup.gif
Atsakyti
niugi manau nesvarbu kiek kam išeina lakštų, svarbu, kad tortai skanūs būtų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vixiuke @ 2009 04 11, 14:03)
niugi manau nesvarbu kiek kam išeina lakštų, svarbu, kad tortai skanūs būtų  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif butent
skaniu velykiniu tortu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Va mano medaus torto rezultatas, vakar iskepiau lakstus, siandien papuosiau ir idejau i saldytuva laukti rytdienos :

user posted image

Bet man tesla neuzputojo, nes pamirsau soda ideti kol dar miltu nebuvau dejus, sudejau puse miltu, tada prisiminiau doh.gif , gal cia nieko blogo g.gif Bet tikrai skanus bus thumbup.gif pertepima dariau su grietinele ir grietine, super thumbup.gif . Ai, dariau su kondensuotu pienu smile.gif
Visoms skaniu tortu, kietu mrguciu ir linksmu Sv. Velyku 4u.gif
Atsakyti